Kombi Petekleri Isıtmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Petekleri Isıtmıyor 3 Ocak 2016

Kombi Petekleri Isıtmıyor

Kombi petekleri ısıtmıyor sorunlarında bakılması gereken yer petekler olacaktır. Çünkü kombi çalışıyorsa ve peteklerde de sıcaklık değerleri çok düşükse peteklerde temizlik yapılması gerekmektedir. Normal şartlar altında peteklerin iki yılda bir temizlenmesi gerekmektedir. Bu zaman aralıklarında temizliği yapılmayan peteklerde kireç ve çamur tabakası gibi artık maddeler birikmektedir. Bu artık maddeler ise peteklerin ısınma kalitesini düşürmekte ve kombi petekleri ısıtmıyor gibi bir sorun ortaya çıkarıyor.

  • Kombi petekleri ısıtmıyor sorunlarında peteklerin temizliğinde öncelikle kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar peteklerin içindeki tüm pislikleri tutundukları yerlerden söker ve temizlenmesi için uygun hale getirir.
  • Peteklerin içindeki bu pislikler petek yıkama makineleri ile alınır ve peteklerin içi tazyikli su makineleri ile yıkanır.
  • Kombi petekleri ısıtmıyor sorununda bu şekilde yapılacak bir çalışmadan sonra peteklerin ısı kalitesinde yüksek artış olacaktır.

Peteklerin Kaliteli Cihazlar ve kimyasal ilaçlar İle Temizlenmesi Sorunu Çözecektir

Kombi petekleri ısıtmıyor sorunun da petek temizleme işlemlerinin yapılması ısınma kalitesinde artış sağlayacağı gibi aynı zamanda doğal gaz faturalarında da bir düşüş olmasını sağlayacaktır. Uzun yıllar doğal gaz tesisatları da korunmuş olacaktır. Üstelik bu işlemlerin ücretleri de gayet uygun rakamlı olmaktadır. Star Tesisat firması Avrupa kalitesi ile üretilmiş olan cihaz sistemleri ve kaliteli kimyasal ilaçları ile petek temizliği işlemlerinde yüksek ısınma verimi ve düşük doğal gaz faturası sağlayan hizmetler sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ