Pahalı Su Faturaları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Pahalı Su Faturaları 26 Eylül 2015

Pahalı Su Faturaları

Pahalı su faturalarının nedenleri eğer normalden fazla su harcamadıysanız kesinlikle su sızıntılarından kaynaklanmaktadır. Su kaçağı bulma işlemi tıkanıklık açma ve tuvalet açma işlemleri kadar işlerinizi aksatmasa da faturalarda canınızı sıkmaktadır. Klozet açma gibi işlemler de teknolojik aletler ile kolayca yapılmasına karşın su sızıntıları bütçenize ciddi anlamda zarar vermektedir. Bugün kullanılan teknolojiler sayesinde su kaçağı bulma işleminin maliyeti oldukça düşmüştür. Ayrıca su sızıntılarının bulunması için duvarlarınızın kırılacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu aletler sayesinde kırıp dökmeden su sızıntılarının kaynakları bulunabilmektedir. Evinizde su sızıntısı olduğunu düşünüyorsanız bunu bulmanın çok basit bir yöntemi var.

Su Sızıntılarını Tespit Etmek;

  • Ev veya iş yeri içindeki tüm muslukları kapatın.
  • Tuvalet sifonları dahil evdeki tüm vanaları tamamen kapatın.
  • Su saatinizdeki ana vanayı tamamen kapatın
  • Su saati vanasını kapadıktan sonra sayaç üzerindeki rakamları not edin
  • Eğer eviniz içinde su kullanımı gözükmesini sağlayacak hiçbir neden yoksa ve not ettiğiniz rakamlar değişiyorsa evinizde su sızıntısı olduğunu anlayabilirsiniz.
Pahalı Su Faturaları

Pahalı Su Faturaları

Profesyonel Firmalarla Çalışmanın Avantajları

Bugün kullanılan teknolojiler sayesinde tüm tesisat işlerinizi eviniz veya iş yerinizde kırmadan dökmeden yaptırabilirsiniz. Bu işlemler ise sadece profesyonel firmalar sayesinde yapılabiliyor. Yüksek maliyetli cihazları alıp profesyonel bir şekilde hizmetinize sunabilen firmalarla çalışmak hem düşük maliyetli hem de kalıcı oluyor.

Pahalı su faturalarının önüne geçmek aslında çok kolaydır. Kanal açma gibi bütün yapıyı etkileyen sorunları da basit bir şekilde halledebilen profesyonel firmalar maliyet açısından düşük zaman açısından da kazançlı oluyor. Evinizdeki en küçük su sızıntısının çıkardığı maliyet bile tek faturada belli olmasa da toplamda bütçenize çok fazla yüklenebiliyor. Ayrıca küçük olarak başlayan bir su sızıntısı önlenmediğinde daha da büyüyerek yine pahalı su faturalarına neden olacaktır. Her tür tesisat işinizde kalıcı ve kesin çözümler bulmak uzun vadede bütçenizi çok iyi yönde etkileyebiliyor.

Tıkanıklık açma gibi işlemler günlük hayatınızı kötü yönde oldukça etkileyebilir. Tuvalet tıkanıklığı durumunda tuvalet açma hizmetini titizlikle veren bu profesyonel firmalar aynı zamanda kanal açma gibi tüm apartman veya binanın ihtiyacı olan hizmetleri de veriyor. Bu konularda karar vermeden önce tesisatın, binanın en önemli parçalarından biri olduğunu unutmamak gerekir. Tesisatı sağlıklı olan binalarda yıpranma daha az görülüyor ve herhangi bir alt kata su sızıntısı gibi durumla karşılaşmadığınızda komşuluk ilişkileriniz de zarar görmüyor. Sizde bu stres yaratan can sıkıcı sorunlardan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmak istiyorsanız işinin ehli 10 yıllık tecrübesi olan Star Tesisat firması ile çözüme ulaşabilirsiniz. Profesyonel donanımları ve kaliteli işleri ile Star Tesisat size hizmet vermek için hazır. Gerçekten kaliteli işlere imza atan bu firma güvenilirliği yanı sıra kesin ve kalıcı çözümleriyle sizi bu dertlerden kolay bir şekilde kurtarıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ