Kombi Petekleri Isıtıyor Suyu Isıtmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Petekleri Isıtıyor Suyu Isıtmıyor 3 Ocak 2016

Kombi Petekleri Isıtıyor Suyu Isıtmıyor

Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor gibi bir durumda kombinin su basıncına ve su borularına bakmak gerekmektedir. Yapılar için oldukça önemli olan kombi ve petek sistemleri sürekli olarak kontrol altında tutulmalıdır. Bu sistemlerde meydana gelen herhangi bir olumsuzluk tüm ev düzenlerini bozabilir. Bu yüzden de kombi bakımları ve petek temizlikleri belli aralıklar ile uzmanlara yaptırılmalıdır. Ancak bu sayede ısınma sistemlerinin verimi artacaktır. Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor ise kombinin altında bulunan 4 adet hortuma bakmak gerekmektedir.

  • Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor sorunlarında öncelikle musluklarda sıcak su bölümlerinin su akış hızına bakmamız gerekmektedir.
  • Eğer suyun akışı yavaş ise uzman yardımı almanız gerekebilir. Çünkü böyle bir durumda kombi bakımı yapılması gerekir ve doğal gaz tesisatında kaçak su araması yapılır.
  • Doğal gaz tesisatında su kaçağı sorunu yoksa Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor sorununda bakılması gereken tek yer kombi olacaktır.

Kombi Petek Bakımında Uzman Teknik Servis Desteği Çok Önemlidir

Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor ise Kombinin hava filtreleri temizlenmeli, vana sağlamlıkları kontrol edilmeli, sıcak su teşkilatı onarımdan geçmelidir. Bu da tamamen uzmanlar tarafından yapılması gereken bir çalışmadır. Kombi ve peteklere gereken bakımlar yapıldığı zaman ısınma kalitesi oldukça artmaktadır. Bu kaliteli ısınmaya karşılık doğal gaz faturasında da düşüş olmaktadır. Kombi petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor gibi bir sorunda gelişmiş teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile Meba Tesisat hizmetleri kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ