Petek Havası Nasıl Alınır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Petek Havası Nasıl Alınır 25 Aralık 2015

Petek Havası Nasıl Alınır

Üzerinde kestane pişirdiğimiz, kokusu için mandalina közlediğimiz sobaların yerini daha sağlıklı bir sistem olan peteklerin alması belirli avantajların yanı sıra petek havası nasıl alınır? Gibi soruları da beraberinde getirmektedir. Bu sorunu nasıl anlarız kısaca bir göz atarsak:

  • Ayarının yüksek olmasına rağmen bulunduğumuz ortam yeteri kadar ısınmıyorsa,
  • Peteğin bir kısmı yanıyor bir kısmı ise soğuk vaziyette ise,
  • Peteğimiz çok geç ısınıyorsa muhtemelen kendileri hava yapmıştır ve görevini tam olarak yerine getiremiyordur. Bu durumda petek havası nasıl alınır? Sorusunu bir kez daha sorgulamamız ve cevabını araştırmamız gerekmektedir.

Peteklerin havasını almak aslında gayet basittir. İlk önce peteğin sağ ve ya sol üst bölümünde bulunan purjörü ona ait olan anahtarla saat yönünün tersine çevirip havanın tamamen çıkmasını bekliyoruz. Bu kısımda bir miktar su çıkışı da olmakla beraber yanınızda bir kap bulundurmayı ihmal etmeyin. Sonrasında ise purjörü saat yönünde çevirip kapatıyoruz. Aslında bakarsak petek havası nasıl alınır? Sorusu bu kadar basit bir cevaba sahiptir. Siz yinede takıldığınız ve başa çıkamadığınız aşamalarda günün her saati müşteri danışma hizmeti veren Meba Tesisat gibi deneyimli bir firmaya danışabilirsiniz. Ayrıca petek havası nasıl alınır, kombi bakımı nasıl yapılır? Gibi birçok konu hakkında bu güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz. Böylece bu sorunlara ayıracağınız vakitten tasarruf ederek kendinize zaman ayırabilir ve sonucu daha büyük hasara neden olacak yanlış uygulama yapma alternatifinden uzaklaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ