Kombi Tesisat Temizleme İlacı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Tesisat Temizleme İlacı 3 Ocak 2016

Kombi Tesisat Temizleme İlacı

Kombi tesisat temizleme ilacı kombilerde temizlik işlemlerine yardımcı olan önemli malzemelerden olmaktadır. Fakat bu temizleme ilaçlarında farklı çeşitler ve farklı kalite aralıkları bulunmaktadır. Kombi tesisat sistemlerinin içine ve kombinin işler parçalarına uygulanan bu kimyasal sıvıların kalite değerleri yüksek olan malzemeleri kullanmak gerekmektedir. Çünkü ancak Avrupa kalitesi ile üretilmiş olan Kombi tesisat temizleme ilacı gereken avantajları sağlayacaktır.

  • Kombi tesisat temizleme ilacı öncelikle kombinin tüm sistemlerine gönderilmekte ve sistemdeki ısınmayı etkileyecek olan parçalarda birikmiş tüm artık maddeler temizlenmektedir.
  • Ayrıca kombi tesisat boruları ve kombinin bacası ile havalandırma filtreleri de temizlenmektedir.
  • Kombi tesisat temizleme ilacı sadece tek başına temizlik yapmak için yeterli değildir. Aynı zamanda temizleme cihazlarının da olması gerekmektedir. Cihazlar olmadan gerekli temizleme işlemleri sağlanamayacaktır.

Temizleme İlaçlarının Kaliteli Olması Temizliğin de Kaliteli Olmasını Sağlayacaktır

Kombi tesisat temizleme ilacı ile yapılan temizlik işlemlerinden sonra kombinin çalışma performansında önemli artışlar olacağı gibi aynı zamanda kombilerin kullanım zamanları da uzayacak ve sorunsuz olarak işlemlerine devam edecektir. Bu temizleme işlemleri ısınma kalitelerini arttıracağı gibi aynı zamanda doğal gaz fatura bedellerinde de düşüş yaşanmasını sağlayacaktır. İstanbul genelinde yıllardan beri kaliteli hizmetleri ile tanınan Meba Tesisat firması son sistem tesisat makine sistemleri ve kaliteli kombi temizleme ilaçları ile bu avantaj sağlayan temizleme hizmetlerini sunmaktadır. Üstelik temizleme işlemleri saatlik çalışma sürelerinde son bulmakta ve uygun fiyatlı olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ