Kombi ve Petek Tesisat Yıkama - Petek Tesisatı Temizleme - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi ve Petek Tesisat Yıkama 14 Aralık 2015

Kombi ve Petek Tesisat Yıkama

Kombi ve Petek Tesisat Yıkama, evlerindeki sıhhi tesisatların, radyatörlerin ve kombi cihazlarının ömrünü uzatarak uzun yıllar aynı verimde kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Herkes evindeki veya iş yerindeki cihazların, ürünlerin ve tesisatın mümkün olan en verimli şekilde en uzun süre dayanmasını ister. Ancak bunu mümkün kılmak ancak doğru kullanım ve bakımla mümkündür. Her ürünün kullanım şekilleri ile bakım yöntem ve masrafları farklılık gösterir. Tesisat ve kombiler de bu bağlamda belirli rutin kontrol aşamalarından geçirilmelidirler. Düzenli kontroller tesisatın ömrünü uzatacağı gibi kişileri gereksiz masraflardan kurtararak paraların cepte kalmasını sağlayacaktır.

Tesisatta gerçekleştirilen bakım işlemleri temizlik olarak adlandırılmaktadır. Bunun nedeni bakımın daha çok borulardaki veya peteklerdeki tortuları, tıkanıklıkları, kireçlenmeleri ve olumsuz her türlü unsuru ortadan kaldırmak için yapılıyor olmasıdır. Kombi tesisat petek temizliği, doğru bir şekilde titizlikle yapıldığı takdirde tesisattaki bütün yaşlandırıcı etkenleri sökerek sıhhi tesisatın ömrünü uzatacaktır.

Bakım işlemleri farklı yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Uzman kişiler tarafından kullanılan makineler işlemlerin daha kolay ve güvenli şekilde gerçekleşmesine olanak tanır. Bu özellikler ekiplerin deneyimleriyle birleştiği takdirde en etkili çözüm ortaya çıkar. Makineler yardımıyla temizlik işlemi yapıldığı esnada kullanılan tıkanıklık açıcı kimyasal sıvılar aynı zamanda bireysel olarak da kullanılabilir. Ancak bireysel kullanım genelde geçici çözümler üretecek etkidedir. Dolayısıyla, er yada geç yetkin kurum veya kişilere başvurmak ihtiyacı doğacaktır.

Günümüzde uygulanan yöntemler her türlü marka ve malzemedeki tesisata uyum göstermektedir. Bu sayede hangi marka kombiye ve hangi türde ürüne sahip olunursa olunsun temizlik hizmetinin alınması ve rutin bakımların yaptırılması mümkündür. Kombi tesisat petek temizliği ve kontrolü;

  • Tesisata dair arıza risklerinin azaltılması
  • Uzun yıllar kullanım imkanı tanıması
  • Eski veya yeni fark etmeden her çeşit tesisata uygulanabilmesi
  • Arızaların beklenmedik anlarda ortaya çıkmasının önlenmesi

gibi faydalar sağlamaktadır. Bununla beraber temizlik ve bakım işlemlerine ödenecek tutarlar kesinlikle göz korkutmamalıdır. Olası arızaların neden olacağı maliyetlere göre fiyat aralığı oldukça uygundur. Bu açıdan temizlik ve kontrol işlemleri sigorta niteliği taşımaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ