Kombi Basıncı Sürekli Düşüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kombi Basıncı Sürekli Düşüyor 24 Ocak 2016

Kombi Basıncı Sürekli Düşüyor

Kombiler evlerde çok sık kullanılan ürünlerdir. Daha çok kış aylarında tercih oranı artan kombiler, mevsimi gelmeden önce bir bakıma sokulmalıdır. Çünkü bakıma sokulmayan kombilerin fanı veya içinde bulunan sistemlerden herhangi birisi arızalanabilir ve kış mevsiminde kaloriferlerinin yanmamasını kimse istemez. Toz birikimi bile kombi ürünlerinde arıza çıkmasına neden olan unsurlardır. Kombilerin meydana gelebilen başlıca sorunlarından bir tanesi de kombi basıncın sürekli düşmesidir. Kombi basıncı sürekli düşüyor ise bunun bir çok sebebi olabilir. Genel olarak kombi basınçlarının düşmesi, kombi içerisinde gerçekleşen herhangi bir yerde patlama gerçekleşmesinden kaynaklanır.

Kombi Basıncı Düşüyor İse Ne Yapmak Gerekir? :

Kombi basıncı sürekli düşüyor ise muhtemelen kombi içerisinde bir patlama meydana gelmiştir. Bu gibi durumlarda kombi uzmanlarına danışmak gerekir. İşinde uzman olan çalışma arkadaşlarına sahip firmamız kombi iyileştirmelerinde de özenle çalışmaktadır. Firmamızı tercih etmektenm memnun kalacağınızın garantisini size vererek böyle vakalarda ne yaptığımızdan bahsetmek isteriz.

Kombi içerisinde oluşan patlamalar parke zeminlerine veya kombinin bulunduğu ortamın etrafına zararlar verebilmektedir. Bu gibi bir durumda da su basıncının düşmesi ve sızıntıların olması olağandır. Sızıntılar fark edilip erken davranılması durumunda oluşabilecek büyük maddi zararların da yarısından dönmek mümkündür. Hiçbir yeri kırmadan, evin herhangi bir yerine zarar vermeden kombi sorununu çözüme ulaştırmak için firmamızı aramaktan çekinmeyin. Doğalgaz kombi petek temizleme için petek temizliği sayfamızı ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ