Küçükçekmece Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Küçükçekmece Kanal Açma 27 Eylül 2015

Küçükçekmece Kanal Açma

Küçükçekmece kanal açma çalışmalarında büyük avantajlar ve kaliteli bir tesisat hizmeti sunulmaktadır. Tesisat firmalarının aslında profesyonel şekilde dağılmış iş kolları vardır. Tıkanıklık açma, klozet açma ve tuvalet açma bu iş kollarındandır. Yani tüm tıkanıklık problemlerinde ayrı bir hizmet verilmektedir. Her tesisat firması her işi yapamaz. Bu yüzden de Tesisat firmalarının belli servis ağları vardır. Küçükçekmece bölgesinde olan bu tıkanıklık açma servisi farklı ekiplerden ve farklı cihazlar ile yapılırken su kaçağı bulma işlemleri farklı petek yıkama işlemlerinde çalışma gösteren ekipler farklıdır. Bu sayede de yapılan çalışmalar daha profesyonel ve daha kaliteli olmaktadır. Bu yüzden de tıkanıklık açma hizmetlerinde başvurulması gereken tek hizmet ağını oluşturan bu çalışmalara başvurulması gerekir. Tesisat sisteminin en zorlu çalışma şeklinin gösterildiği kanal açma çalışmaları profesyonel ekipler ve teknolojik sistemler ile şu şekillerde yapılmaktadır.

  • Kanal tıkanıklığı sorunlarında kırma dökme olmaması için kameralı görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu kameralı cihazlar normal gider borularındaki tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan cihazlardan ve su kaçağı bulma kameralarından farklıdır.
  • Kameralı cihazlar ile Kanalların içine gönderildiğinde usta bulunan monitörlere kanalın içi komple görünür olunur. Bu kameralı cihazlar kaliteli megapiksel değerleri ile yüksek oranda çözünürlük sunarlar. Bu görüntü kalitesi neticesinde ise kanal içindeki tüm detaylar görünür.
  • Kanal içindeki tıkanıklık oluşturan pisliklerin görünür kılınması çok önemlidir. Çünkü bu pisliklere göre kanal açma robotları hazırlanmaktadır. Sert maddeler için farklı robot başlıkları daha yumuşak pisliklerden oluşan tıkanıklık için farklı robot başlıkları kullanılmaktadır.
  • Kanal açma robotlarının uygun başlıkları takıldıktan sonra kanal içindeki pislikler parçalanarak kanal borularından ana sisteme gönderilir. Bu parçalama işlemi sırasında kesinlikle borulara bir zarar verilmez.
  • Kanal açma çalışmalarında kesinlikle yapılması gereken diğer bir işlem ise kanal borularının yıkanmasıdır. Çünkü bu borularda aşırı derecede yağlanma vardır. Tıkanıklık oluşturan asıl neden ise bu yağlanmadır. Boru yüzeyindeki bu yağlanmalar ve sonradan tıkanıklık oluşturacak küçük pislikler için çok güçlü su püskürten basınçlı su makineleri ile kanal içinde yıkama yapılır. Bu sayede de kullanım hatası olmayan kanallarda bir daha asla tıkanıklık sorunu olmaz.
  • Kanal sistemlerinde tekrardan tıkanıklık açma çalışmamalarının olmaması için evlerden gider borularına atılan katı maddelerin kesilmesi gerekir. Bu maddeler tıkanıklık oluşumunda çok etkilidir. Diğer bir neden ise korumasız duran kanalizasyon kapaklarıdır. Bu kapakların aralarından yağmur suları ve rüzgârlar ile gelen taş ve toprak birikintileri tıkanıklık oluşturmaktadır.

Kanal Açma İşlemlerinde Başvurulması Gereken Tek Yöntem

Küçükçekmece tıkanıklık açma hizmetlerinde kullanılan bu sistemsel cihazlar tamamen ileri Avrupa teknolojisi ile üretilmiş olup, dünya tesisat sektöründe kullanılan cihazlardır. Kaliteli bir kanal açma hizmetinin ilk şartı kaliteli cihaz kullanımı ve profesyonel ekip hizmetidir. Bu şekilde yapılan her türlü tesisat tamiratı uzun yıllar kullanım garantisi sunacaktır. Tabi bu kaliteli tamirat zaman ve maddi açıdan da kazanım sağlatacaktır. Cihaz kullanımı olduğu için kanal açma çalışmaları çok kısa sürelerde halledilecektir. Kanal tıkanıklığının durumuna göre bu yarım gün sürdüğü gibi saatler içinde de çözüme kavuşturulabilmektedir. Çalışmaların bu kadar sürmesi ve kırma dökme olaylarının da olmaması Küçükçekmece kanal açma çalışmalarını maliyet açısından çok düşük fiyatlara getirmektedir.

Bu kaliteli ve profesyonel kanal açma işlemlerini ise tesisat sektöründe 10 yıldır kaliteli hizmet vererek adından sıkça söz ettiren Star Tesisat firması sağlamaktadır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma hizmetlerinde başarılı hizmetler ve doğru cihazlar ile hizmet veren firma aynı zamanda tuvalet tıkanıklığı, su kaçağı bulma ve her türlü tesisat arızasında kırma dökme yapmadan hizmet sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ