Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır 24 Ocak 2016

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Klozet tıkanıklığı nasıl açılır diye arama motoruna yazıyor iseniz gerçekten kötü bir durum ile karşı karşıyasınız demektir. Bu sorunu çözmek için çeşitli yollar deneyebilirsiniz. Klozet tıkanıklığı sadece sizin bir sorununuz mu yoksa binanızda genel bir sorun mu öğrenmeniz gerekir. Sonuçta bina giderleriniz ile ilgili bir sorun da oluşmuş olabilir. Klozet tıkanıklığı nasıl açılır diye sorduk ve pratik çözümler getirdik.

Gider Tıkanıklıklarına Pratik Çözümler

Tıkanıklığı gidermek için bir tel, bir hortum kullanabilirsiniz. Yine de riskli çözümleri denemeyin. Tesisatınıza zarar verip daha çok zarara girmeyin.

Çeşitli kimyasalları deneyebilirsiniz. Pek çok marketten rahatça erişebileceğiniz bu kimyasallar ile de açılmayan klozet tıkanıklığı için artık bir profesyonelden yardım isteyin.

İlk adım olarak bu uzman tesisatçılar tıkanıklığın nerede olduğunun tespitini yaparlar. Bunun için yeni teknoloji görüntüleme cihazlarını kullanan firmaların uzman tesisatçıları bunu bilgisayar ortamında değerlendirir. Bu cihazlara sahip olmayan tesisatçıların tıkanıklığın bulunduğu yere ulaşana kadar biraz duvar kırması gerekebilir.

Daha sonra tıkalı olan bölgenin açılması işlemine geçilir. Bu işlemde de son teknoloji ürünlerin kullanılması söz konusu olur. Özel aparatlı cihazlar, yüksek basınçlı su veren makineler gibi değişik icatlar ile açma işlemi tamamlanır.

Yüksek basınçlı su ile açılamayan lavabo giderleri için bazı özel kimyasallar da kullanılmaktadır.

Bu işlemler sırasında tesisatınızda bir hasar oluşmadan lavabo tıkanıklığı giderilmiş olur. Borularınızda bir çatlama vb. olmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ