Lavabo Gideri Kokusu Nasıl Giderilir - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Lavabo Gideri Kokusu Nasıl Giderilir 24 Ocak 2016

Lavabo Gideri Kokusu Nasıl Giderilir

Lavabo gideri kokusu nasıl giderilir sorusu ile pek çoğumuz internette araştırma yapmışızdır. Öncelikle lavabo giderlerinin kokmasına neden olan şeylere bakalım. Bunlar elbette ki bizim atıklarımızdır. Özellikle giderlere bir süre su gitmediği takdirde lavabo giderlerine yapışan kalıntılar kokuşur. Öncelikle lavabo giderlerimize düzenli olarak su dökmeliyiz. Böylece kokuları bir nebze önleriz. Sonuçta giderler bizim atıklarımızı attığımız yerlerdir. Çokça mikrobun üremesine zemin sağlayan yerlerdir. Bu nedenle belli aralıklar ile lavabo giderlerimize lavabo açıcı kullanabiliriz. Bu kalıntı miktarını aza indirecek kokuyu da önleyecektir.

Lavabo Gideri Kokusundan Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyız?

Lavabo gideri kokusu nasıl giderilir diye sorduk ve sizinle bunun için bir doğal yöntem paylaşmak istiyoruz. Tabi ki sirke ve karbonat. Bu ürünler günlük hayatımızda hemen her alanda kullanabileceğimiz mucize ürünlerdir. Bu konuda da yardımcımız olan sirke ve karbonatı karıştırıp gidere dökersek büyük miktarda giderlerdeki kalıntılardan kurtuluruz. Dolayısıyla bu yöntem ile kötü kokulardan da kurtulmuş oluruz.

Lavabo giderlerinin üzerine tıpa koyarak da kötü kokulardan kurtulabiliriz. Kötü koku gelen gider zemindeki bir gider ise ıslak bir bez ile gideri kapatarak kötü kokulardan kurtulabiliriz. Bu giderleri kapatmak için nilüfer çiçeği, çim şeklinde değişik dekoratif plastik ürünler kullanabilirsiniz. Giderleri kapatmak için dekoratif ürünlere plastik satan dükkanlardan ulaşabiliriz.

Ayrıca güzel kokulu deterjanlar döküp, bu deterjanlar ile ıslatılmış bezleri giderlerinize kapatırsanız güzel koku gelmesini dahi sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ