Petek Temizliği Bağcılar - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizliği Bağcılar 2 Ekim 2015

Petek Temizliği Bağcılar

Petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetleri kış aylarının daha sıcak geçmesini sağlarken doğal gaz faturalarının çok düşük gelmesini sağlamaktadır. Doğal gaz faturalarında düşüş yaşanmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek işlem petek temizliğidir. Çünkü peteklerin kirli olması demek ısı veriminin düşük olması anlamına gelir. Isı verimi düşüklüğünde ise direkt olarak kombi ayarları yükseltilecektir. Bu yüksek ayarlarda bile istenen ısı verimi alınmayacağı halde ödenecek doğal gaz faturası çok yüksek olacaktır. Bunun önüne geçmek için profesyonel bir tesisat firmasından petek temizleme hizmetleri alınması gerekir. Peteklerde yapılacak olan bir temizlik işleminden sonra petekteki ısı artışını hemen fark edebileceksiniz. Kaliteli petek temizleme işlemlerinde yapılan bu temizlik uzun süreler gitmektedir. Fakat piyasada sadece basınçlı su makineleri ile petek temizleme işlemleri yapan tesisat firmaları da bulunmaktadır. Yanlış bir karar sonucu bu tarz bir tesisat firmasından hizmet almak peteklerin temizlenme işlemini tam anlamıyla sağlamayacaktır. Bu temizlik işlemlerinde petek birkaç hafta yüksek verim sağlarken sonrasında eski haline geri dönecektir. Bu yüzden tesisat firması seçerken kullandığı makine sistemlerini ve petek temizleme kimyasallarını sorun.

  • Petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetlerinde petek temizleme kimyasalları, petek yıkama makineleri ve basınçlı su makineleri kullanılmaktadır. Bu cihazlar ve kimyasal ilaçlar Avrupa kalitesinde üretilmiş olup üstün petek temizleme işlemleri sunmaktadır.
  • İşleme başlamadan önce peteklerin içine kaliteli petek temizleme kimyasallarından uygulanmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar peteklerin içindeki tüm kir birikintilerini tutundukları yerlerden sökerek havalandırmaktadır.
  • Kimyasal ilaçlar ile tutundukları yerlerden sökülen kireçler ve çamurlar petek yıkama makineleri ile peteklerin içinden alınarak makinenin torbasında toplanmaktadır.
  • Peteklerin içindeki bu artık maddeler temizlendikten sonra, tazyikli su makineleri ile peteklerin içinde durulama yapılmaktadır. Bu durulamanın ardından ise peteklerin içine kirlilik sürelerini uzatacak olan kimyasal ilaçlar atılmaktadır.
  • Petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetlerinde petekler yerlerinden sökülmeden ve ortamlara en ufak bir pislik bulaştırılmadan petek temizliği hizmeti verilmektedir.

Petek Temizliği Bağcılar’da Kışın En Karlı Tesisat Bakımı Olarak Sunulmaktadır

Petek temizleme işlemlerinde kazanılacak olan artılar çok fazladır. Kaliteli şekilde sunulan petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetlerinin ardından doğal gaz faturalarında büyük düşüşler yaşayacaksınız. Çünkü peteklerin içindeki tüm pislikler alındıktan sonra peteklerin ısı verimleri çok yüksek olacaktır. En düşük kombi ayarlarında bile peteklerin ısı kalitesi son derece yüksek olacaktır. Bu sayede az doğal gaz kullanımı olacak fakat yüksek ısı verimi sağlanacaktır. Temiz bir petek ile ortamın büyüklüğü hiç önemli değildir. Ne kadar büyük ortamlar da olsa döşeli olan petekler ortamı en iyi şekilde ısıtacaktır. Şu noktayı da belirtmekte yarar var ki; bazı insanlar evlerinin ısı yalıtım sistemleri olduğu gerekçesiyle petek temizliği işlemine gerek duymadıklarına inanmaktadır. Fakat ısı yalıtımının olması ile ortamın sıcak olmasının bir ilgisi yoktur. Isı yalıtımı sadece ortamdaki sıcak havayı korur. Petekler ise ortama sıcak hava verir. Yani ortama sıcak hava verilmez ise ısı yalıtımının koruyacağı bir hava da olmaz. Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde kesinlikle siz de bölge halkı gibi petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetlerinden yararlanın kışın rahat edin.

10 yılı aşkın süredir İstanbul geneline hizmet veren Star Tesisat firması kaliteli tesisat teknolojileri ile en profesyonel hizmetleri vermektedir. Petek temizliği Bağcılar bölgesi hizmetlerinde kullanılan son sistem petek yıkama makineleri ve kaliteli petek temizleme sıvıları ile Star Tesisat firması paranızın tam karşılığında hizmetler sunmaktadır. Petek temizleme işlemlerinde sağlanacak ısı kalitesi ve düşük gelecek doğal gaz faturaları ile bu kış diğer kışlardan daha karlı geçecek.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ