Petek Temizleme Nasıl Yapılır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizleme Nasıl Yapılır 24 Ocak 2016

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Petek temizleme nasıl yapılır sorusuna cevabı pek çok firma halı yıkama makinesine benzer bir makine ile petek temizliği yapılır şeklinde versek de herhalde olur. Teknik özelliklerini uzmanlara bırakarak sadece petekler temizlendiği zaman doğalgaz tasarrufu sağlayacaksınız. Hemen fark edeceksiniz ki petekleriniz arasında daha iyi bir devir daim olacak. Daha çok ısınacaksınız. Daha çok ısınacaksınız ama daha az ödeyeceksiniz. Petek temizleme nasıl yapılır isimli videoları izleyerek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm kış boyu bize hizmet eden peteklerin temizlenmeye ihtiyacı yok mudur? Peteklerinizin içinde ne kadar atık olduğunuzu bilseniz hemen temizletme istersiniz. İlk adım peteklerinizi kış gelmeden temizlettiniz. Peki daha sonra nasıl doğalgaz tasarrufu etmeye devam edeceğiz.

Doğalgaz Tasarruf Yolları

Kombinizin arıza düğmesi yanıyor ise kombinizin üzerindeki arıza düğmesine basarak kombinizin yeniden başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer hala arıza lambası yanıyor ise uzman bir tesisatçıya başvurmanız doğru olanıdır. Eğer hala devam eden bir arıza var ise bu dmektir ki kombiniz gerekli verim ile çalışmıyor. Kombinizdeki basınç değerlerini düzenli olarak takip etmelisiniz. 2.5 üzerindeki basınç değeri ile 1 barın altına düşen basınç değerleri kombinizin verimli çalışmadığını gösterir.

Kombiniz ile sürekli problem yaşıyor iseniz yetkili servisinizi arayıp yardım isteyebilirsiniz. Sürekli arıza çıkaran kombinizin değiştirilmesini de talep edebilirsiniz. Kombileriniz ile tasarruf sağlama imkanına daha kombinizi seçmeden önce başlamalısınız. Doğru keşif yapılması ile doğru kapasiteli bir kombi taktırırsanız eviniz daha çok ısınacak siz daha çok tasarruf sağlayacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ