Petek Temizliği Fiyatları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizliği Fiyatları 7 Ekim 2015

Petek Temizliği Fiyatları

Çok uygun petek temizliği fiyatları ile çok avantajlı bir kış geçirmeniz mümkündür. Kış aylarının kapımızda olduğu şu günlerde insanlar peteklerinin bakımlarını ve temizliklerini yaptırmaktadır. Çünkü temiz olmayan petekler son derece yüksek doğal gaz faturalarına neden olurken aynı zamanda ortamların ısınmasına da mani olmaktadır. Çünkü Peteklerin içindeki biriken bu pislikler peteğin doğru olarak çalışmasını engellemektedir. Petekler kombiden gelen sıcaklık değerlerini alt taraflardan alarak peteğin bütün yüzeyine yayarlar fakat peteklerin alt taraflarında oluşan pislik birikintileri alınan bu sıcaklık oranlarını ortamlara yansıtamazlar. Bu yüzden de düşük sıcaklık kalitesi ortay çıkar.

Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise profesyonel hizmet veren ve makine sistemleri ile çalışan tesisat firmalarından petek temizleme işlemleri almaktan geçer. Son dönemlerde birçok tesisat firması petek temizleme işlemleri sunmaktadır. Fakat gerekli ve kaliteli cihaz sistemlerine sahip olmayan bu tesisat firmalarının yapacağı petek temizliği son derece sıkıntılı durumlar oluşturacaktır. Çok kısa sürelerde petekler yine eski haline dönecek ve yüksek doğal gaz faturalarının ardı arkası kesilmeyecektir. Üstelik ödenen petek temizliği fiyatları da havaya saçılan paralar olacaktır.

  • Petek temizliği işlemleri uygulayan profesyonel tesisat firmaları ilk olarak peteklerin içine petek temizleyici kimyasal ilaçlar atacak ve bir süre bu ilaçların etkisini göstermesini bekleyecektir. Kimyasal ilaçlar peteklerin içinde oluşan ve peteklerin alt bölümlerine yapışık halde bulunan pislik tabakalarını parçalayacak ve petek içinden çıkmasını sağlayacaktır.
  • Peteklerin içinde parçalanan bu pislik kalıntıları ise petek temizleme makineleri ile dışarıya çıkarılacaktır. Peteklere direkt olarak bağlanacak olan bu makineler sayesinde pislikler evlerin içine dökülmeden ve evlerde herhangi bir kirlilik ortamı yaratılmadan yapılacaktır.
  • Peteklerin içindeki pislikler temizlendikten sonra ise petekler basınçlı su makineleri ile yıkanacak ve petek içinde tam bir arındırma işlemi uygulanmış olacaktır. Her türlü pislikten arındırılan ve ısı kalitesi en yükseğe çıkarılan peteklerin içlerine koruyucu kimyasal ilaçlar atılacaktır. Bu kimyasal ilaçlar peteklerin daha uzun sürelerde kirlenmesini olanaklı kıldığı gibi bu hizmet de petek temizliği fiyatları içerisinde olacaktır.

Çok Uygun Olan Petek Temizliği Fiyatları İle Kışlar Daha Sıcak Geçecek

Petek temizliği işlemlerinde hizmet veren birçok tesisat firması kaliteli bir işlem uygulayamamaktadır. Çünkü bu tesisat firmalarının ya makineleri yoktur ya da kullandıkları kimyasal ilaçlar kalitesiz ve yan sanayi ürünleridir. Tamamen makine odaklı yapılan petek temizleme işlemlerinde makinelerin sağlam ve son sistem olması gerekir. Oysa sektörde birçok firma bu sistemlere sahip olmadığı için sadece kimyasal ilaçlar ile temizlik yaptığını söylemektedir. Fakat bu şekilde bir petek temizleme işlemi yoktur. Kimyasal ilaçlar sadece petek içindeki pislikleri temizlenmesi için uygun hale getirirler. Bunun dışında başlı başına bir temizlik uygulaması yapamazlar. Bu tesisat firmaları gerekli olan petek temizleme işlemlerinden kendilerine pay çıkarmaya çalışmaktadır.

Fakat sonuçta zarara uğrayacak olan kişileri düşünmemektedir. Eksik gedik yapılan bu petek temizliği işlemleri çok kısa bir zaman sürecektir. Bu zaman aralığı bazen hafta olmaktadır bazen de birkaç ay ile sınırlı kalmaktadır. Bir süre sonra eski haline dönece olan petekler ortamları yine ısıtmadığı gibi yüksek gelen doğal gaz faturalarına da neden olacaktır. Petek temizliği fiyatlarıadı altında ödeyeceğiniz işlem tutarları ise boş yere olan harcamaları oluşturacaktır.

Tesisat arıza, bakım ve onarımlarında paralarınızın boş yere gitmemesi ve kaliteli hizmet almak için İstanbul genelinde tesisat hizmet veren Star Tesisat firmasının seçilmesi en mantıklı ve karlı yolu oluşturacaktır. Profesyonel çalışma ekibi ve son sistem cihazları ile her tesisat işleminde kaliteli hizmet veren Star Tesisat paranızın tam karşılığında çalışma performansı sergileyecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ