Maltepe Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Maltepe Kanal Açma 27 Eylül 2015

Maltepe Kanal Açma

Maltepe kanal açma hizmetlerinde profesyonel ekipler ve kaliteli cihazlar ile tesisat tamiratları yapılmaktadır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma gibi çalışmalar diğer tesisat arızlarından daha farklı bir çalışma yöntemi ister. Çünkü bu tıkanıklıkların verdiği zararlar çok fazladır. Hele bu tıkanıklık problemi kanalizasyon sistemlerinde olduğunda ortaya çıkan zararlar daha da fazla olmaktadır. Çünkü Kanalizasyon sistemlerindeki pislikler çok fazla olmaktadır. Bu alanlar sadece bir hane tarafından değil, birçok hane tarafından kullanılmaktadır. Bunun neticesinde ise pislik birikintisi de fazla olacaktır. Cihaz kullanımı olmayan bir tesisat firmasının bu pislik birikintisini temizlemesi çok büyük çabalar gerektirecektir. Bu çabalar ise günlerce hatta hafta bazında zamanlara denk gelecektir. Bu tamiratların bu kadar çok uzun sürmesi ise tamirat masraflarını çok yüksek seviyelere çıkartacağı gibi kanalın yaydığı pislikler ve olumsuz durumlar da bu süre zarfında devam edecektir. Kanal açma ve tıkanıklık açma çalışmalarında, su kaçağı bulma hizmetlerinde veya herhangi bir tesisat sorununda makine kullanılmaması demek işlemlerin kalitesiz olacağı gibi garantisiz de olacağı anlamına gelmektedir. Tıkanıklık açma robotları ve kamera sistemlerinin kullanılmadığı kanal tıkanıklığı açma çalışmalarına kesinlikle güvenilmemelidir. Çünkü tıkanıklık problemi çok kısa bir süre sonra tekrardan yaşanacaktır.

  • Tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, kanal açma, petek temizleme ve tüm tesisat işlemlerinde makine ve cihaz kullanarak hizmet veren tesisat firmaları her türlü sorunu saatler içinde hallederek kaliteli bir çalışma sunacaktır.
  • Kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan kamera sistemleri yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunarlar. Bu cihazlar kanal içindeki bütün sorunları gösterir ve nasıl bir işlem uygulanacağı konusunda ustaya fikir veriri. Aynı zamanda tıkanıklık açma robotlarının da hazırlanmasını sağlar.
  • Görünen görüntülere ve tıkalı olan pisliğe göre hazırlanan robotlar, kanal içindeki tıkalı olan bölgeye gönderilir ve tıkanıklık oluşturan pislikler kanal içinden atılır. Bu işlemler sırasında kanalizasyon borularına kesinlikle zarar verilmeden ve herhangi bir inşaat alanı yaratılmadan çalışma yapılmış olunur.
  • Kanal tıkanıklık probleminin açılması işlem sonu anlamına gelmemektedir. % 100 müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini her şeyin üstünde tutan profesyonel tesisat firmaları aynı sorunların tekrar yaşanmaması için kanal boruları içinde yıkama işlemi gerçekleştirir. Bu işlem ile kanal borularındaki tüm pislik artıkları ve yağlanmalar arındırılmış olur.
Maltepe Kanal Açma

Maltepe Kanal Açma

Kanal Açma Çalışmalarında Devrim Niteliğinde Yenilikler

Maltepe kanal açma işlemlerinde kullanılan bu cihazlar ve makine sistemleri tüm dünyada kullanılan ve son sistem olan cihazla ve makinelerdir. Bu makineler dışında kanal açma hizmeti vere tesisat firmalarının hizmetlerinde eksiklik ve garantisi olmayan çalışmalar olmaktadır. Çünkü hala bu sistemlere geçmeyen ama tıkanıklık açma hizmetleri veren tesisat firmaları bulunmaktadır. Bu tesisat firmaları kanal çevresini, kanal borularının geçti yüzeyleri kırmakta ve kırdıktan sonra işlem uygulamaktadır. Uyguladıkları işlemler ise eski ve sonuç vermeyen işlemler olmaktadır. Bu şekilde yapılan bir kanal açma çalışmaları hiçbir şekilde işe yaramayacak ve aynı sorunlar tekrar yaşanacaktır. Tabi kanalı yaydığı kokular ve kanalın içindeki sinek üremeleri de devam edecektir. Maltepe kanal açma hizmetleri bir tek sefer çalışma yapar ve yaptığı çalışma çok uzun yıllar devam eder.

Star Tesisat firması tarafından şehrin tamamında verilen, kanal açma, tıkanıklık açma ve tuvalet açma hizmetleri kırma dökme olmadan kaliteli cihaz sistemleri ile sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. 10 yıldır tesisat sektöründe verdiği hizmetlerde hiçbir sorun yaşamayan Star Tesisat firması tuvalet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, su kaçağı bulma ve petek temizliği başta olmak üzere her türlü tesisat probleminde en profesyonel hizmeti vermeye hazırdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ