Kombide Hava Nasıl Alınır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombide Hava Nasıl Alınır 3 Ocak 2016

Kombide Hava Nasıl Alınır

Kombide hava nasıl alınır sorusunda yapılması gereken birkaç küçük işlem adımı vardır. Kombi su basıncı yükseldiğinde bu işlemlerin yapılması gerekiyor. Ayrıca peteklerde gereken ısı kaliteleri yoksa ve peteklerin bazı bölgeleri soğuk ise kombi havaları alınarak gereken düzeltmeler yapılabilir. Kombi havalarının alınması için kombinin altında bulunan vana açılmalı ve kombinin havası bu şekilde alınmış olur. Kombide hava nasıl alınır sorusu üzerine yapılacak olan işlemlerde kombi su basıncı normal seyrine geldiyse ve hala peteklerde istenen sıcaklık değerlerine ulaşılmadıysa kombi ve petek temizliği yapılması gerekir.

  • Kombide hava nasıl alınır sorusu üzerine fark edilen bu ısınma kalitelerindeki düşüşlerin asıl nedenleri peteklerin ve kombinin aşırı derecede kirlenmiş olmasıdır.
  • Kombi ve peteklerde yapılacak olan işlemlerde yüksek kalitede üretilmiş olan temizlik kimyasalları ile cihaz sistemleri kullanılmalıdır.
  • Kombide hava nasıl alınır sorusu üzerine yapılacak olan bu işlemlerde öncelikle kombiye ve peteklere kimyasal ilaçlar gönderilir ve sistemde bulunan tüm artık maddeler ve kireçler yerlerinden sökülerek temizleme makineleri ile sistemden çıkartılır.

Kombiden Hava Alınması Kombinin Çalışma Performansını Arttıracaktır

Kombide hava nasıl alınır sorusu üzerine yapılacak işlemlerde ve kombi ile peteklerin temizlenmesi sonrasında ısınma kalitelerinde oldukça artış yaşanır. Aynı zamanda bu kaliteli ısınmaya karşılık da oldukça uygun doğal gaz fatura bedelleri ulaşır. Bu avantajlı bakım işlemleri ise Meba Tesisat tarafından kaliteli temizlik cihaz sistemleri ve uzman ekipler tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ