Kombi Servis Fiyatları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Servis Fiyatları 14 Aralık 2015

Kombi Servis Fiyatları

Kombi servis fiyatları kullanıcıların kombilerinde yaşadıkları sorunlar için çok uygun imkanlarla hizmet seçenekleri sunuyorlar. Kombi arızalarında kullanıcıların teknik müdahale için yetkili servisi çağırmaları güvenlik ve konfor için gereklidir. Kombilerde meydana gelebilece arızalanmalar, kombinin ısı yayılımında sorunlara neden olup, ev ve iş yerlerinin yeterince ısınmamalarına neden olabilir. Bu durumda kullanıcılar kombi için daha fazla eneri kullandıklarında, bir türlü istenen sıcaklığa ulaşamadıkları gibi faturaların da belirgin şekilde artmasına neden olabilirler. Üsteli bu durum kaynakların geresiz kullanımına da sebep olabilir. Kombilerde en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır;

  • Kullanıcılar sıklıkla kombi sistemlerinin çeşitli bölgelerinde su sızıntıları olduğunu görebilirler. Su sızıntılarının kaynalandığı yere göre farklı sebepleri olabilir. En sık karşılaşıllan sebep, kombi sistemi içinde dolaşan suyun gereğinden fazla miktarda olmasıdır. Bu durum kombi içindeki basıncı arttırarak tehlikeli bir durum oluşturabilir. Bu yüzden fazla su dışarı atılmaya çalışılır.
  • Kombi hiç çalışmıyorsa, kombi sistemindeki tükenmiş olabilir. Bazı pilotlu alevli kombilerde, alavlendirme teçhizatında da bozulma olabilir. Uygun kombi servis fiyatları ile yetkili servisin müdahale etmesi, kombiyi çalışır hale getirecektir.
  • Bazı durumlarda kullanıcılar kombi çalışmasına rağmen evin ısınmadığından şikayetçi olurlar. Bu durumun çeşitli sebepleri olabilmekle beraber, sıklıkla kombi sistemi içindeki suyun aşırı kirlenmiş olduğu görülür. Su aşırı kirlendiğinde, ısının etkilini yayılımını engelleyerek, odanın soğuk kalmasına sebep olur. Suyun kirlenmesini engellemek için kombi sisteminde yer alan filtrelerin temizlenmesi gerekir.
  • Su saatinin yükselmesi halinde genleşme tankının zarar gördüğünden şüphelenilebilir. Genleşme tankı özellikle kış aylarında aktif hale gelen ısıtma sistemleri nedeniyle ısınan ve hacmi artan suyu muhafaza eder. Genleşme tankının zarar görmesi kombi sisteminin verimsizleşmesine ya da çalışmasının tamamen durmasına sebep olabilir.
  • Kombi cihazlarının içinde yer alan fan sistemi sayesinde, cihazın fazla ısınması ve gürültü çıkarması engellenir. Ancak kullanıcı cihazın gürültü çalışığını anlıyorsa, fan sistemindeki arızalardan şüphelenilebilir. Teknik servis çağrılmalıdır.

Kullanıcıların kombi sistemlerinde karşılaşabilecekleri çeşitli sorunlara rağmen teknik servisler modern cihaz ve yöntemlerle, sistemde meydana gelen sorunu giderebileceklerdir. Uygun kombi servis fiyatları sağlayan yetkili servislerin müdahalesi mutlaka istenmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ