Kombi Petek Sıvısı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Petek Sıvısı 3 Ocak 2016

Kombi Petek Sıvısı

Kombi petek sıvısı kelimesini son zamanlarda akrabalarımızdan, komşularımızdan ve arkadaşlarımızdan kış ayları boyunca sıkça duyuyoruz. Peki, tam olarak ne işe yarıyor? Ve nasıl kullanılıyor? Sorunun cevabı gayet basit. Özetle açıklayacak olursak:

  • Peteğin içindeki su tamamen boşaltılır.
  • Peteğin için bu amaçla üretilmiş makinelerce temizlenir.
  • Peteğin içine kombi petek sıvısı
  • Belirlenen zamanda beklendikten sonra bir temizlik işlemi daha yapılır ve çözülen kir, pas ve tortunun çıkması sağlanır.
  • Son işlem olarak peteklerin içine ısınma amaçlı görev alacak temiz sıcak su çekilir.

Kombi petek sıvısını kullanmak bize ne kazandırır? Yapılan bu işlem sayesinde su peteğinizin içinde daha kolay sirkülasyon yapar ve peteğinizi olması gereken sıcaklıkta uzun süre tutar. Bu da daha verimli ısınmanızı, doğalgaz faturanızın daha az gelmesini hatta sizin ve var ise çocuklarınızın hasta olmamasını sağlar. Sadece önemli bir temizlik detayının atlanmaması size dolaylı olarak bir çok kazanç sunacaktır. Dikkatli olmanız gereken bir nokta ise adından çokça söz ettiğimiz bu kombi petek sıvısının kalitesine ve satıldığı yere dikkat etmeniz olacaktır. Çünkü bir çok yer bu ürün adı altında başka kimyasallar satmakta ve çoğu temizlik firması temizlik işlemlerinde bu sıvıdan bahsetmesine rağmen kullanmamaktadır. Bunun için yapacağınız en doğru hareket Meba Tesisat gibi kalitesini geniş kitlelere kabul ettirmiş, sektörde öncü, müşteriye önem veren bir firmaya danışmak ve temizliğinizi güven içinde böyle bir firmaya yaptırmak olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ