MALTEPE KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ, CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA MALTEPE İSTANBUL SU KAÇAKLARI BULMA - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

MALTEPE SU KAÇAĞI TESPİTİ MALTEPE KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ 8 Mart 2016

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Sabah evlerimizden çıkıyoruz. Bir daha eve gelene kadar, perişan bir halde oluyoruz. Sebep olarak gösterilebilecek birçok faktör bulunuyor. İstanbul, İş stresi, trafik, toplu ulaşım araçları ve bilimum yan etkenler gözümüzün hiçbir şey görmemesini sağlıyor. Bizlere olumlu anlamda dönmeyecek olan bu durum; kimi zaman sevdiklerimizi, kimi zaman dostlarımızı, kimi zaman ise evimizi ihmal etmemize neden oluyor. İhmal ettiğimiz insanlar gibi, yaşadığımız evlerde zaman içinde tahrip olmaya başlıyor. Var olan çoğu şey, kendini belli ediyor. Adeta “Ben buradayım” diyor. Ama nadir bir şey varkı farkettirmeden ilerlemeyi başarabiliyor. Evlerimizdeki gizli tehlike; Su kaçağı problemi

Su kaçağı problemi ne demektir?

Aslında bir çok kişinin bu konu çerçevesinde merak ettiği ilk soru aynı; Su kaçağı problemi ne demektir? Su kaçağı problemi öncelikli olarak tesisatlarımızın yıpranması sonucuyla ortaya çıkmaktadır. Yıllar içinde kullanıma dayanmış olan tesisat boruları, bir yerden sonra pas ve kireç tutmaya başlar. Bu andan sonra ise “en zayıf nokta” olarak aşınan yerden sızıntı halinde dışarıya çıkar. Bu akıntılar ilk anda yakalanması suretiyle bir sorun teşkil etmez. Fakat, gecikildiği her an daha büyük sorunlar ortaya çıkması muhtemeldir. Tespiti aşamasında, ivedilik gerektiren bir konu olduğunu söylemekte fayda var.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemi tespit işlemleri nelerdir?

Maltepe su kaçağı tespiti uygulanma aşamasında birçok farklı metod kullanılıyor. Bu metodlar yeni yeni bulunmuş yöntemler olarak dikkat çekmekte. Eskiye nazaran gelişmiş olan alet ve makinelerin kullanımı, hem cebe uygun hem de daha güvenilir yöntemler içermektedir. Bu konuda sıralayacağımız başlıca yöntemler ise;

  • Nem Ölçer yöntemi ile tespit edilebilmektedir.
  • Hava basıncı yöntemi ile tespit edilebilmektedir. Borunun içerisine hava basıncı uygulanarak, sese göre belirleme yapılabilir.
  • Su basıncı yöntemi ile tespit edilebilmektedir. Borunun içerisine tazyikli su uygulanarak, sese göre belirleme yapılmaktadır.
  • Kamera yöntemi ile tespit yapılabilmektedir. Borunun içerisine yerleştirilen kamera sayesinde belirleme işlemi yapılır.
  • Termal kamera yöntemi ile tespit yapılabilmektedir. Borunun içerisine sıcak su işlemi uygulandıktan sonra kameranın görüntülerinden yararlanarak belirleme işlemi yapılmaktadır.

Su kaçağı problemi konusunda hangi bölgelerde hizmet alınabilmektedir?

 

Maltepe su kaçağı tespiti hususunda verilen hizmetler, büyük çapta bir etki alanına sahip olmaktadır. Tüm İstanbul bölgesi ve Zeytinburnu başta olmak üzere çoğu semt içerisinde bu problemi aşmak konusunda yardım alabilirler.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Evinizin tesisatında meydana gelen aksaklıklar ve aşınmaların meydana getirdiği su kaçakları sorunsuz halledilmektedir. Eskiden evlerin yıkım alanına dönüştüğü bu olay günümüz teknolojileri sayesinde evlerde bir bozulma olmadan halledilmektedir. Akustik cihazlar kullanılarak yapılan su kaçakları tespiti çok kısa sürede yapılan bir işlemdir. Nokta tespiti yapabilen cihazlar ile işinizi halletmek ve sorunu çözmek mümkündür. Sıhhi tesisatınızda oluşacak su kaçakları olduğunda vakit kaybetmemeniz gerekir.

Su Kaçağı Bulunurken Deneyim Önemli mi?

Maltepe Su Kaçağı Tespiti için destek alabilirsiniz. Kameralı termal kameralar ile sorun halledilecek ve çözüme kavuşacaktır. Evlerin yaşam alanlarına zarar getirilmeden tespit yapılabilmesi için cihazların da iyi olması gerekir. Cihaz ve ustaların becerileri birleştiğinde soruna çözüm olabilmek zor olmayacaktır. Star Tesisat firmamızı su kaçakları sorunlarında arayabilirsiniz. Nokta tespit sayesinde yıkım, kırım gibi durumlar yaşanmayacaktır. Sadece su kaçağı olan bölgede değil bütün evinizdeki borulara baktırabilirsiniz. Olası bir problem yaşanmaması için su kaçağı tespiti yaptırmakta fayda vardır. Hiçbir hatalı borunuzun kalmaması için Su Kaçağı Tespiti Maltepe olarak düzenli olarak kontrol yaptırabilirsiniz.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Star Tesisat şirketi olarak sizlerin evlerinde ve de iş yerlerinde yaşamış olduğu su kaçağı sorunları sırasında devreye girmekteyiz. Özellik ile ülkemizde çok sık bir şekilde rastlanılan su tesisatı problemleri ülkemizdeki inşaat firmalarının yapmış oldukları binalardaki alt yapılarda su tesisatında kalitesiz ve dayanım değeri düşük malzemeler kullanmasından kaynaklanmaktadır. Bu neden ile bir ev alır iken dışından çok evin tesisatlarına bakmak gerekir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Maltepe Su Kaçağı Tespiti sırasında genellik ile sıcak su ya da kalorifer borularını termal kamera yöntemi ile tespit etmekteyiz. Su kaçağı tespiti sırasında biz bu şekilde gelişmiş bir teknoloji ürünü kullanarak daha kaliteli ve de kesin çözüm üreten bir yöntem seçmekteyiz.

Pratik Ve Hızlı Maltepe Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Maltepe’de profesyonel olarak tesisat hizmeti vermekte olan bir firmayız. Hizmetlerimizi genel olarak sizlerin sorunlarına yönelik olarak vermekteyiz. İnsanların genel olarak tesisat konusunda karşılaştığı problemlerin başında gider tıkanmaları ve su kaçakları gelmektedir. Bu sorunlarınızda sizlere hızlı, pratik ve profesyonel hizmetler vererek sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Sizlere tesisat kullanımı konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kaçakların Bulunması

Sizlerin su kaçağı problemlerinizde profesyonel su görüntüleme cihazlarımız ile duvarınız üzerinden kaçağın yerini tespit ediyoruz. Bu cihaz sayesinde evlerinizde herhangi bir dökülme, kırılma yaşanmadan su kaçaklarınızı tespit ediyor ve soruna yönelik olarak çeşitli çözüm yollarımız ile bu su kaçaklarınızı ortadan hızlı bir şekilde kaldırıyoruz.

Maltepe Su Kaçağı Tespiti İçin Yanınızdayız

Evinizde su kaçağı mı var? Korkmayın! Endişelenecek bir durum yok. Zira artık su kaçağı tespiti işlemlerinizde karo ve seramik kırmaya son diyoruz. Daha önce bu gibi durumlarda neredeyse evlerde yeniden bir inşaat kaosu yaşanırdı. Su kaçağı tamiratında neredeyse bütün sıvayı ve seramikleri kıran tesisatçıların ardından eve bir de inşaat ustaları çağrılır, tekrar sıva ve seramik döşeme işlemleri yapılır.

Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

Su kaçağı sinsi sinsi duvarların- sıvaların altından ilerlerken, gelişi güzel şekilde zemin karolarınızı ve duvar seramiklerinizi asla kırmıyoruz. Tam tersine artık su sızıntısı tespiti konusunda ilk önce hiçbir şekilde karolara müdahale etmeden sadece akustik dinleme cihazlarıyla ince ayar dinleme yapıyoruz. Ardından elimizde bulunan özel dedektörlerimize göre suyun sızıntı sinyalini alarak, sadece pimaş çatlağının sızdırdığı yerde 1 ya da 2 karo kırarak sorununuzu giderebiliyoruz.

7/24 Maltepe Su kaçağı tespiti

İhtiyaç anında sizlere hizmet verebilme imkanına sahip olan firmamız, 24 saat boyunca sizlerin su kaçağı tespiti gibi sorunlarınıza çözüm bulabilmek üzere uğraş vermektedir. Firmamızın iletişim numarasından yararlanarak firmamız ile kolayca irtibata geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz gün içerisinde konu hakkında uzman olan elemanlarımız sizlere destek sunmak üzere belirttiğiniz adrese gönderileceklerdir.

Su Borusu Tıkanıklık Giderme İşlemi

Su borunuzda oluşan tıkanma veya kireçlenme durumu, su akışının önüne geçebilecek bir durum olduğundan müdahalesi hızlı yapılması gereken konulardan biridir. Su borusu tıkanıklığı yaşamanızın nedenleri arasında boru bakımı yaptırmamak ve oldukça eski borulara sahip olmanız durumları yer almaktadır. Bu gibi durumlarda bir profesyonelden yardım almanızda fayda vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ