Klozet Vanası - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Vanası 3 Ocak 2016

Klozet Vanası

Klozet vanası genellikle klozetlerimizin yanında bulunan ve temizlik amacıyla suyun akışını kontrol eden sistemlerdir. Halk arasında taharet musluğu ile aynı anlama gelir. Gelişen teknoloji ile beraber yapısı daha da modernleşmiş ve rahat kullanım ile sağlık bilgisi faktörlerinin göz önünde bulundurulması ile yeni bir boyut kazanmıştır. Herkesin evinde bulunan bu yapı firmaların üretimlerine göre yapısal olarak değişiklik gösterebilir. Fakat temel olarak iyi bir klozet vanası aşağıda sayacağımız özelliklere sahip olmalıdır:

  • Kir göstermemeli ve kolay temizlenebilmeli
  • Açma ve kapama sıklığına dayanıklı olmalı
  • Suyla teması çok olduğundan dış kısmı da paslanmaz materyalden üretilmeli.
  • Uygun bir elle kavrayış tasarımına sahip olmalıdır. Bu özelliklere sahip bir klozet vanası işlevsel olarak daha uzun süreli kullanıma sebep olacak, çabuk bozulmaları engelleyecek ve uzun zamanda sizi parasal olarak artıya geçirecektir.

Klozet vanası bozulduğunda ise yapacak çok fazla alternatifimizin olmadığını söyleyebiliriz. Açma ve kapama sıklığından ötürü bağlantı yerleri gevşemiş olabilmekle beraber su tesisatının yanlış döşenmiş olmasından ötürü oluşan aşırı basınçlı su nedeni ile de çeşitli bozulmalar meydana gelebilir. Bu durumda en güzel çare Meba Tesisatın öncülük ettiği bir sektörde firmanın danışmalığına, uzman kadrosuna ve profesyonel ekipmanlarına güvenerek karar almak doğru olacaktır. Günün her saati hizmet veren müşteri hizmetleri servisine danışmak ve ayrıntılı bilgi almak sorunun çözümünde en büyük etkenlerden birisi olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ