Lavabo Giderici Yüksek Olursa - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Lavabo Giderici Yüksek Olursa 24 Ocak 2016

Lavabo Giderici Yüksek Olursa

Lavabo giderici yüksek olursa lavabonuzun tıkandığı bir durum söz konusu olabilir. Lavabo giderici yüksek olursa lavabodan gelen kötü kokulara da çare aramamamız gerekir. Lavabo giderlerindeki kötü kokuların nedeni genellikle fazla miktardaki giderlerdeki kalıntılardır. Bu durumda tıkanmaların olması da muhtemeldir.

Lavabo Giderleri Neden Tıkanır?

Lavabo giderleri bazen kullanıcı hatası bazen ise tesisat artıkları nedeniyle tıkanmaktadır. Bu tıkanıklıkları gidermek için genellikle yüksek basınçlı araçlar kullanılır.

Lavabo giderleri atılan yabancı cisimler nedeni ile de sık sık tıkanmaktadır. Özellikle tuvalet giderleri tuvalet kadınları ve bazı suda çözünmeyen atıkların atılması nedeni ile sıklıkla tıkanmaktadır.

Tıkanan lavabolarınızı açmak için marketlerden edinebileceğiniz lavabo açıcıları da kullanabilirsiniz. Eğer daha da açılmıyor ise bir tesisatçı çağırmanızda fayda bulunmaktadır.

Giderlerinizin tıkanmasının bir nedeni de eskimiş olan bina tesisatıdır. Bina tesisatınız eski ise sık sık tesisat işleri ile uğraşabilirsiniz. Bu durumda giderlerinden giden şeyler hakkında daha dikkatli olmalısınız. Örneğin tuvalet kağıtlarınızı tuvalete atmamaya daha özen gösterebilirsiniz.

Evde kendi yöntemleriniz ile bu tıkanıklıkları açamıyor iseniz tek çare uzmanına başvurarak yardım isteyeceksiniz. Pek çok firma altyapısını yeni teknolojilere göre güncellemektedir. Bu sayede kaliteli hizmet sunmuş olurlar. Görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın kaynağına inip bunu kökünden çözebilmekteler. Bunu yaparken çeşitli kimyasal ve mekanik olarak kalıntıları parçalayan cihazlar kullanmaktadırlar. Ne kadar hızlı tıkanıklığın giderildiğini görünce şaşıracaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ