Petek İçi Pislik Temizlenmesi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek İçi Pislik Temizlenmesi 16 Kasım 2015

Petek İçi Pislik Temizlenmesi

Petek temizleme işlemleri normal şartlar altında iki yılda bir yapılmalıdır. Fakat orijinal olmayan cihaz sistemleri ve kalitesiz petek temizleme kimyasalları ile yapılan temizliklerde bu süreler yakalanamaz. Peteklerin temizlik süreleri çok daha kısa olur ve aynı ısınma problemleri ile yüksek doğal gaz faturaları devamlılığını sürdürür. Peteklerin içinde oluşan kireç ve çamur birikintilerinin tam olarak temizlenmesi ve peteklerin içinde arınma sağlanması için yapılacak olan işlemlerin son sistem teknolojiler ile üretilmiş ve Avrupa standartlarında olan cihaz ve kimyasal ilaçlar ile yapılmalıdır. Bu sistemsel cihazlar ile kalorifer peteği nasıl temizlenir? Sorusunda ise karşımıza şu şekilde bir cevap çıkacaktır.

  • Petek temizleme işlemlerinde ilk yapılması gereken uygulama peteklerin içine petek temizleme kimyasal ilaçlarının atılmasıdır. Bu kimyasal ilaçlar peteklerin içindeki tüm kirlilik oluşturan durumları yerlerinden söker ve parçalar.
  • Peteklerin içindeki pislikler temizlik için uygun hale geldiğinde ise petek yıkama makineleri ile tüm pislikler peteklerin içerisinden çıkarılır.
  • Peteklerin içinde tazyikli sular ile durulama işlemi uygulanır ve peteklerin içine koruyucu kimyasal ilaçlar da atılarak peteklerin temizlik işlemleri son bulur.

Kaliteli cihazlar Yüksek Verimli Petek Temizliği İşlemleri Demektir

Petek Temizliği işlemlerinde kullanılan bu sistemsel cihazlar ve kaliteli kimyasal ilaçlar sayesinde temizlikten tam randıman alınacağı gibi peteklerin ısı performansı da çok uzun yıllar devam edecek ve bu temizlik sayesinde çok düşük doğal gaz faturaları gelecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ