Bahçelievler Petek Temizliği, Petek Temizleme Bahçelievler - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

Petek Temizleme Bahçelievler, Bahçelievler Petek Temizliği 2 Ekim 2015

Bahçelievler Petek Temizleme 

Bahçelievler petek temizliği nası yapılır? Bahçelievler’de Petek Temizleme hizmeti nasıl veriliyor?

Daha ucuz doğal gaz faturaları ve daha sıcak evler sadece petek temizleme Bahçelievler bölgesi hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Doğal gaz faturalarının yüksek gelmesinin birçok sebebi olabilir. Fakat en önemli sebebi peteklerin temiz olmamasıdır. Temiz olmayan peteklerin alt kısımlarında pislik birikintileri olacaktır. Bu birikintiler genellikle kireç tabakaları ve çamurlar olmaktadır. Büyük bir kuvvetle peteğin alt bölgesine yapışan bu pislikler peteğin sıcak hava dolaşımını engellemektedir. Petek temizliği yapılmamış peteklerde alt taraflar soğuk olurken üst taraflar da normalden düşük sıcaklıkta olmaktadır. Peteğin az ısı vermesi sonucunda kombi sıcaklık ayarları yükseltilmektedir. Fakat bu ayarların yükseltilmesi ortam ısınmasını sağlamayacağı gibi doğal gaz faturalarının da bir hayli şişkin gelmesine neden olacaktır. Aile bütçesine büyük katkı sağlayacak olan petek temizleme işlemleri sadece kaliteli cihazların ve kaliteli kimyasal ilaçların kullanımı ile düzgün temizlenecektir. Bu kaliteli temizlik işleminin ardından ise en düşük kombi sıcaklık ayarlarında bile en iyi ısı kalitesini almış olacaksınız.

Bahçelievler Petek Temizliği Detaylar

  • Petek temizleme Bahçelievler bölgesi hizmetlerinde petek temizleme işlemlerinden sonra peteklerde % 50’ye varan ısı artışları olmaktadır. Bu sayede de ortamların ısınması daha çabuk olduğu gibi ısınmada da süreklilik sağlanmış olmaktadır. Bu durumun akabinde ise kombi ayarları en aşağılara çekilecektir. Düşük kombi ayarları sayesinde ise aylık doğalgaz faturalarında % 30 oranında fiyat düşüşü yaşanmaktadır.
  • Petek temizleme işlemlerine başlamadan önce peteklerin içine kimyasal ilaçlar atılmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar atılırken petekler asla yerlerinden sökülmezler. Kimyasal ilaçlar peteklere atıldıktan sonra kısa bir süre beklenmesi gerekir. Bu süre zarfında ilaç petek içinde oluşan kirleri ve kireç tabaklarını tutundukları yerlerden kopartmakta ve temizlik için hazırlamaktadır.
  • İyice parçalanan bu pislik kalıntıları petek yıkama makineleri ile temizlenmekte ve peteğin içindeki pislikler makinenin içine alınmaktadır. Peteğin içinden çıkan bu pislikler makinenin içinde net bir şekilde görülmektedir.
  • Petek temizliğin kaba pislikler temizlendikten sonra işlem sırasını tazyikli su makineleri almaktadır. Tazyikli su makineleri ile petek içinde iyice durulama yapılarak herhangi bir pislik artığının kalmadığından emin olunur.
  • Petek temizleme Bahçelievler bölgesi hizmetlerinde üstün hizmet kalitesini oluşturmak ve yapılan temizliğin uzun süreli olmasını sağlamak adına petek içine koruyucu kimyasal ilaçlar atılmaktadır. Kirlilik sürelerini daha uzun tutan bu kimyasal koruyucular aynı zamanda peteğin pas tutmasını ve aşırı kireç yapmasını da önlemektedir.

Petek Temizleme Bahçelievler’de Hem Düşük Faturalar Hem de Sıcak Ortamlar

Petek temizleme Bahçelievler bölgesi hizmetlerinde uygun fiyatlar ile alacağını petek temizleme işlemleri sonucunda olağanüstü avantajlı konuma yükseleceksiniz. Doğalgaz faturalarında düşüş, peteklerdeki ısı verimlerinde epey bir artış sağlanması hizmet veren tesisat firmasının olanaklarına bağlıdır. Yani kalitesiz kimyasal ilaçlar ve eksik cihazlar ile yapılacak olan petek temizleme işlemlerinin ardından böyle avantajlı durumlar yakalayamazsınız. Çünkü eksik ve kalitesiz malzemeler ile çalışma gösteren tesisat firmalarının yapacağı petek temizliği çok kısa sürecektir. Kontrol amaçlı yapılan testlerde peteklerin ısı verimleri yüksek olsa da birkaç gün sonra petekler eski ısı vermeyen durumlarına geri dönecektir. Bu gibi durumlarda ise eksik hizmet veren tesisat firmaları sorunun peteklerde olduğunu ima ederler. Bu durumda ise petek değişikliği yapmanızı salık veririler. Bu şekilde kalitesiz hizmetler sonucunda hem daha fazla maddi kayıp yaşarsınız hem depetek temizleme Bahçelievler bölgesi hizmetleri kadar avantaj sağlayamazsınız.

Star Tesisat firması hem petek temizleme hizmetleri ile hem de tüm İstanbul genelinde verdiği kaliteli tesisat tamirat hizmetleri ile tanınan bir firmadır. 10 yıldır Tesisat sektöründe kaliteli cihazlar ve usta ekipler ile hizmet veren Star Tesisat firması sunacağı petek temizleme işlemleri ile bu kışı en karlı şekilde ve en sıcak ortamlarda geçirmenizi sağlayacaktır.

Kimyasallı ‘Bahçelievler Petek Temizliği’

Bahçelievler Petek Temizliği yaptırarak tasarruf etmek elinizde.

İstanbul, Bahçelievler’de en son teknoloji ile petek temizliği yapıyoruz. Evinizdeki petek tıkanıklığına çözüm getiriyoruz. Isınma ve yüksek fatura gibi sorunlara neden olan petek kirliliğinin en iyi çözümüne kavuşabilirsiniz. Sadece bir telefonla ulaşabileceğiniz çözüm ise oldukça basit.

Petek temizliği için ne gereklidir?

Petek temizliği için ihtiyacınız olan tek şey profesyonel bir yardım. Bu yardım ise Star tesisat olarak ayağınıza getirebileceğimiz türden bir yardım. Petek temizliğinin belirli aşamaları vardır. Bu aşamalar için ise alacağınız yardım beraberinde teknolojiyi de getirir. Petek temizliği yaparken en önemli gereklilik, şirketimizin de sağladığı bir hizmet olan makine kullanımıdır. Şirketimize mensup ekipler, petek sorunu giderme işlemi için yanlarında titreşim sayesinde peteklerde biriken suları temizleyen bir makine getirir. Bu suların temizliği ise sadece ilk aşamadır. Diğer aşamalara geçmek tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Diğer aşamada ise kimyasal madde kullanılır. Kimyasal maddeyi peteklerinize enjekte ederiz ve 2 saat bekleriz. Sonrasında ise sıcak su açılır ve madde işlevini görür. Kimyasal madde ve atıkları ekibimiz tarafından temizlenir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Arayın