Pendik Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pendik Kanal Açma 27 Eylül 2015

Pendik Kanal Açma

Pendik kanal açma servisi orijinal cihaz ve makineler ile Avrupa üretimi olan Tıkanıklık açma robotları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile çalışmalarını yürütmektedir. İnsanlar artık tesisat çalışmalarında kırma dökme hadiselerinin yaşanmasını istemiyorlar. Bunun içinde tesisat tamiratlarında ilk olarak cihazlı ve makine kullanımlı tesisat firmalarını tercih ediyorlar. Teknolojinin gerekliliklerini yerine getiren ve cihaz kullanımı ile işlerini yürüten tesisat firmaları su kaçağı bulma, kanal açma ve her türlü tıkanıklık açma sorunlarını artık robotlar ile yapmaktadır. Fakat cihazlı ve makineli çalışma gösteren tesisat firmalarını seçerken de dikkat edilmesi gerekir. Çünkü her cihaz kullanımı olan firma orijinal cihazlar ile hizmet vermemektedir. Aynı cihazların yan sanayi diye tabir edilen işlevselliği düşük cihazları ve makineleri de bulunmaktadır. Bu cihazlar ve makineler ise tıkanıklık açma, klozet açma ve tuvalet açma işlemlerinden her türlü tesisat tamiratına kadar çalışmalarda kullanılıyor. Fakat yeterli derecede verim sağlamıyor. Bu yüksek kalitede verim ve profesyonel çalışma için kesinlikle makine ve cihazların Avrupa üretiminde ve ileri teknolojide olması gerekir. Aksi takdirde cihazlı tamiratlar bile sorunu çözmeye yetmeyecektir.

  • Bir sonraki mesele ise cihaz kullanımı olan tesisat firmalarının her tesisat sorununda aynı cihazları ve makineleri kullanasıdır. Kanal açma çalışmalarında kullanılan kameralı görüntüleme sistemleri kesinlikle su kaçağı bulma veya tuvalet, lavabo tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılması yanlış sonuçlar doğuracak ve istenen görüntü kalitesini sağlamayacaktır.
  • Kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanan tıkanıklık açma robotları da özel üretim olan ve sadece kanal açma işlemlerinde kullanılan cihazlardır. Kanal açma robotları yüksek güçte performans sağlaması gereken cihazlardır. Tuvalet veya lavabo giderlerinde olan tıkanıklıkları açan robotlardan farklı ve daha güçlü olması gerekir. Çünkü kanal içindeki pislik birikimi çok daha fazladır. Bu pisliği normal bir robot tam anlamıyla temizleyemez.
  • Kanal açma işlemlerinin hemen ardından kanal içinde tazyikli su makineleri ile yıkama yapılmalıdır. Bu yıkama işleminde kanal borularına püskürtülen sular, Kanalın tüm yağlanmasını ve borulara yapışmış artık pislikleri temizlemesi gerekir. Bu tazyikli su cihazının da petek yıkama da kullanılan veya lavabo tıkanıklığında kullanılan cihazlardan farklı olması gerekir. Sadece kanal yıkayan cihazlar ile bu temizlik tam ve kaliteli olacaktır.
  • Orijinal cihaz ve makineler ile yapılan bir kanal temizliğinden sonra kullanıcı hatası da olmaması durumunda, işlem gören kanal sisteminin bir daha tıkanması mümkün değildir. Fakat altını çizmekte yarar var; sadece orijinal makineler ve işlev gücü yüksek olan cihazlar bu temizliği sağlar.
Pendik Kanal Açma

Pendik Kanal Açma

Tıkanıklık Açma Çalışmalarında Her Adımda Kalite Ve Profesyonellik

Pendik kanal açma servisinin sunduğu hizmetlerde tamamen orijinal makineler ve profesyonel ustalar hizmet vermektedir. Bu hizmetler ile kanal açma çalışmaları sonucu tamamen güvenli ve garantili bir işlem uygulanmaktadır. Cihaz ve makineler sayesinde kırma dökme yapılmadan ve herhangi bir inşaat alanı oluşturulmadan çok kısa sürelerde tüm kanal açma ve temizleme çalışmaları yapılabilmektedir. Kanalın oluşturduğu pislik durumuna göre kanalın açılması yarım gün olacağı gibi saatler içinde de çözüme kavuşturulabilmektedir. Bölgesinin en kaliteli kanal açma işlemini sunan Pendik kanal açma servisi ile işlem uygulanan kanalizasyon sistemlerinin bir daha tıkanmasının imkânı yoktur.

Star Tesisat firması tarafından sunulan bu garantili ve kaliteli tesisat hizmeti, 10 yıldır İstanbul ve tüm ilçelerinde hız kesmeden devam etmektedir. Tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı problemlerinde kırmadan ve birkaç saat içinde tuvalet açma, kanal açma gibi işlemler başta olmak üzere tesisat alanındaki her problemde Star Tesisat bir telefon kadar uzağınızda.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ