Logar Tıkanıklığı Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

Logar Tıkanıklığı Açma 9 Aralık 2015

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma oldukça zor ve zahmetli bir işlemdir. Bu tür tesisat arızalarında kesinlikle cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının işlem göstermesi gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak işlemlerde kalite ve garanti olmayacağı gibi işlemler çok uzun sürecek ve işlem maliyetleri de çok yüksek olacaktır. Logarlar birden fazla dairenin gider sisteminin bağlı olduğu ve oldukça fazla pislik birikintisi olan tesisat alanlarıdır. Bu yüzden de bu alanlarda yaşanacak tıkanıklığın boyutu ve etkisi çok fazla olacaktır. Özellikle de logar tıkanıklığı durumlarında oldukça fazla koku yayılımı, sinek oluşumu ve bakteri üremesi gibi son derece zararlı durumlar oluşacaktır. Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının işlemleri özetle şu şekillerde olacaktır.

Logar Tıkanıklığı Oldukça Zor Bir Arızadır Bu Yüzden Cihaz Sistemleri Şarttır

  • Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılacak olan cihaz sistemlerinin işlev kapasiteleri gider tıkanıklığında kullanılan cihaz sistemlerinden daha yüksek olacaktır. Bu işlemlerde yüksek görüntü kalitesi sunan kameralı görüntüleme sistemleri ile işlev kapasitesi yüksek olan tıkanıklık açma robotları kullanılacaktır.
  • Kameralı görüntüleme sistemleri ile logar borularının içleri net bir şekilde görüntülenerek pislik birikintisi olan yerler ayrıntılı bir şekilde belirlenecek ve ne tarz bir pislik birikintisi olduğu tespit edilecektir.
  • Tespit edilen bu pislik birikintileri tıkanıklık açma robotları ile en ufak parçalar halinde parçalanacak ve borulardan geçmesi sağlanacaktır.
  • Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde işlem kalitesinin daha yüksek olması ve bir daha tıkanıklık yaşanmaması için de borulara tazyikli sular verilecek ve tüm artık pisliklerden arındırılacaktır.

Bir Daha Logar Tıkanıklığı Yaşanmaması İçin Teknolojik İşlemler Gerekir

Logar tıkanıklığı açma işlemlerinde bu kaliteli işlemler sırasında en ufak bir kırma dökme işlemi gerçekleşmeyecektir. Kırma dökme olmaması ise işlemlerin son derece uygun maliyetli olmasını sağlayacaktır. Tıkanıklığı açma işlemlerinde cihaz sistemleri kullanmayan bir tesisat firmasının işlem uygulaması demek ise bu bölgelerde küçük çaplı bir inşaat alanlarının ortaya çıkması demek olacaktır. İnşaat alanlarının oluşması da maliyetleri arttıracak ve işlemlerin çok geç sürelerde bitmesine neden olacaktır. Üstelik cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan işlemlerde aynı sorunlar tekrar yaşanacak ve istenmeyen olumsuz durumlar tekrarlanacaktır.

Logar Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Logar neden tıkanır? Logar tıkanıklığı nasıl anlaşılır? Logar tıkanıklığı açma işlemi nasıl yapılır?  Logar tıkanıklığı işlemi uzun sürer mi? Tüm bu soruların cevabını vermeye çalışalım.

Logar Neden Tıkanır?

Logar binalarda atıkların biriktiği ve onların kanalizasyonlara ileten yerlerdir. Bu yerler çok fazla kurcalanmamalıdır. Ama acil durumlar için müdahale yerleri vardır.

Logarların tıkanmasına genellikle ıslak mendiller, poşetler, çocuk bezleri, plastik cisimler neden olur. Tuvalete atılmaması gerekenlerin tuvalete atılmasıyla birlikte bir yerde takılıp kalmasıyla oluşur.

Logar Nasıl Açılır?

Star Tesisat güvencesiyle tıkanan lagarlarınız açılır. Bu tıkanmaları özel kameralı makinelerimizle lagar içine salıyoruz ve tıkanıklığın hem görüntüsünü bize iletiyor hem de noktasal yerini tespit ediyoruz. Bol su ve özel özel ilaçlarımızla lagarı tıkayana yerlere müdehale ediyoruz. Böylelikle lagar açma işlemini yapılmış oluyor. bu yöntem pahalı olduğu için pek tercih edilmiyor.

Bir başka lagar açma yöntemi ise robotlardır. Bu özel robotlar tıkanıklığı açan özel yaylı sistemlere sahiptir. Bu aparatlar tıkanıklığa sebep olan şeyleri temizlemesiyle tıkanıklığı açmış oluyor.

Logar Tıkanıklığı Açma Kırmadan

Binalarınızda Logar tıkanıkları yaşanması durumunda tuvaletleriniz ve lavabolarınız kullanılmayacak hale gelecektir. Atıklar logarlarda tıkanmalara sebep olabilir ve acil önlem alınması gereken bir durum meydana getirir. Binanızda logar nerede bilemiyor olabilirsiniz. Kullanılan özel detektörler sayesinde logarlar anında bulunabilecektir. Logar Tıkanıklığı Açma işleriniz için yardım aldığınız firmanın işini iyi yapan bir firma olması sonucunda işlemler çok kolay halledilecektir.

Logarlarınızda Sık Olarak Tıkanıklık Yaşıyormusunuz?

Tıkalı logarları açmakta kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Logarı tıkayan sebep cihazlar sayesinde çok kolay bulunacaktır. Logar tıkanıklığına sebep olan maddelerin yok edilmesi de mümkündür. Robot cihazlar ile yapılacak işlemler sayesinde özel yaylı sistemler kullanılır. Yaylı sistemlerin uçlarında bulunan aparatları ile logar tıkanıkları da açılabilecektir. Star Tesisat firmasında bulunan cihazlar ile sorunlar halledilebilecek ve logar kanallarında da oluşan tıkanıklar giderilecektir. Profesyonel desteğin yardımı sayesinde Tıkanıklık Açma Logar işleri sorun olmaktan çıkacaktır. Logar bulma ve bulunan logarda oluşan tıkanıklar sorun ne olursa olsun kırma dökme olmadan yapılabilecek ve mesele halledilecektir.

Logar Tıkanıklığı Açma İşlemleri

Logar, lavabo ve tuvaletlerdeki gider anlamına gelmektedir. Logarlar lavabolara dökülen çeşitli artık maddeler ya da tuvalete atılan bez, havlu peçete gibi çeşitli maddelerden dolayı zaman zaman tıkanmalar gösterebilmektedir. Bu tarz bir sorun ile karşılaştığınızda logar tıkanıklığı açma hizmeti almanız gerekebillir. Bu hizmet sizlere firmamız tarafından özel ve profesyonel bir şekilde verilmekte olan bir hizmettir.

Kaliteli Hizmet

Firmamız sizlere son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermekte, tıkanıklık problemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Tuvalet, banyo ve lavabolar insanların sürekli oalrak kullanmış olduğu bölümler olduğu için bu tarz tıkanmalar hayatı olumsuz etkileyebilmektedir. Hızlı ve pratik hizmetimiz sayesinde bu problemlerinizi özel makinelerimiz ile ortadan kaldırıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Arayın