Kombi Ses Çıkarıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Ses Çıkarıyor 7 Ekim 2015

Kombi Ses Çıkarıyor

Kombi ses çıkarıyor sorunlarında acil olarak profesyonel tesisat firmalarından yardım alınması gerekir. Çünkü kombinin peteklere gönderdiği sıcak sular peteklerin içinde tam dolaşım sağlamayarak geri tepmeler yapar. Bunun neticesinde ise kombiye geri gelen bu sular kombinin çalışma performansını etkiler ve kombinin çalışmasını etkiler. Kombinin çıkardığı bu ses için acil önlem alınması kombiyi daha büyük hasarlardan örneğin yanma veya beyninin bozulması hasarlarından kurtaracak ve sizi de büyük bir masrafın altına girmekten kurtaracaktır. Kombi ses çıkarıyor sorunun genel nedeni ise peteklerde oluşan kirlilik durumlarıdır.

Uzun bir süre temizliği yapılmayan veya temizliği yapılan fakat kalitesiz olan peteklerde kir birikimi çok fazla olacaktır. Peteklerin alt bölümlerinde petek yüzeyine yapışık halde bulunan bu kirler genellikle kireçlerin artık birikerek kayaç parçası haline dönmesi, tozların artık çamur ve balçık halini alması gibi sorunlarından kaynaklanmaktadır. Peteklerin bu şekilde kirli olmasının sonucunda ise istenen ısı randımanı alınamayacağı gibi doğal gaz faturaları da oldukça fazla olacaktır. Peteklerde meydana gelen bu kirlilik sorunlarında profesyonel tesisat firmalardan hizmet alınarak bu sorunlar giderilebilecektir.

  • Petek temizleme işlemlerinin alınacağı tesisat firmalarının son derece titizlikle seçilmesi gerekir. Çünkü birçok tesisat firması kalitesiz petek temizleme ilaçları ve eksik petek temizleme makineleri ile hizmet vermektedir. Bu durum neticesinde ise petek temizliği tam sağlanamayacak ve aynı sorunlar devam edecektir.
  • Petek kirliğine neden olan kayaç parçaları, çamurlar ve paslar peteğin alt bölümlerinde çok dirençli bir şekilde yapışmış haldedir. Bu pisliklerin yerlerinden sökülmeden temizlik yapılması imkansızdır. Peteklerin içine tazyikli su makineleri ile su sıkılması veya peteklerin havasının alınması petek temizliğini sağlamayacaktır. Petek temizliği işlemlerinde kullanılan kaliteli kimyasal ilaçlar bu pislikleri yerlerinden sökecek ve peteklerin kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır.
  • Kombi ses çıkarıyor sorunlarında peteklerin içindeki pislikler yerlerinden söküldükten sonra petek yıkama makineleri ile bu pislikler petek içinden alınarak makinenin kir toplama torbasında toplanacaktır. Çıkan kirlilik miktarı ise ev sahipleri tarafından görülebilecektir.
  • Petek temizliği işlemlerinde peteklerin içindeki pislikler çıkarıldıktan sonra tazyikli su makineleri ile yıkama ve durulama işlemleri yapılması gerekir. Bu pisliklerin çıkartılmadan önce peteklerin içine su verilmesi bir şey ifade etmeyecektir. Peteklerin içinde yıkama da yapıldıktan sonra yapılan bu temizlik işlemlerini çok uzun süreler koruyacak olan kimyasal ilaçlar peteklerin içine bırakılmaktadır. Bu sayede peteklerde yapılan temizlik işlemleri çok uzun süreler dayanıklılık sağlayacak ve petek içinde kireç oluşumları ve pas birikimlerinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Kombi Ses Çıkarıyor İse Bu Sese Kulak Verin

Kombi ses çıkarıyor sorunu yapılan bu kaliteli petek temizleme işlemlerinden sonra son bulacaktır. Peteklerin yüzeylerinde ısı dağılımı tam ve kaliteli bir şekilde olacak ve peteklerden yüksek ısı verimi alınacaktır. Çok büyük ortamların bile ısınması daha kolay olacak ve doğal gaz faturalarında düşüş yaşanacaktır. Petek temizleme işlemleri çok uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Hesap yaptığınızda kaliteli petek temizleme işlemleri için ödeyeceğiniz ücretler bir süre sonra bütçenize geri kazandırılmış olacaktır. Çünkü petek temizleme işlemlerinden sonra doğal gaz faturalarında % 30 oranında düşüş yaşanmaktadır. Doğal gaz faturasındaki bu fiyat düşüşü ise birkaç yıl devam edecektir. Bu birkaç yıl içinde ise petek temizliği için ödediğiniz miktarları geri aldığınız gibi kara da geçmiş olacaksınız.

Kombi ses çıkarıyor, petek temizleme ve her türlü tesisat probleminde kaliteli hizmetlerine hız kesmeden devam eden Star Tesisat firması İstanbul genelinde çalışmalarını sürdürmektedir. 10 yıldır profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeyen Star Tesisat son sistem makineleri ve % 100 müşteri memnuniyeti hizmeti ile aradığınız tesisat tamirat hizmetini sunacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ