Lavabo Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

Lavabo Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma

Avrupa-Yakasi-Su-Kacagi

Lavabo açma

Lavabo açma uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Lavabo tıkanıklığını çözmek, ustalık ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bu ustalık isteyen tıkanıklık açma işine ilişkin, tıkanıklıkla baş başa kalan müşterilerimizin ilk yaptığı iş, sıhhi tesisat çalışanlarına veya şirketlerine herhangi bir para ödememek için, tıkanıklığı kendilerince çözmeye çalışmaktır. Fakat bu çözüm, aslında, daha fazla masraf çıkması anlamına gelmektedir. Bundan dolayı, sizin bu tür sıkıntılarınızı tespit eden firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti, en makul fiyatlarla vermekle, yaptığımız tüm işlemlerin garantili olduğunu bildiririz.

Bin bir emekle, yediğinizden içtiğinizden eksilterek, hayallerinizdeki evi almak için, sokakları gezip, kendinize en uygun evi buldunuz. Bu evi almaya karar verdiğiniz andan itibaren, gezmeye başladığınız dairede, her yeri titizlikle incelemeye başladınız. Dairenin hangi cepheye baktığını, evin garajının olup olmadığını, bahçesinin yeteri kadar büyük olup olmadığını incelemeye başladınız. Ancak bu gibi durumlardan daha önemli olan bir noktayı es geçtiniz. O da, bina yapılırken, su tesisatının ne şekilde yapıldığı hakkında bir fikriniz yoksa, taşınma işlemlerinin ardından, daha evinizin keyfini çıkaramadan lavabo açma gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Veyahut yıllardır oturduğunuz bir dairede, gereken kontrolleri, periyodik olarak yaptırmadığınız su tesisatı veya diğer tesisatlar neticesinde, suların giderlerden akmadığını, fark ettiniz. Katı atık ve maddeler nedeniyle mutfak veya banyo lavabolarında oluşan tıkanıklıktan muzdaripsiniz demektir.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye uzun uzadıya araştırma yapmanıza gerek yok. Bu tür bir araştırma, sadece zaman kaybı yaşamanız anlamına geleceği gibi, sorunlarınızın çözümünde de size bir fayda sağlamayacaktır. Tıkalı lavabo açma gibi sorunlar, en kısa sürede çözülmelidir. Aksi halde, tıkanıklık ileride çığ gibi büyüyerek, daha büyük bir sorun halini alacak ve sizlerin cebinden daha fazla para çıkması anlamına gelecektir. Çünkü tıkanıklık sorunu ne kadar ertelenirse, lavabo açmak için yapılan işlem de o kadar ağır olmaktadır. Tıkanıklığın ağırlığına göre, gerek görüldüğü takdirde, lavabonuz sökülerek boruların içine bakılacak, duvar veya fayansların yerinden sökülmesiyle apayrı bir derdiniz olacaktır. Bunun yanı sıra, yeni aldığınız veya yeni kiraladığınız bir dairede bu gibi tıkanıklık sorunlarını yaşamak ise, büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Bunun yanı sıra oluşacak masrafları da söylemek gerekmektedir. Bu nedenlerle lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini ertelememek, yapacağınız en doğru işlem olacaktır. Yeni aldığınız veya kiraladığınız dairede lavabom tıkandı diye hiç şikayet etmeden bize ulaşmanız halinde, şirketimiz elamanları en kısa sürede, dairenize gelerek, son model cihazlarıyla birlikte, banyo veya mutfağınızda oluşan tıkanıklıkları çözmek için, herhangi bir duvara zarar vermeden çözümü sağlayacaktır.

Lavabo Açma

Lavabonun tıkanma sebepleri

Yeni aldığınız, kiraladığınız bir daire veyahut uzun süredir oturmakta olduğunuz daireye ait lavabolar bir süreden sonra tıkanabilir. Bunun yanı sıra, işyerinizde yaşanacak tıkanıklıklarda söz konusu olmaktadır. Bu tıkanmaların sebepleri ise genel itibariyle, malzemelerin kalitesiz olması, tesisatı yapan ustanın, iyi bir işçilikle malzemelerin montajını yapmaması, bunların yanında, kullanıcının yaptığı hatalar neticesinde oluşmaktadır. Yaşadığınız lavabo tıkanıklığı sıkıntısından dolayı lavabo açmak gibi yorucu bir işle karşılaşabilirsiniz. Lavabo tıkandı ve neden tıkandığını bilmiyorsanız, sorunun kaynağının kendiniz olduğunu düşünmeniz gerekmektedir. İşyerleri veya dairelerde yaşanan lavabo tıkanmaları neticesinde, tıkalı lavabo açma işlemlerini çözmeye çalışan personelimiz, tıkanıklıkların genel itibariyle, şu gibi nedenlerle oluştuğunu tespit ederek, sorunu bir adım çözmeye daha da yakınlaşmaktadır.

Genel itibariyle daire sakinleri veya işyeri sahipleri, yapılan yemekler, çaylar veya kullanım süresi dolmuş yağları, bu lavabolardan dökerek, lavaboların tıkanmasına neden olmaktadır. Her gün yabancı katı maddelerin atıldığı lavabolar, bir süreden sonra tıkanmakta olup, kullanıcılar, lavabom tıkandı diye dert yanmaktadır. Evinizin banyosunda tıkanıklık var ise, bu tıkanıklığın sebebi, genel itibariyle tıraş sonrası kıllar veya dökülen saçlardır. Bu kıllar bir müddet sonra, birikmeden dolayı tıkanıklığa neden olabilmektedir. Uzmanlaşmış ekiplerle çalışan ve her tür teknolojik cihazla işlemlerini gerçekleştiren şirketimizle irtibata geçmeyerek, sorunu sürekli ötelemeniz halinde sorunu daha da büyüteceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Yanlış kullanım neticesinde tıkanan mutfak ve banyo lavaboları, sürekli ve düzenli olarak temizletilmelidir, aksi takdirde, içinden çıkılmayacak apayrı sorunlarla baş etmeniz gerekecektir

Lavabo tıkanmasının yarattığı olumsuz durumlar

Yeni taşındığınız bir dairede, dinlenmek umuduyla oturduğunuz sırada bir koku burnunuza gelmektedir. Bunun yanı sıra, işyerinizde hizmet verdiğiniz sırada, gelen kokular neticesinde müşterilerinizden olumsuz eleştiriler almaya başladınız. Bu nedenle öncelikle kokunun kaynağını araştırarak, kokunun nereden geldiğini tespit etmek istediğinizde, mutfaktan veya banyonuzdan gelen kötü bir kokuyla karşılaştınız. Tıkalı lavabo yüzünden oluşacak bu kötü kokular yüzünden, müşterilerinize uygun hizmet veremeyeceğiniz gibi, evinizin de tadını çıkaramadan büyük bir sıkıntıyla baş başa kaldığınızı bilmeniz gerekmektedir. Ancak sıkıntılar bununla da kalmayıp, lavabodan taşan su neticesinde, işyerinizi su basması veya evinizdeki eşyaların kirli su nedeniyle kullanılamaz hale gelmesi gayet olasıdır. Kullanılamaz eşyaların yanı sıra, kirlenen yerlerde oluşan bakteriler, sizi hasta yetmeye yetecek, bunun yanı sıra, parkelerinizdeki kabarmalar neticesinde, parkelerin yerinden sökülmesine neden olup, yeni bir inşaatla baş başa kalacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini, en çabuk şekilde çözüp, kendinizi daha ağır masraflardan kurtarmanızı önermekteyiz.

Lavabo Açma

Lavabo açma işlemindeki hatalar

Tıkanıklık sorunu yaşayan müşteriler genel itibariyle lavabo açma gibi işlemleri, kendilerince halletmek isterler. Bu tıkanıklığı açma işlemi için ise, edindikleri bir takım malzemeler neticesinde, sorunun çok da büyük olmadığını ve çözülebilecek bir sorun olduğunu düşünerek, harekete geçerler. Ancak lavabo tıkanıklığı açmak, sanıldığı kadar basit bir işlem değildir.

Kullanıcılar genel itibariyle, tıkanan lavabolara ilişkin lavabo nasıl açılır sorusuyla baş başa kaldıklarında, uzmanlardan yardım almak yerine, internetten araştırma yaparak sorunu çözmek isterler. Bu çözüm önerileri ise, bir takım kimyasal maddeler veyahut başka tür sıvılar olmaktadır. Bu kimyasalların yanı sıra, pompa yardımıyla da tıkanıklığı çözmeyi amaçlayan kişiler, aslında sorunu daha da ileriye taşımakla, sorunun büyümesine neden olmaktadır. Özellikle, kimyasal sıvıları kullanarak veyahut lavabo açıcı dediğimiz maddeleri kullanarak yapılan işlemlerde, boruların, tahrip olmasına yol açılmaktadır. Yaptığınız bu işlem neticesinde, artık tıkanık bir boruya değil, erimiş ve kullanılmayacak duruma gelmiş bir boruyla karşı karşıya kalmışsınız demektir. Bunun dışında, pompa yardımıyla yaptığınız tıkanıklık açma işlemleri sonrasında, tıkanıklığa sebep olan cisimler, yine boru içerisinde kalmaktadır ve bir müddet sonra yine tıkanma sorununu gündeminize taşımaktadır.

İlerleyen günlerde, lavabo tıkanıklığı yaşamanız ile hiçbir sorunu çözemediğinizi gördüğünüz takdirde, sıkıntının ne kadar büyük olduğunu fark etmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle, lavabo açıcı, kimyasal sıvılar veya pompa denilen aletlerle sorunu çözmeniz mümkün olmadığı gibi, sorunu büyütmek dışında herhangi bir işlem yapmayacaksınız demektir. Sorunu çözemediğinizi anladığınız andan itibaren, evinize yakın bir yerden bulduğunuz ustaya başvurarak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye sorduğunuzda ise, usta sorunu çözmek için evinizde gerekli işlemleri yapması gerektiğini söyler. Ancak usta bu sorunu kendi bildiği yöntemlerle yaparak, evinizde adeta bir enkaz yaratacaktır. Sorunu çözemeyen usta, sizi yıkılmış duvarlar, kırık dökük bir mutfakla baş başa bırakarak, evinizden ayrılacaktır. Budan dolayı, lavabo tıkanıklığı işlemlerini, kendinizce veya bir usta yardımıyla, çözmek yerine,

Şirketimizle irtibata geçmeniz, sizin için en avantajlı durum olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı İçin Yapılması Gerekenler

Lavabo tıkanıklığı, tarafınızca çözülecek kadar basit bir işlem ise, pompa veya kimyasal ürünlerin kullanmak yararınıza olabilir. Ancak bunun yanı sıra, tıkanma işlemi oldukça şiddetliyse, lavabo tıkanıklığı çözümü için uzmanıyla görüşmeniz gerekmektedir. Çünkü uzmanlaşmış bir firma, dairelerinizde veya işyerlerinizde, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini sağlayarak, size ekstra bir masraf oluşturmaz. Ev veya işyerinizdeki mutfak lavabonuz veya banyonuzda, kırmadan lavabo açma işlemlerini, en teknolojik cihazlarla ve teknolojiye ayak uyduran ekiplerimizle, çok hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Şirketimizle iletişim kurduğunuz an itibariyle, işinde uzman bir ekip, önce sorunun ne olduğunu öğrenerek, buna ilişkin çözümlerini planlamaya başlar. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan şirketimizin, yaptığı işlem sayesinde lavabo tıkanıklığı kırmadan çözülmektedir. Tıkanıklığın oluştuğu alanı önce detektörlerle inceleyen ekiplerimiz, tıkanık alanı tespit ederek, herhangi bir fayansı kırmadan, duvarları yıkmadan, lavabo nasıl açılır sorusunun cevabını vermektedir. Lavabo açma kırmadan da yapılacak bir işlemdir. Bunun için uzman bir ekiple görüşmeniz yeterli olacaktır.

Lavabo Açma

Lavabo Açma

Çalışma Alanımız

Kullandığımız cihazlar, kullanımı özen isteyen cihazlar olup, profesyonel kişilerin elinde olması gereken cihazlardır. Bu cihazlar ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini kolayca çözen ekipler, lavabo tıkanıklığı oluşan bölgeyi öncelikle, tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiren robotlarla temizleyerek müdahale etmektedir. Ancak bu işlemin öncesinde, kameralı cihazlarla boruların içini görüntüleyerek daha sağlıklı bir tamirat işlemi gerçekleşecektir. Bu sebeple, öncelikle kameralarla, boruların içini görüntüleyen ekiplerimiz, tıkanık alanı tespit ettikleri andan itibaren, boruların içine gönderdikleri cihazlar ile, tıkanıklığa neden olan katı cisimleri parçalayarak, borulardan akmasını sağlarlar. Bu nedenle kullanılan cihazların uzman kişiler tarafından kullanılması, yapılacak en uygun işlemdir. Yapılacak bu işlemlerden sonra, lavabo tıkanıklığı kırmadan tamamlandığı için büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyacağınızı sizler de fark edeceksiniz.

Biz Kimiz

Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri gelişen teknolojiler neticesinde, oldukça rahat bir şekilde ve hiçbir yeri kırıp dökmeden çözülmektedir. Ekiplerimiz, bu teknolojileri kullanarak kırmadan lavabo açma işlemlerini, kolaylıkla tamamladıkları sırada,  siz ise, evinizin keyfini sürmeye devam edecek, işyerinizde ise müşterilerinize en iyi hizmeti vermenin onurunu yaşayacaksınız. Çünkü sıhhi tesisat konusunda öncü olan şirketimiz, dünyanın kullandığı teknolojiyi kullanarak, işinin ehli ve uzman ekiplerle çalışmaktadır. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi profesyonel kişilerin yapması gereken bir işlem olup, bu işlemi biz, en kaliteli bir hizmetle vermekteyiz. Sektörde onlarda firma mevcut, ancak bu firmaların yaptığı işlemler ile bizim yaptığımız işlemleri iyi kıyaslamak gerekmektedir. Çünkü biz yaptığımız hizmetlerin kalitesine güveniyor, ayrıca sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Lavabo açma kırmadan da yapılabilmekte olup, bu konuda yapacağınız araştırmalar neticesinde, şirketimizin kalitesini sizler de göreceksiniz. Üstelik yaptığımız tüm işlemleri garantili bir şekilde yapmaktayız. Ancak başka firmalarla veya herhangi bir ustayla yaptırdığınız tamirat işlemlerinde bu garantiyi almanız mümkün olmayacaktır.

Tıkalı lavabo açma işlemleri, uzman kişilerin elinde, oldukça kolay bir işlem olup, işi bilmeyen kişilerin elinde ise adeta bir kâbusa dönüşmektedir. Bu nedenle mutfak veya banyo lavabolarındaki tıkanıklıkları, eviniz veya işyerinizdeki duvarları kırmadan, fayansları sökmeden çözüyoruz. Tesisat işlemleri için bizi tercih ettiğiniz takdirde, profesyonel hizmet veren ekiplerimiz en kısa zaman içerisinde, adresinize ulaşarak, sizi daha büyük meblağlar ödemekten kurtarmak için, gerekli hizmeti vermektedir.

Lavabo Açma

Mutfakta kullanılan lavabolarda yağ ve yemek artıkları sayesinde borularda tıkanmalar ve sıkıntılar yaşanır.  Banyoda bulunan lavabolarda da saçlar nedeniyle tıkanmalar sık yaşanır. Herkesin her zaman başına gelebilecek bu durumda lavabo borularında birikmeler sonucu tıkanmalar oluşur. Elinizde bir pompa varsa basit tıkanıklar için kullanılabilir. Tıkanıklık sonucu biriken ve sandığınızdan daha çok birikmelere pompa fayda etmeyeceği gibi basınç nedeniyle patlamalarda yaşanabilir. Lavabo Açma konusunda da profesyonel ustalardan destek şarttır.

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılmalıdır?

Cihaz kullanımı olmadan borularınızı kıracak ve evinize zarar verecek kişilerden uzak durunuz. Borular kırılmadan ve değişim yapılmadan da borularınız açılabiliyor. Tıkanıklık açmak için kullanılan robotlar ile lavabolar açılacaktır. Tazyikli su makineleri kullanılarak da pis su gider yolunun tamamen temizlenmesi sağlanacaktır. Lavabolarda dikkatli kullanım olursa bir daha problem yaşamayacağınızı bilmelisiniz. Boru değişimine gerek kalmadan ve tadilat olmadan lavabo açmak için Star Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Kameralı görüntüleyen sistemler ile borunun tam olarak neresinde tıkanma yaşandığını görmek ve sorunu çözmek Lavaboyu Açtırmak sorun olmayacaktır.

Lavabo Açma Kırmadan

Lavabo açma işlemi çok basit bir durum olup üç beş dakika sürmektedir. Ama siz lavabonuzun temiz kullanmamanız halinde temizlenmiş lavabolar yeniden tıkanacaktır. Bu yüzden tıkanmalara karşı dikkat edilmesi gerekmektedir. Nasıl dikkat edeceğim diye sorulması halinde özellikle yabancı cisimlerin lavabolara atılmaması gerekmektedir. Her kullanım sonrasında bol su döküm şarttır. Aralıklarla alttaki giderini söküp çamaşır suyunda bekletilmelidir. Belli periyotlarla yağ sökücüler, kir açıcılar dökülmelidir. Contaları değişmelidir.

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo açma işlemine başlarken öncelikle malzemelerinizi belirliyoruz. Tıkanmanın nedeni olan maddeleri koymak için kovalar hazırlıyoruz. Çevresinde pislenecek şeyler varsa kaldırıyoruz. Sonra lavabonun altındaki hortumu tornavida ile söküp tıkanıklığa müdahale ediyoruz. Eğer tıkanıklık bu aksamda değil ise boruyu kontrol ediyoruz. Çeşitli açıcı kimyasallar dökülebileceği gibi robotlarla tıkanıklığı gidermeye çalışıyoruz. En son işlem ise tıkanıklığın açılıp açılmadığını anlamak için tazyikli su sıkıyoruz. Bu hem tıkanıklığı yok ediyor hem kalan tortulları iyice silip süpürüyor.

Star Tesisat olarak tıkalı lavabolarınızı açılırken akmalara, kokmalara ve ekstra kırılmalar olmayacağının garantisini veriyoruz.

Lavabo Açma Kırmadan Açma

İnsanların gün içerisinde yaşayabilecekleri en büyük tesisat problemlerinin başında genellikle lavabotıkanmalarıgelmektedir. Lavabo tıkanmaları hayatı da oldukça olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Lavabo tıkanmaları konusunda ya da diğer tüm tesisat problemlerinizde sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler vermekte olan bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu lavabo açma hizmetleri sayesinde tamamen profesyonel yöntemler ile tesisat sorunlarınızı ortadan kaldırmakta olan bir firmayız.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Sizlere profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek için uzman çalışan kadrosuna ve son derece teknolojik cihazlara sahip bir firmayız. Firmamızda lavabo açma işlemleriniz özel olarak kameralı robotik cihazlar ile yapılmaktadır ve tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız.