Lavabo Aç Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açılır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Lavabo Aç Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açılır 14 Aralık 2015

Lavabo Aç Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açılır

 

Lavabo aç lavabo borusu tıkanıklığı açılır sorusu sorulduğunda bu işin çok basit olduğu düşünülebilir. Marketlerden veya su tesisatı satan yerlerden alacağımız katı veya sıvı lavabo açıcıları döküp, bu kimyasalların kullanım kılavuzlarında yazılan şekilde uygularsak tıkanıklığını açıldığı görülür. Ancak bu tıkanıklık mutfaklarda kullanılan yağ gibi maddelerin donması veya banyo ve tuvalet lavabolarında saç kılı tıkanıklığı ise bu kimyasallar belirli oranda bunu açabilirler. Ancak bu yeterli sonuca ulaşmamıza yeterli midir, değimlidir bu muamma olarak kalabilir. Çünkü donmuş yağların veya kılların tıkayacağı lavabolarda bu kimyasallar yakma sonucunda küçük bir delik bile açsalar su geçmeye başlayacağından tıkanıklığın açıldığını sanıp lavaboları kullanmaya başlarız. Ancak bu küçük delikler kısa bir süre sonra tekrar tıkanacak ve bize de tekrar tıkanıklığı açma yollarını arama kalacaktır. Onun için Lavabo aç lavabo borusu tıkanıklığı açılır işleminde bu işi yapan firmalardan yardım alınması sorunu kökünden çözebilir. Bu iş için yeni teknolojiler kullanan firma bulmak gerekmektedir. Bu firmaları bulmak için:

  1. Çevremizdeki su tesisatı satan işyerlerindeki elemanlardan,
  2. Dana önce lavabolarını bu sistemle açtırmış komşularımızdan,
  3. Gazete ilanlarından,
  4. İnternet yoluyla, bu firmalara ulaşabiliriz.

Bununla birlikte ilk üç şıkta bulunan arama şekillerinde fazla detaya gerek yoktur. Lavabo aç lavabo borusu tıkanıklığı açılır diye başlayan sorumuzu, ismini verdiğiniz firma güvenilir mi diye sorarak genişletebiliriz. Sorduğumuz kişinin cevabına göre firma ile bağlantı kurarız.

Gazete ilanlarında ve internette ise ancak bu firmaların telefonlarına ve adreslerine ulaşabiliriz. Telefonla arayarak veya firmaya giderek güvenilir olup olmadığını anlamaya çalışırız. Bununla birlikte internette sitesine ulaştığımız firmanın referanslarına bakarak ve daha önce yaptıkları işleri inceleyerek fikrimizin destekleyebiliriz. Eğer güvenilir bir firma izlenimini alırsak işimizi bu firmaya verebiliriz. Eğer firma yeni sistemlerle iş yapıyorsa lavabomuzun borusunun tıkanıklığını en kısa sürede giderecek ve bize teslim edecektir. Bunu ise ya kendi kullandıkları güçlü kimyasallarla, ya da kamera gibi teknolojik cihazlarla tıkanıklığını yerini tespit edip, gerekirse kamera ucuna takılan bir aletle tıkanıklığın nedeni olan pislikleri temizleyecektir.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ