Petek Temizleme Fiyatları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Temizleme Fiyatları 7 Ekim 2015

Petek Temizleme Fiyatları

Kış aylarının olmazsa olmaz tesisat bakımlarından olan petek temizleme işlemleri son derece uygun petek temizleme fiyatları ile uygulanmaktadır. Üstelik bu uygun fiyatlara karşılık çok fazla avantaj kazanılmaktadır. Petek kirliliği son derece olumsuz durumlar oluşturmaktadır. Bu durumların başında ise ortamların yeterince ısınamaması ve çok yüksek tutarlarda gelen doğal gaz faturaları olmaktadır. Peteklerin içinde birikinti halinde olan kireç tabakları, paslanmalar ve çamur tortuları peteklerin alt kısımlarına yapışarak petek içindeki ısı alışverişinin düzgün bir şekilde olmasını engellemektedir. Bu durumdan dolayı da peteklerin alt tarafı ısınmazken üst taraflarında da büyük ısı kayıpları olmaktadır. Bu durumu gidermenin tek yolu ise profesyonel bir tesisat firmasından petek temizliği hizmeti almaktır. Tesisat firmasının seçimi son derece önemlidir. Çünkü peteklere uygulanacak olan temizleme işlemi hem kaliteli olacaktır hem de petek temizleme fiyatları diğer tesisat firmalarının fiyatlarına göre oldukça düşük olacaktır.

Profesyonel hizmet kalitesini firma politikası haline getiren tesisat firmaları petek temizleme işlemlerinde petek yıkama makineleri, basınçlı su cihazları ve petek temizleyici kimyasal ilaçlar kullanmaktadır. Bu malzemelerin kaliteli ve son sistem olması peteklerde ki bütün kirlilikleri yok etmekte ve ortaya son derece işlevsel petekler çıkarmaktadır.

  • Petek temizliği işlemlerinde ilk önce kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlar peteklerin içine uygulandığı zaman içeride oluşan bütün kiri ve kireçleri yerlerinden sökerek temizlenmesi için uygun hallere getirmektedir. Petek temizliğinde kullanılan kimyasal ilaçların kaliteli ve orijinal ürünler olmaları pislikleri daha iyi bir şekilde çözeltiye uğratacaktır.
  • Petek temizleme işlemlerinde kimyasal ilaçların ardından ise petek yıkama makineleri devreye girecektir. Kimyasal ilaçların çözdüğü pislikleri peteklerin içinden çıkaracak olan bu makinler sayesinde petek içinde hiçbir pislik artığı kalmayacaktır.
  • Peteklerin içindeki kaba pislikler çıktıktan sonra temizliğin kaliteli olması için basınçlı su makineleri ile petek içinde yıkama yapılacaktır. Bu yıkamanın ardından ise peteklerin içine koruyucu kimyasal ilaçlar uygulanacaktır. Bu ilaçlar ise peteklerin temizlik sürelerini çok uzun zamanlara yayacak ve kirlenmesini geciktirecektir. Bu şekillerde yapılan petek temizleme işlemleri ise son derece uygun olan petek temizleme fiyatları oluşturacaktır. Çünkü bu makineler ve ilaçlar sayesinde petekler yerlerinden sökülmeyecek ve çok büyük işçilikler uygulanmayacaktır. Bu da direkt olarak fiyatlarda düşüş yaşatacaktır.

Uygun Petek Temizleme Fiyatları İle Düşük Doğalgaz Faturaları Mümkündür

Petek temizleme fiyatları aile bütçelerine yük olarak görülmemelidir. Çünkü kaliteli bir temizlik ile doğalgaz faturalarında en az % 30 oranlarında düşüş yaşanacaktır. Faturalarda olan bu düşüş çok uzun yıllar devam edecektir. Birkaç ay içinde petek temizleme işlemleri için ödenmiş olan tutarlar aile bütçesine geri gelecektir. Üstelik bu temizliğin uzun yıllar kendini koruması ile ödenen ücretin misli ile dönüşü sağlanmış olacaktır. Bu avantajlı duruma bir de son derece yüksek ısı kalitesi eklenecektir. Tabi petek temizlemeişlemleri bununla sınırlı kalmayacaktır. Temiz petekler aynı zamanda doğalgaz tesisatının ve kombinin de korunmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede çok uzun yıllar kombi bakım ücretleri ve doğalgaz tesisat tamirat ücretlerinden de sıyrılmış olunacaktır. Bu avantajlı durumların yaşanması ve gayet uygun petek temizleme fiyatları oluşması ancak seçilecek tesisat firması ile mümkün olacaktır. Çünkü her tesisat firmasının uygulayacağı işlem aynı olmayacağı gibi fiyatları arasında da bir tutarlılık söz konusu olmayacaktır.

Gerek petek temizliği işlemlerinde gerekse tüm tesisat arıza ve bakımlarında en kaliteli hizmetleri verecek olan Star Tesisat firması 10 yıldır yanınızda olduğu gibi bugün de en büyük yardımcınız olmaya hazır durumdadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ