Otellerde Su Kaçağı Problemi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Otellerde Su Kaçağı Problemi 4 Ocak 2016

Otellerde Su Kaçağı Problemi

Otel su tesisat servisi otel su kaçak servisi yapan firmaların hizmetleri, özellikle otel işletmecileri için çok önemli bir yere sahiptir. Oteller, ağırladıklarını müşterilerine her konuda en iyi konforu ve kusursuz hizmeti sağlamalıdırlar. Müşterilerin de bu onuda net beklentileri vardır. Buna karşın otellerin su tesisatlarında oluşan problemler, yalnızca hasarın onarılması sürecinde değil, hasar onarılana kadar kabul edilemeyen konuklar nedeniyle uğranılan zarar nedeniyle de otel işletmecileri için sancılıdır.

  • Otelde ağırlanan konuk, otelin sıhhi su tesisatından en iyi şekilde faydalanmak ister.
  • Konuklar, atık suyunu boşaltamayan klozetlerden rahasızlık duyarlar.
  • Konuklar, duşa girdiklerinde ayaklarının altında biriken suyu istemezler.

Su tesisatlarında ortaya çıkan problemler için eskiden kullanılan yöntemler de, otel işletmecileri için büyük sorunlar yaratıyordu. İşlemler çok uzun sürüyordu ve kimi zaman tesisatın diğer bölümleri de zarar görebiliyordu. Kırıp dökme işleleri nedeniyle otelin genelinde oluşan gürültü kirliliği, otel müşterilerine rahatsızlık veriyordu. Bu nedenle su tesisatında oluşabilecek bir tıkanıklık, otel işletmecileri için kabus halini alıyordu. Hala bazı otel işetmecileri servis giderleriyle uğraşmamak için su tesisatlarını kimyasal çözücülerle temizleme yoluna gidebiliyorlar. Ne var ki, bu yöntem su kanallarında tam bir temizlik sağlayamaz. Bu nedenle su tesisatları için kalıcı çözüler de değillerdir. Üstelik kimyasal çözücülerin sık kullanımı, tesisat borularına da zarar verebilmektedir.

Otel su tesisat otel su kaçak servisi yapan firmaların sundukları modern çözümler, su kaçaklarının yerinin saptanası ve onarılması için son derece işlevsel hizmetler sağlamaktadır. Firmaların sundukları hizmetlerin avantaları şöyle özetlenebilir;

  • Su kaçağının yerinin saptanması için hiçbir kırma işleminin yapılmasına gerek yoktur.
  • Su kaçağının yerinin saptanası modern cihazlarla oldukça kısa sürede ve sessizce gerçekleştirilebilmektedir.
  • Su kaçağının yerinin saptanması ve onarılması sırasında çevreye verilen zarar en aza indirgenmiştir. Hiçbir dağınıklığa yol açılmadığı gibi otellerde gürültü kirliliğine de sebep olunmaz.
  • Sağlıklı, kesin, kalıcı çözüler sayesinde, otel işletmecilerinin daha fazla zarar uğraması engellenir.

Otel su tesisat su kaçak servisi yapan firmaların hizmetleri sayesinde, su tesisatında ortaya çıkan problemler, otel işletmecilerini eskisi kadar zorlamamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ