Kombi Radyatör Temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Radyatör Temizleme 3 Ocak 2016

Kombi Radyatör Temizleme

Kombi radyatör temizleme işlemleri tamamen profesyonel çalışmalar sonucu yapılmaktadır. Gerekli cihaz sistemleri ve kimyasal ilaçlar olmadan radyatör temizliği imkansızdır. Kombi radyatör temizleme işlemleri için öncelikle radyatörlerin içine petek temizleme kimyasal ilaçları atılır. Bu ilaçlar etkisini gösterip peteğin içindeki tüm artık pislikleri ayrıştırdığı zaman da petek yıkama makineleri ile radyatörler temizlenir. Ardından da tazyikli su makineleri ile radyatörlerin içi yıkanır ve durulanır böylece işlemler son bulmuş olur.

  • Kombi radyatör temizleme işlemleri ile radyatörlerin ısıtma kalitelerinde oldukça artış olacaktır. Radyatörlerin içindeki pislikler radyatörün yeterince ısı vermesini engellemektedir. Bu pislikler giderilince ısı seviyesi otomatikman artacaktır.
  • Radyatörlerin temizlenmesi ile birlikte sıcaklıklar artacağı gibi aynı zamanda doğal gaz kullanımları da azalacaktır. Bu da düşük doğal gaz faturaları sağlayacaktır.
  • Kombi radyatör temizleme işlemleri sayesinde radyatörlerin kullanım ömründe önemli bir uzama olacaktır. Kullanılacağından daha fazla zamanlar kullanılabilecektir.
  • Bu işlemlerden sonra doğal gaz tesisat sistemleri de oldukça etkili bir çalışma gösterecek ve herhangi bir su kaçağı problemine yol açılmayacaktır.

Radyatör Temizliği Oldukça Avantajlı Bir Isıtma Sistemi Sunmaktadır

Kombi radyatör temizleme işlemlerinin bu kadar avantajlı bir durum sunması için işlem uygulayan tesisat firmasının cihaz sistemleri son teknolojik cihazlar olmalıdır. Yan sanayi cihaz sistemleri ile bu tür avantajlar elde edilemeyecektir. Son sistem tesisat cihazları ve uzman ekipleri ile Meba Tesisat petek temizliği işlemleri ile kazanılacak olan tüm avantajlı durumları sunmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ