Kombi Tasarruf Sıvısı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Tasarruf Sıvısı 3 Ocak 2016

Kombi Tasarruf Sıvısı

Son dönemde moda olan kombi tasarruf sıvısı insanların beklediği kadar tasarruf sağlamayabiliyor. Çünkü piyasa da satılan birçok tasarruf sıvısı gerçekten kaliteli olarak üretilmemiştir. Birçoğu Çin malı denen kalitede olduğu için gerekli olan tasarrufu da sağlamamaktadır. Bu yüzden de kişilerin boş yere masrafları çıkmaktadır. Aile ekonomilerine katkı sağlamak için daha fazla zarar oluşturulabilmektedir. Kombi tasarruf sıvısı yerine teknolojik alt yapısı ile hizmet veren bir tesisat firmasından destek alınması daha doğru olacak ve daha fazla tasarruf sağlayan işlemlerin alınmasını sağlayacaktır.

  • Kombi tasarruf sıvısı yerine kombilere yaptırılacak olan bakım işlemleri ile petek temizletme işlemleri daha fazla tasarruf sağlayan avantajlar oluşturmaktadır.
  • Petekleri yüksek kalitede cihaz sistemleri ile ve kaliteli kimyasal petek temizleme ilaçları ile temizlenmesi ısınma oranlarında yarı yarıya artış sağlayacaktır.
  • Isınma kalitesinde oluşan bu artışın yanı sıra doğal gaz kullanım bedellerinde de oldukça düşüş yaşanacaktır.
  • Üstelik bu işlemler Kombi tasarruf sıvısı kadar da pahalı işlemler de değildir. Teknolojik alt yapısı sağlam olan bir tesisat firması bu işlemleri garantili olarak yapacaktır.

Petek Temizliği Ve Kombi Bakımı Her Zaman İçin Tasarruf Sağlar

Kombi tasarruf sıvısı eğer istenen kalitede değilse kombiye ve tesisat sistemine de zarar vermektedir. Bu sıvının kullanım ömrü de oldukça kısa olmaktadır. Meba Tesisat kombi bakımlarında, petek temizleme işlemlerinde oldukça başarılı hizmetleri vermekte ve ısınma kalitelerinde oldukça artışlar sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ