Klozet Tamircisi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Tamircisi 3 Ekim 2015

Klozet Tamircisi

Günlük yaşantımızda meydana gelebilecek tuvalet sorunu, canımızın sıkılmasına neden olur ve yaşantımızda ki işleyişin aksamasına neden olur. İnsanlar evler dışında başka yerde ihtiyacını karşılamaktan çekinirler. Bu yüzden hemen tuvalet sorununu çözmeye çalışırlar. Başımıza gelen bu duruma insanlar kendileri müdahale etmek ister tıkanıklık açma maksadıyla çeşitli işlemler yapar. Tuvalet açma işleminde genellikle uzun demir parçası, pompa ve kimyasal maddelerle çözüm aranır. Bu işlemler çözüme ulaşmaktan daha çok sorun oluşturmaya neden olur. Uzun demir ile klozet açmaya çalışan insanlar gider borusunun hasar almasına neden olmaktadır. Pompa ise pislikleri gider borusunda daha çok biriktirecek ve zamanla devam eden pompalama işleminde pislikler birikecek ve boruda patlamalara neden olacaktır. Tıkanıklığı açmak için alınan ve kullanılan kimyasal maddeler solunum sırasında vücudumuza çok büyük zararlar vermektedir. Bilinmelidir ki gelişen teknolojiyle tuvaletlerde oluşan bu sorunlar gayet basit bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. İnsanların kendileri sorunu çözmekle uğraşmak yerine bu işle uğraşan klozet tamircisine haber verirse , ucuza ve hızlı bir şekilde tamirat yapılır. Eskiden alaturka tuvaletler kullanılırdı ancak zamanla evlerde klozetler yer almaya başladı. Kullanılan bu klozetler bazı nedenlerden dolayı sorun yaratabilmektedir. Bu sorunlar:

  • Yabancı maddelerin atılmasından dolayı gider borusunda tıkanıklık olur. Bu maddelerin başında gazete kağıdı, ıslak mendil, tuvalet kağıdı, bez, sigara izmariti ve mendil gibi çeşitli maddeler sorun oluşturmaktadır.
  • Bazı yerlerde ki evde kullanılan suların aşırı kireçli olması nedeniyle dönerek giden gider borusunda ilerleyen zamanlarda tıkanmaya sebebiyet verebilir.
  • Tuvalet sistemi oluşturulurken yapılan hatalarda söz konusu olabilmektedir. Yapı oluşturulurken inşaat atıklarının kalması ve tesisatın yanlış yapılması sorunlara sebebiyet verebilir.
Klozet Tamircisi

Klozet Tamircisi

Klozet Tamircisi Çözümleri

Tuvalet tıkanıklığı her insanın başına gelebilen bir durum olmuştur. Böyle bir durumda ilk yapılması gereken bu işte tecrübeli ve hızlı bir şekilde hizmet veren klozet tamircisine haber vermektir. Bilinmelidir ki kanal açma ve su kaçağı bulmada olduğu gibi eve herhangi zarar verilmeden tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma işlemi eski yöntemlere göre daha ucuza ve daha hızlı bir biçimde gerçekleşir. Evinize gelen büyük firmalar ilk önce tamirat için tespit yapar ve sorunun yerini belirler. Bunu kameralı cihazlar sayesinde zararsız bir şekilde başarır. Bu işlemden sonra belirlenen yere robot gönderilir, gönderilen bu robot gider borusunda meydana gelen pisliği parçalar ve kanalizasyondan yollar. Bu işlem bunlarla son bulmaz. Eğer bunlarla son bulacak olursa kısa süre sonra tekrar tıkanıklık meydana gelir. Bunun başınıza gelmemesi için gider borusunu ilk önce tazyikli suyla yıkar ve ardından yağlama işlemi yapar. Bununla birlikte tamirat işlemi biter ve uzun süre sorunsuz kullanılabilir. İşinde gerekli bilgiye sahip olan firmalar bu işlemi çok basit ve makul fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Kanal açma ve tıkanıklık açma konusunda adını başarılı bir şekilde insanlara duyurmuş olan Star Tesisat yurt dışından getirttiği cihazlarla tamirat yapar. Bu cihazlar kullanılan yerde daha hızlı işin bitmesine neden olur. Eskiden fayanslara ve tesisata zarar verilerek çözüm bulunmaya çalışırdı, Star Tesisat kullandığı bu cihazlar sayesinde eskiye göre eve hiç zarar vermeden daha ucuz fiyatlara hizmet verebilmektedir. 10 yıldan daha fazla süredir bu sektörde hizmet veren firmamız karşılaştığınız her soruna kesin çözüm bulmaktadır. Bunun nedeni ise kullandığı cihazlar ve işinde gerekli bilgiye sahip olan ustalar sayesindedir. Karşılaştığınız sorunlarda iyi düşünmeli evinize veya iş yerinize daha büyük zarar vermeden bilgili firmamıza başvurmanız faydalı olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ