Petek Kalorifer Ücret Temizlik - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Kalorifer Ücret Temizlik 16 Kasım 2015

Petek Kalorifer Ücret Temizlik

Petek Temizliği işlemleri ile amaçlanan durum yüksek ısı kalitesinin oluşması ve düşük doğal gaz faturalarının gelmesidir. 2 yılı aşkın süredir temizliği yapılmayan peteklerin alt kısımlarında yoğun olarak kireç ve çamur tabakası birikintileri olacaktır. Bu artık maddeler ise peteklerin ısı değerlerini almasını ve yüzeyinde yayarak ortama sıcaklık vermesini engelleyecektir. Yeterli derecede sıcaklığın oluşmaması durumunda ise insanlar kombi ayarlarını yükseltecektir. Bu durumda da hem aile bütçeleri hem de ülke ekonomisi zarar görecektir. Bu zararın önüne geçmenin tek yolu ise kaliteli petek temizleme işlemleri olacaktır. Peki, kalorifer peteği nasıl temizlenir?

  • Petek temizliği işlemlerinde kimyasal ilaçlar, petek yıkama makineleri ve tazyikli su makinesi olması gerekmektedir. Aksi takdirde petek temizliği işlemleri yapılmaz.
  • Kimyasal ilaçlar ile peteklerin içinde tabaka halinde bulunan kireçler ve çamur birikintileri tutundukları yerlerden sökülür ve parçalanarak temizlik için uygun hale getirilir.
  • Peteklerin içindeki bu pislikler parçalandıktan sonra da petek temizleme makineleri ile peteklerin içlerinden çıkartılır ve tazyikli su makineleri ile yıkama yapılarak petek temizliği işlemleri sonlandırılır.

Petek Temizliği Ücretleri Aile Bütçesinde Gider Oluşturmaz

Petek temizleme işlemlerinin kaliteli kimyasal ilaçlar ve orijinal cihaz sistemleri ile yapılması sonucunda alınacak olan ısı verimi çok yüksek ve uzun süreli olacaktır. Bu uzun süre zarfından gelecek olan düşük doğal gaz faturaları da temizlik işlemleri için harcanan paraların aile bütçesine geri dönmesini sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ