Pazar Günü Açık Su Tesisatçı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pazar Günü Açık Su Tesisatçı 4 Ocak 2016

Pazar Günü Açık Su Tesisatçı

Kurumsal hizmet veren uzman tesisat firmalarının 7/24 hizmet anlayışı bağlamında artık Pazar günü açık su tesisatçı bulmak kişiler için bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Firmaların sürekli hizmet sağlayabilmek amacıyla gerçekleştirdikleri bu uygulama kapsamında;

  • Lavabo tıkanıklıkları
  • Kaçak ve sızıntı tespitleri
  • Tesisat temizlikleri
  • Kombi arızaları

gibi basit tesisat sorunlarında Pazar günleri dahil haftanın her günü ve her saati, mümkün olan her lokasyona hizmet erişimi sağlanabilmektedir. Söz konusu arızaların onarımı nöbetçi uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha büyük tesisat arızaları olması durumunda, çağrı merkezleri aracılığıyla mümkün olan en yakın hafta içi bir güne ihbar randevusu alınarak gerekli bakım ve onarım hizmeti tesis edilmektedir. Bu uygulamadaki amaç resmi tatil olan Pazar günlerinde büyük tadilatlar sırasında oluşabilecek gürültülerden diğer insanların rahatsız olmasını engellemektir.

Acil tesisat çözümü arayışıyla Pazar günü açık su tesisatçı arayışına girilmesi halinde, yine nöbetçi uzman ekipler tarafından komşu bireyleri rahatsız etmemek kaydıyla sorunun geçici çözümü sağlanabilmektedir. Uygulanacak geçici çözümler müşterilerin hafta içi belirlenen kesin onarım dönemine kadar rahat etmelerini sağlayacak niteliktedir.

Firmalar tesisat sorunlarında zaman ve doğru yöntem uygulama unsurlarının önemine binaen hafta sonu da dahil hizmet sunmaktadırlar. Doğru zamanda doğru şekilde müdahale edilmeyen tesisat arızaları çok daha baş ağrıtıcı ve maliyetli hale gelebildikleri için uzman ekipler tarafından sağlanan bu hizmet müşteriler açısından çok önemlidir. Özellikle soğuk kış günlerinde kombi ve ısıtma tesisatlarında meydana gelecek sorunlar ev sahiplerini acil çözüm arayışına itmektedir. Isıtma sistemlerindeki sorunların anında çözüme kavuşturulması kişilerin sağlığı ve konforu açısından önem taşımaktadır. Dolayısıyla, Pazar günü açık su tesisatçı arayışına uzman ekiplerle ve yetkin çözümlerle cevap verebilen firmalar bu anlamda büyük bir boşluğu doldurmaktadırlar.

Arızalara her gün ve saatte cevap verilmesi su kaçaklarının oluşturduğu büyük ekonomik kayıplara ve atık suların tıkanması neticesinde oluşacak sağlıksız ortamlara da engel olma niteliği taşımaktadır. Makalenin başında basit olarak tabir edilen sorunlara müdahalenin geciktirildiği her an kayıpların ve risklerin oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ