Kombi Suyu Isıtıyor Petekleri Isıtmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Suyu Isıtıyor Petekleri Isıtmıyor 24 Ekim 2015

Kombi Suyu Isıtıyor Petekleri Isıtmıyor

Kış aylarının gelmesi ile birlikte evlerde en çok şu cümle duyulacaktır; kombi suyu ısıtıyorpetekleri ısıtmıyor. Bu sorun nedeniyle de kışın evler olduğundan çok daha soğuk olacak ve kış hastalıklarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyor sorununun tek kaynağı peteklerin kirli olmasıdır. Uzun zamandır temizliği yapılmayan petek içlerinde kir birikimi ve kireç oluşumu oldukça fazla olacaktır. Bu artık maddeler nedeniyle de peteklerin komplesinde ısı dağılımı olmayacaktır. Peteğin alt tarafında ısınma hiç olmazken üst taraflarında hafif ılık sıcaklıklar olacaktır. Bu kirli petekler yüzünden de kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyor sorunu ortaya çıkmaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında hemen petek yıkama işlemlerinden yararlanılması gerekmektedir.

  • Üstün hizmet kalitesini benimsemiş olan tesisat firmaları kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyorsorununda son sistem petek yıkama makineleri kaliteli kimyasal ilaçlar ile petek temizliği hizmetleri veriyor.
  • Kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyorsorununda peteklerin içine kimyasal ilaçlar atılıyor. Peteklerin alt taraflarına yapışmış halde bulunan bu artık maddeler kimyasal ilaçlar sayesinde tutundukları yerlerden sökülüyorlar.
  • Dirençsiz hale gelen artık maddeler petek yıkama makineleri ile peteklerin içinden çıkartılıyor ve kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyorsorununu kökünden halletmiş oluyor.
  • Ayrıca hizmet kalitesini arttırmak ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için de peteklerin içine uzun süre temizlik koruması sağlayacak olan petek koruma kimyasalları atılmaktadır. Böylece çok uzun yıllar kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyorgibi bir sorun ile karşılaşılmıyor.
Kombi Suyu Isıtıyor Petekleri Isıtmıyor

Kombi Suyu Isıtıyor Petekleri Isıtmıyor

Petekler Yeterince Isınmıyorsa Peteklerin Temizlenme Zamanı Gelmiş Demektir

Kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyor sorunlarında en büyük zarar aile bütçesine olmaktadır. Çünkü kombilerin yeterince ısınamaması durumunda kombinin sıcaklık derecesi arttırılmaktadır. Bu sıcaklık değerlerinin arttırılması neticesinde ise doğalgaz faturaları oldukça yüksek gelmektedir. hem gerektiği gibi ısınılmamakta hem de yüksek doğalgaz faturası ödenmektedir. Bu yüzden de petek temizliği çok önemli bir boyuta yükselmektedir. Kombi suyu ısıtıyor petekleri ısıtmıyor sorununun çözülmesinin ardından peteklerden yüksek ısı alınacağı gibi doğalgaz faturalarında da % 40’a varan düşüşler yaşanacaktır. Temizlik bedelleri için ödenen ücretler de çok kısa bir süre sonra düşük faturalar sayesinde aile bütçesine geri kazandırılmış olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ