Kadıköy Petek Temizliği - Cihazlı Petek Temizleme Servisi - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kadıköy Petek Temizleme 9 Ekim 2015

Kadıköy Petek Temizliği

kadıköy petek temizliği; Kış geldiğinde faturaların daha az gelmesini istiyor ve az yakıtla daha çok ısınmak istiyorsanız Kadıköy petek temizleme yardım almanız gerekmektedir. Az yakıtla daha çok ısınmayı petek temizleme işlemleri sayesinde hedeflerinize ulaşırsınız. Peteklerde yapılacak olan temizlik işlemleri doğal gaz faturalarının düşmesini ve evinizin daha çok ısınmasını sağlar. Evinize gelen faturalar ortalama olarak %30 düşecektir. Evinizin ısısı ise yarı yarıya artacaktır. Petek temizliği iki yılda bir yapılması gereken bir işlemdir. Düzenli olarak iki yılda bir yapılan temizlik peteklerden alacağınız verimim maksimum seviyede olmasını sağlayacaktır. Peteklerde ısı sorunun oluşmasının başlıca sebebi içinde oluşan pisliklerdir. Peteğin içinde biriken özellikle kireç ve çamur gibi pislikler dibe çökerek yapışır. Peteğin alt kısmına çöken ve yapışan pislikler petekte ısı dengesizliğinin meydana gelmesine neden olur. Pisliklerden dolayı peteğin alt kısmı soğuk kalacak üst kısım ise alt kısma nazaran daha ılık olacaktır. Bu durum evin soğumasına neden olur. Evin sıcak olmasını isteyen insanlar kombinin derecesini yükseltir. Yükseltilen kombi derecesi daha çok doğal gaz harcamasına neden olduğundan faturalar hayli kabarık gelecektir. Bu durumun başınıza gelmemesi için Kadıköy petek temizleme işlemlerinden yararlanmalısınız.

  • Kadıköy petek temizleme işlemlerinde ilk olarak petek içindeki pisliği çöktüğü ve yapıştığı yerden ayırmak hedeflenir. Bunu yapmak için kimyasal maddeler kullanılır. Peteğin içine atılan kimyasal maddeler belli bir süre beklendikten sonra petek içindeki pislikleri çözecektir. Kimyasal maddenin kalitesi ne kadar yüksekse yapılacak işlem o derece etkili ve faydalı olur.
  • Petek temizliğinde kimyasal madde pislikleri çözükten sonra petek temizleme aleti kullanılır. Bu alet petek içindeki kaba pisliklerin hepsini haznesine çekecektir. Petek temizleme işleminin yararını ev sahibi haznedeki pislikleri gördüğünde anlayacaktır.
  • Petek temizleme aletiyle alınan kaba pisliklerden sonra geriye tozlar kalır. Bu tozları yok etmek için yüksek basınçlı su makinesi kullanılır. Yüksek basınca sahip su makinesi en küçük pisliklere kadar temizlerken durulama işleminide tamamlar.
  • Kadıköy petek temizleme bu işlemlerle son bulmaz. Petek temizliğinin daha uzun süre dayanması için koruyucu kimyasal ilaçlar kullanılır. Kullanılan koruyucu kimyasal ilaçlar doğal gaz borusunun da ömrünü uzatmaktadır.
  • Yapılan temizlik işlemi sırasında eve herhangi bir zarar gelmez. Petekler oynatılmadan ve yerlerinden sökülmeden temizlik işlemi gerçekleştirilir. Yapılan temizlikte makinelerden eve pislik bulaşmaz. Bunun nedeni; temizlik sırasında makinelerin peteğe bağlanarak işlem yapmasıdır.

Kadıköy Petek Temizleme Sayesinde Daha Sıcak Evler

Kadıköy petek temizleme işlemleriyle ekonomik olarak kışın nasıl geçeceğini düşünmeyecek ve rahat bir nefes alacaksınız. Kullandığı kaliteli ilaçlar ve modern cihazlar sayesinde kısa sürede etkili hizmet vermektedir. Ancak piyasada petek temizliğini en iyi şekilde yapacağını iddia eden çok firma vardır. Bazıları güçsüz makine kullanırken pislikleri tam olarak çekmez. Bazı firmalar ise kalitesiz kimyasal ilaçlar kullanır ve petek içinde çözülemeyen pisliklerin kalmasına neden olur. Bu gibi durumların olmaması için firmaların en iyi şekilde araştırılması gerekir. Bu araştırma sırasında kullandıkları makinelere bakılmalı ve kimyasal ilaçların kalitesi kontrol edilmelidir. Kalitesiz hizmet veren firmaların yaptığı işlemler kısa vadeli olur ve peteğiniz kısa zaman içerisinde eskisine döner.

Star Tesisat Firması avrupa kalitesinde makineleri ve kaliteli kimyasal maddeleriyle son derece kaliteli petek temizliği yapmaktadır. Firmamız 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte ve adını duyurmaktadır. Star tesisatla yapılan işlemler kısa sürede gerçekleşir ve evinize hiç zarar gelmez. Kış geldiğinde artık faturaları düşünmek istemiyorsanız firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanmanızda fayda vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ