Lağım Borusu Nasıl Açılır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Lağım Borusu Nasıl Açılır 4 Ocak 2016

Lağım Borusu Nasıl Açılır

Lağım borusu nasıl açılır sorusu üzerine verilecek olan yanıtlar oldukça farklı olmaktadır. Bu farklılığın temel nedeni ise tesisat firmalarının teknolojik alt yapılarındaki farklılıktan kaynaklanmaktadır. Çünkü tesisat firmaları cihaz kullanımı olan tesisat firmaları ve cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları olarak ikiye ayrılmaktadır. Cihaz kullanımı olan tesisat firmaları Lağım borusu nasıl açılır sorusuna cihaz sistemleri ile kırma dökme olmadan diye cevap verirken cihaz sistemleri olmayan tesisat firmaları bu işlemlere kırma dökme yaparak cevap verecektir.

  • Lağım borusu nasıl açılır sorusu cihaz kullanımı olan tesisat firmalarında tıkanıklık açma robotları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılacaktır.
  • Kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklık olan noktalar belirlenmekte ve tıkanıklık açma robotları ile de tıkanıklıklar temizlenmektedir.
  • Lağım borusu nasıl açılır sorusunda son işlem olarak ise boruların içleri tazyikli su makineleri ile yıkanacaktır.

Her Tesisat Firması Farklı İşlemler Sunacaktır

Lağım borusu nasıl açılır sorusunda cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmaları ise bu işlemlerinde öncelikle kırma dökme yapmakta ve açığa çıkan gider borularına demir çubuklar sokularak tıkanıklık açılmaya çalışılmaktadır. Fakat bu işlemlerde istenen verim alınamadığı gibi aynı zamanda gider borularında kırılma ve delinme gibi sorunlar da olmaktadır. Daha büyük hasarlı sorunlara yol açan bu tür işlemler yerine son sistem cihaz sistemleri ile hizmet veren Meba Tesisat işlemleri hem yüksek kaliteli hem de uzun süre garantili olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ