Petek Temizlik, Tesisat Bakım Kalorifer - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizlik, Tesisat Bakım Kalorifer 16 Kasım 2015

Petek Temizlik, Tesisat Bakım Kalorifer

Petek temizleme işlemlerinin kesinlikle profesyonel hizmetler veren tesisat firmaları tarafından cihazlı ve kimyasal ilaçlı yapılması gerekmektedir. Bu cihaz sistemlerinin olmadan petek temizleme işlemleri yapılamaz. Ayrıca cihaz sistemlerinin kalitesiz olması, yan sanayi veya model yıllarının düşük olması sonucunda yapılacak olan temizlik işlemleri de uzun süreli garanti sağlamayacak ve kısa bir süre sonra peteklerde ısı verimleri düşeceği gibi doğal gaz faturaları da yüksek gelmeye başlayacaktır. Peki, son derece avantaj sağlayacak olan kaliteli bir şekilde uygulanacak olan temizlik işlemlerinde kalorifer peteği nasıl temizlenir?

  • Petek temizleme işlemlerinin başlaması için öncelikle peteklerin içine kimyasal ilaçlar atılır ve peteklerin içindeki pisliklerin çözülmesi beklenir. Bu bekleme süreleri maksimum 30 dakikadır.
  • Bu sürenin sonunda da peteklerin içindeki kirlilik oluşturan artık maddeler petek yıkama makineleri ile peteklerin içinden çıkartılır.
  • Peteklerin içindeki pislikler çıkartıldıktan sonra ise tazyikli su makineleri ile yıkama sağlanır ve peteklerin içinde tam bir arındırma işlemi sağlanmış olur.

Petek Temizliği Sırasında Ev Düzenleri Kesinlikle Bozulmaz

Petek Temizliği işlemlerinden sonra temizlik sürelerinin daha uzun süreler sürmesi ve peteklerin içinde de pas birikimlerinin oluşmaması için petek koruyucu kimyasal ilaçlar atıldıktan sonra petek temizleme işlemleri son bulmuş olur. Petek temizleme işlemleri sırasında evlerin düzeni kesinlikle bozulmaz. Tüm işlemler cihaz sistemleri ile yapıldığı için de çok kısa sürelerde işlemler biter ve bu işlemlerin maliyetleri de gayet düşük olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ