Petek Temizlik Hizmet Veren, Star Tesisat - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizlik Hizmet Veren, Star Tesisat 16 Kasım 2015

Petek Temizlik Hizmet Veren, Star Tesisat

Petek temizleme işlemlerinde birçok tesisat firması hizmet sunmaktadır. Fakat bu tesisat firmalarının sunduğu hizmetler birbirinden farklı olmaktadır. Farklı bu işlemler ise petek temizliği işlemlerinin sürelerini kalite oranlarını belirlemektedir. Petek temizleme işlemlerinde eksiksiz cihaz kullanımı ve kaliteli kimyasal ilaç kullanımı gerekmektedir. Aksi takdirde kesinlikle peteklerde uzun süreli bir temizlik işlemi sağlanamayacak ve petekler en kısa sürede kirlenerek ısı kalitelerinde düşüş yaşanacaktır. Buna bağlı olarak ise kombi ayarları daha yüksek derecelere çıkartılır ve doğal gaz fatura masrafları da oldukça artar. Kalorifer peteği nasıl temizlenir? Sorusunda şu şekilde bir temizlik yapılması ile sorunsuz hizmet sağlanmış olacaktır.

  • Petek temizliği işlemlerinde peteklerin içine atılan kimyasal ilaçların kalitesi son derece önemli olmaktadır. Çünkü peteklerin içindeki tüm kirlilik oluşturan artık maddeleri bu ilaçlar parçalar ve temizlik için uygun hale getiri.
  • Ardından petek yıkama makineleri ile peteklerin içindeki tüm pislikler petek yıkama makinelerinin bünyelerine alınır ve peteklerin içinde kaba pislikler yok olmuş olur.
  • Petek temizliği işlemlerinde son aşama ise tazyikli su makineleri ile peteklerin içinin yıkanması ve temizlik işlemlerinin bitmesidir.

Petek Temizliğinin İşlem Süresi Hizmet Veren Tesisat Firmasına Bağlıdır

Profesyonel hizmet kalitesi sunan tesisat firması Petek Temizliği işlemlerinden sonra peteklerin içine koruyucu kimyasal ilaçlar atar ve temizliğin daha uzun süre olmasını sağladığı gibi petek içlerinde paslanma gibi durumların olmasının da önüne geçmiş olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ