Küçükçekmece Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Küçükçekmece İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

KÜÇÜKÇEKMECE PETEK TEMİZLİĞİ UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 30 Kasım 2016

Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece Petek Temizliği nasıl yapılır?

Petek temizliği işlemleri için yapılması gerekenler artık teknoloji yardımıyla yapılıyor. Teknolojinin oldukça kolaylaştırdığı bu işlemleri ise Star tesisat olarak sizlere ulaştırıyoruz. Son derece profesyonelce atılması gereken adımlar içeren bu işlemler petek sorununuzu kökünden çözüyor.

Petek temizliği için atılması gereken adımlar nelerdir?

Petek temizliği yapmak için ekiplerimizin izlediği ilk adım kaba temizliktir. Bu adımda ekiplerimiz, titreşim yoluyla çalışan bir makine kullanıyor. Bu makineyle peteklerinizde birikmiş halde bulunan ve ısınmanızı engelleyen suyu yok ediyor. Ancak bu sadece kaba temizlik ve kalıcı bir çözüm değil. Kalıcı bir çözüm arıyorsanız kimyasal madde kullanımına izin vermeniz gerekiyor. Kimyasal madde kesinlikle borularınıza zarar vermez. Kimyasal maddenin kullanımı da bazı kurallarla sağlanıyor. Kimyasal madde kullandıktan sonra 2 saat gibi bir süre borularda beklemesi gerekiyor. Sonrasında ise sıcak su devreye giriyor. Sıcak su ile kimyasal maddenin oluşturduğu tepkime de boruların içindeki kirleri temizliyor. En son işlem olarak da ekiplerimiz borularınızın içindeki kimyasal maddeyi ve pislikleri yok ediyor.

Küçükçekmece Petek Temizliği Yaptırmak

İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren bir tesisat şirketi olarak Küçükçekmece Petek Temizliği konusunda da sizlerin sorunlarını çözümlüyoruz. Her iki senede bir kontrol ettirilmez ise peteklerin içi tıkanır ve onlara gelen sıcak su gelemez olur. Budan dolayı da petekleriniz ısınmaz. İşte tam da bu noktada devreye biz Star Tesisat ailesi giriyor ve sizlerin peteklerinize gelen boruları temizleyerek o peteklerin daha kolay ısınmasını sağlıyoruz.

Küçükçekmece petek temizliği

Küçükçekmece petek temizliği

Peteklerdeki Sorunu Önceden Fark Etmek Ne Kadar Önemlidir

Peteklerinizdeki sorunu önceden fark etmek oldukça önemlidir. Çünkü içi pislik ile dolmuş ve içi çürümüş petekler sizleri tam olarak ısıtamaz. Bundan dolayı doğal gazı ne kadar arttırırsanız arttırın eviniz ısınmaz. Erken fark eder iseniz tıpkı Küçükçekmece petek temizleme işlemlerinin ardından olduğu gibi evinizi ısıtmanız kolaylaşır.

Küçükçekmece Petek Temizliği En İyi Şirket

Ay sonu gelen kabarık doğalgaz faturalarından kurtulmanın çeşit çeşit yöntemi vardır. Fakat en kesin olanı en garanti olanı peteklerinizi düzenli temizlemektir. Peteklerinizde bulunan kir, pas ve pislikler kombiden gelen ısıyı net bir şekilde yayamayacağı için ısınmanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden hem zamanla petekleriniz aşınacak, hem de ısınmak için kombinizin derecesini yükselteceksiniz ve ay sonu gelen fatura iyice canınızı sıkacak. Bu duruma düşmemek için petek temizliğinizi düzenli yaptırmak çok önemlidir.

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz

Profesyonel ve güvenilir eller tarafından son teknoloji cihazlar sayesinde petek temizliği gerçekleştiriyoruz. Titreşim yayan cihazımızla temizlikten sonra dilerseniz kimyasal madde kullanarak daha kesin bir çözüm sunabiliyoruz.

Küçükçekmece Petek Temizliğini Sevdi

Bu kış gelmeden petek temizliği yaptıranlar bunun karşılığını faturalarında gördü. Peki, siz kış gelmeden kombi bakımını, petek temizliğini yaptırdınız mı?

 Petek Temizleme

Petek Temizleme

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği için özel üretilen makineler ve bu makinelerde kullanılmak üzere özel üretilen kimyasal deterjanlar var. Temizlik için bu ikisi kullanılır. İki aşamalı yapılan petek temizliğinde ilk adım olarak banyoya takılan cihazın su sistemine su vermesiyle tüm pislik ve kirler temizlenir ve kirli suyu lavabo giderine atılır. İkinci adımda ise kimyasal deterjanla karıştırılan su tekrar sisteme verilir ve dolaştırılır. Bu suyun içindeki kimyasallar kireç ve pislik kalıntılarını iyice söker. Ancak bu hiçbir şekilde sisteme zarar vermez.

Küçükçekmece Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Petek temizliği oldukça ince bir iş olarak bilinmektedir ve bu konuda herhangi bir deneyime sahip olmayan bireylerin petek temizleme konusunda uzman bireylere başvurmaları gerekmektedir. Küçükçekmece petek temizliği firması, peteklerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz üzere peteğin yapısına zarar vermeyecek ilaçlardan faydalanmaktadır.

Peteğinizin Temizlenmesi Gerektiğini Nasıl Anlarsınız?

Artık ısı vermeyen peteğiniz, büyük bir ihtimalle tıkanmıştır. Tıkanan peteklere dokunulduğunda yeteri kadar ısı hissedilememektedir. Bunun sebebi petek kanallarının saç, böcek kalıntıları , çeşitli yabancı cisimler , toz , deri parçacıkları gibi atıklar ile dolu olmasıdır. Petek temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.Peteğiniz sürekli kir ve çeşitli atıkları toplayabilir. Bu durumun önüne geçilebilmesi üzereyse petek temizliği zorunludur.

petek temizliği

petek temizliği

Küçükçekmece Petek Temizliği Hakkında

Küçükçekmece’de petek temizliği hizmetleri sırasında ilkel yöntemlere başvurulmamaktadır. Teknolojinin getirilerinden faydalanılarak gerçekleştirilen petek temizliği işlemi,oldukça hassas bir işlem olarak bilinmektedir ve bu işlemi gerçekleştiren bireylerin konusunda uzman olan bireyler olmaları gerekmektedir. Kimyasal temizleme ilaçları ve çeşitli robotlar ile gerçekleştirilmekte olan petek temizliği işlemi sonrasında petekleriniz derinlemesine temizlenir.

Özel Kimyasallar Ve Cihazlar İle Peteklerinizi Temizliyoruz!

Petek temizliği sırasında kullandığımız özel ürünler, peteklerinizin derinlemesine temizlenmesine sebebiyet vermektedir. Yeni teknolojinin getirilerinden faydalanmakta olan firmamız sizlere daha verimli bir hizmet sunabilmek üzere uğraş vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan hizmet verebilmekte olan firmamız kimyasal seçimi konusunda oldukça hassas bir tutum sergilemektedir.

Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece Petek Temizliği Ve Kombi Temizliği

Kombi temizliği ve petek temizliği birbirleri ile bağlantılı olan temizlik çeşitleridir. Düzenli kombi bakımı yapılması daha verimli ısınmanıza sebebiyet verebilecekken, petek temizliği uygulaması ısıdan tasarruf sağlamanıza sebebiyet verecektir. Astronomik ücretlerde elektrik faturası ödemek istemeyen bireylerin düzenli olarak petek ve kombi kontrollerini yaptırmaları tavsiye edilmektedir.

Kombi Temizliği Yaptırmanız İçin Nedenler

Kombi derecesini orta düzeyde tutarak oldukça yüksek bir ısı elde etmeniz mümkündür. Isı tasarrufu sağlayabilmek ve eşit enerji dağılımını bulunduğunuz ortamda sağlayabilmek üzere her ay en az 1 defa kombi temizliği yapmanız gerekmektedir. Kombi sıcak su pompanız daha az çalışacak ve kombinizi daha uzun yıllar boyunca kullanabilme imkanı yakalayacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ