Kozyatağı Su Kaçağı Bulma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kozyatağı Su Kaçağı Bulma 24 Ocak 2016

Kozyatağı Su Kaçağı Bulma

Kozyatağı bölgesi için bir tesisatçı bulmak kolay olmaktadır. Tesisatçınıza bir telefon yakındasınız. Kozyatağı su kaçağı bulmak için tesisatçınızı arayıp ondan yardım isteyin genellikle delinen bir parçadan bir su sızıntısı oluyordur. Bu su sızıntısını bulmak uzman bir tesisatçı için sıradan bir durumdur.

Bir kombi neden su sızdırır?

Genellikle düzenli kontrolleri yapılmamış olan kombiler bir süre sonra su sızdırmaya başlar. Yeni takılmış kombinizde böyle bir sorun ile karşılaşma olasılığınız çok düzenlidir. En çok da bu cihazlar garanti süresi dolunca arıza vermeye başlar. Ne hikmetse? Her yıl Mart ayında kışı atlatmış olan kombi bakımını yaptırın. Böylece içiniz de seneye için daha rahat olmuş olsun. Genellikle kombilerin 2 sene garantisi olur. 2 sene içinde bakım yaptırmanıza gerek çok yoktur. Ancak daha sonra yılda en az bir defa kombinizin bakımlarını yaptırın ki parçalarının ne durumda olduğunu öğrenin. Böylece kesenizi de korumuş olursunuz. Ayrıca başka önlemler alarak da doğalgaz faturanızı düşürebilirsiniz.

Kozyatağı su kaçağı bulmak için ise yapılacak sorunlu parçanın tespiti ve daha sonra o parçanın değiştirilmesidir. Merak etmeyin bu sorun şey tek seferde dahi halledilebilecek bir sorundur. Tesisatçınız tespit ettiği eski delinmiş olan parçayı çıkarır ve yerine yeni parçayı i takar. Siz de böylelikle kombinizden eski verimli haliyle faydalanmaya devam edersiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ