Petek Yıkama Fiyat Kalorifer - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Yıkama Fiyat Kalorifer 16 Kasım 2015

Petek Yıkama Fiyat Kalorifer

Petek Temizliği kış aylarının gelmesi ile birlikte en önemli tesisat bakımlarından biri olmaktadır. Çünkü kış aylarında düşük yakıt giderleri ve yüksek verimde ısı kalitesi almak için petek temizliği olmazsa olmaz durumlar sunmaktadır. Normalde petek temizliğinin 2 yılda bir yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde peteklerin içinde oluşan kirlilik ve kireç birikintileri kombiden gelen sıcaklık değerlerini tam olarak alamayacak ve ortamları da tam olarak ısıtamayacak. Bunun neticesinde ise soğuk ortamlar olduğu gibi yüksek enerji maliyetleri de çıkacaktır. Çünkü insanlar ortamın yeterince ısınmaması durumunda direkt olarak kombi ayarlarını yükseltmektedir. Fakat yüksek kombi ayarlarında bile istenen sıcaklık değerleri alınamamaktadır. Bu yüzden de çok yüksek doğal gaz faturaları aile bütçelerini sarsmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise petek temizliği işlemleridir. Peki, kaliteli bir şekilde kalorifer peteği nasıl temizlenir?

  • Petek temizliği işlemlerinde hizmet veren tesisat firmasının öncelikle kaliteli ve orijinal petek yıkama makinelerine ve petek temizliği kimyasallarına ihtiyacı vardır.
  • Petek temizleme işlemlerinde öncelikle kimyasal ilaçlar ile peteklerin içindeki pislikler temizlik için uygun hale getirilir ve sonrasında da petek yıkama makineleri ile bu pislikler peteklerin içinden çıkarılır.

Kaliteli Petek Temizliği İle Yüksek Isı Verimi Yakalanır

Petek temizleme işlemleri sonrasında ısınma kalitesinde çok yüksek artış olur. Kombinin en düşük ısı değerlerinde bile yüksek sıcaklık oranları yakalanır. Bunun sonucunda da düşük doğal gaz faturaları oluşur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ