Musluk Batarya Tamiri - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Musluk Batarya Tamiri 24 Ekim 2015

Musluk Batarya Tamiri

Musluk batarya tamiri denilince hemen evlerde tamire meraklı bir kişi ortaya çıkar. Bir boru anahtarı bir pense birde conta ile musluk batarya tamiri işlemlerini gerçekleştirmek ister. Fakat bu işlemlerin sonucunda musluk batarya tamiri yapılamadığı gibi musluk bataryası kullanılmaz hale de getirilebilir. Su damlatan musluk nasıl su kullanım israfı olmakta ve aile bütçesine zarar vermekteyse profesyonel olmayan bir kişinin de musluk batarya tamiri yapması o derecede zarar verecektir. Basit bir tamirat işlemlerinde bile işten anlamayan kişiler çok büyük zararlar verebilmektedir. Bu yüzden her tamirat işleminde olduğu gibi musluk batarya tamiri işlemlerinde de profesyonel tesisat firmalarından hizmet alınması gerekmektedir.

  • Musluk batarya tamiri gerektiren arızalar genellikle musluğun damlatması, su akışında problemler yaşatması, musluk başlarında oynama ve contalarında olan eskimelerden kaynaklanmaktadır.
  • Musluk batarya tamiri işlemlerinde kaliteli musluk bataryalarında değişim uygulanmamakta ve bu bataryalar onarılabilmektedir. Fakat kullanım süresi bitmiş ve artık tamir kabul etmeyen bataryaların kesinlikle değişmesi gerekir.
  • Kullanım süreleri bittiği halde tamirat ile kullanılması düşünülen musluk bataryaları kırılarak tüm banyonun veya mutfağın kısa süreli su baskınına uğramasına neden olur. Böyle durumlarda direkt olarak lavabonun altındaki bağlantı muslukları kapatılmalıdır. Bu musluklar kapatılınca su akışı da kesilecektir.
  • Musluk batarya tamiri işlemleri çok yüksek servis ücretleri değildir. Fakat tamiratı bilinçsizce yapmak ve musluk bataryasına zarar vermek daha fazla maddi zarar verecektir. Çünkü musluk bataryaları tamirat ücretlerinden kat be kat daha fazladır.
Musluk Batarya Tamiri

Musluk Batarya Tamiri

İşi Ustasına Bırakın Hem Ekonomik Açıdan Hem de Kullanım Açısından Rahat Edin

Musluk batarya tamiri işlemlerinde musluğun lavaboya olan uzaklığı kesinlikle ayarlanmalıdır. Gerekli uzaklık ayarlarında musluğun su akış hızı daha kontrollü olacaktır. Musluk batarya tamiri işlemlerinde kesinlikle silikon contalar kullanılmalıdır. Bu silikon contaların kullanım ömürleri daha fazla olmaktadır. Musluk batarya tamiri gerçekleştikten sonra da su saatlerinde su akış hızları ayarlanmalıdır. Çünkü yüksek basınçta gelen su akışları bir süre sonra musluğu etkilemekte ve musluk bataryasından su kaçağı olmasına neden olmaktadır. Profesyonel tesisat firmalarının musluk batarya tamiri işlemlerinden sonra uzun süreli garantileri olmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda ücretsiz servis imkanı olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ