Onurkent Su Kaçağı ve Sıcaklık Tespiti - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Onurkent Su Kaçağı ve Sıcaklık Tespiti 24 Ocak 2016

Onurkent Su Kaçağı ve Sıcaklık Tespiti

Onurkent su kaçağı ve sıcaklık tespiti için güvendiğiniz tesisatçınıza başvurun. Onurkent su kaçağı ve sıcaklık tespiti yaptırmak isteyenler için kombilerinin özelliklerinden bahsedelim. Bu konuda rehber olabilmesi için kombi çeşitlerini sizler ile paylaşacağız.

Kombi Çeşitleri

Bacalı kombiler bu ismi binaların baca sistemlerine bağlandıkları için almışlardır. Bu kombiler oksijen ile yakma sonucu oluşan gazları baca yardımı ile dışarı atarlar. Bacalı kombilerde oksijenle yakma işlemi için gerekli olan oksijeni kombi bulunduğu ortamdan alır. Hermatik kombiler de kombi çeşitlerinden biridir. Kombi bacası direk bina dışına bağlanır. Böylece kombi oksijen ile yanma sonucu ortaya çıkan yakıt artığı gazları dışarı atar. Konvansiyonel kombiler baca açısından bir hermatik kombidir. Konvansiyonel kombiler direk bina dışına bağlantılıdırlar. Oksijenle yakıt atıklarını direk bacası ile bina dışına atar. Bu kombiler atık gazları herhangi bir işleme tabi tutmadan dışarı atarlar.

Yoğuşmalı kombi baca açısından bir tür hermatik kombidir. Direk bina dışına bağlantısı vardır. Böylece atıklarını direk olarak bina dışına verir. Yoğuşmalı kombiler de konvansiyonel kombilerdn farklı olarak oksijenle yakma sonucu oluşan atıklar sisteme geri çevrilerek ekstra verim sağlanır. Geri kalan atıklar atılır.

Yoğuşmalı kombiler ekstra bir verim sağlarlar. Çok daha çevre dostu kombilerdir. Oksijen ile yakma sonucu oluşan atıkları tekrar değerlendirerek çevre kirliğini en az seviyeye indirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ