Kombiden Su Gelmesi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombiden Su Gelmesi 3 Ocak 2016

Kombiden Su Gelmesi

Kombiden su gelmesi demek kombinin boru sistemlerinde bir tıkanıklık durumu olabileceği gibi aynı zamanda peteklerde de kirlenme durumlarının olduğunu göstermektedir. Kombinin altından damlama şeklinde gelen suların giderilmesi için kesinlikle profesyonel tesisat firmalarından işlem alınmalıdır. Bu tesisat firmaları öncelikle doğal gaz tesisat sistemlerinde bir tıkanıklık olup olmadığını araştıracaktır. Kombiden su gelmesi halinde termal kameralar ile doğal gaz borularında kaçak araması yapılacaktır. Doğal gaz borularında kaçak veya kireçlenmeden dolayı bir tıkanıklık yoksa peteklere bakılacaktır.

  • Kombiden su gelmesi halinde peteklerde yoğun bir kirlenme durumu söz konusu olabilir. Peteklerin alt kısımları soğuk üst kısımlarında ise yeterince ısınma yoksa öncelikle peteklerin içine kimyasal ilaçlar atılacaktır.
  • Kimyasal ilaçlar peteklerdeki tüm artık pislikleri tutundukları yerlerden sökecek ve temizlik için uygun hale getirecektir.
  • Kombiden su gelmesi halinde yapılacak olan petek temizliği işlemlerinde kimyasal ilaçlardan sonra da petek yıkama makineleri ile petekler yıkanacak ve işlemler son bulacaktır.

Kombi Ve Doğalgaz Arızaları Önemli Arızalardır Ve Profesyonel Destek Şarttır

Yapılacak olan bu işlemler ile Kombiden su gelmesi sorunu tamamen çözüleceği gibi aynı zamanda ısınma kalitesinde de artış olacaktır. Isınma değerleri normalden çok yükseğe çıkacağı gibi doğal gaz faturalarında da oldukça düşüşler yaşanacaktır. Meba Tesisat firması son sistem teknolojik cihaz sistemleri ile petek temizliği işlemleri sunmakta ve ısınma masraflarında önemli düşüşler yaşanmasını sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ