Klozet Sifonu Bozuldu - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Sifonu Bozuldu 1 Ekim 2015

Klozet Sifonu Bozuldu

Klozet sifonu bozuldu ise hemen tamir edilmesi gerekir. Çünkü sifonun bozulması demek tuvalet temizliğinin yapılamaması demektir. Bu durumda da istenmeyen pis kokular etrafa yayılacak ve sifon arızası daha da büyüyerek su kaçırmaya neden olacaktır. Sifon arızlarında genellikle ya sifon dolmaz ya da sifon sürekli olarak tuvalet giderine boş yere su akıtır. Bu boş yere su akıtma sırasında ise oldukça fazla su ziyan olmuş olur. Bunun önüne geçmek için sifon musluğunun kapatılması yeterli olacaktır. Sifon arızalarında genellikle kişiler nalburlardan rezervuar takımları alarak değişim gerçekleştirir. Fakat alınan rezervuar takımının montajı sorunlu olduğu zaman veya alınan rezervuar takımı kalitesiz olduğu zaman sifon bozulması bir süre sonra tekrarlayacaktır. Diğer bir hatalı tamirat yöntemi ise rezervuar sisteminin komple değiştirilmesi yerine conta takarak onarım yapılmasıdır. Bu lokal tamirat yöntemi de yarar sağlamayacak ve bir süre sonra sifon tekrar su kaçırmaya devam edecektir.

  • Tuvalet tıkanması veya su kaçağı bulma işlemlerinde nasıl tesisat firmasından yardım isteniyorsa klozet sifonu bozulması durumlarında da profesyonel tesisat firmalarından yardım istenmelidir.
  • Kişiler bu yardım yerine kendileri sorunu çözmek istedikleri zaman iki masraf birden yapmış oluyorlar. Öncelikle rezervuar takımlarını alıyorlar ve kendileri bu takımları takmaya çalışıyorlar. Fakat bu konuda başarısız olununca tesisat firmalarına haber veriyorlar.
  • Piyasada satılan birçok rezervuar takımı kaliteli ürün olmamaktadır. Bu kalitesiz ürünlerden dolayı da aynı sorunlar birçok kez tekrarlanmaktadır. Her tekrarlandığında ise yine aynı masraflar ortaya çıkacaktır. Bu masrafları ortadan kaldırmak için kaliteli ürünler ile kaliteli hizmetler sunan tesisat firmalarından yardım istenmesi gerekir.
Klozet Sifonu Bozuldu

Klozet Sifonu Bozuldu

Tesisat Arızalarında Yanlış Kararlar Maddi Kayıplar Yaşatır

Klozet sifonu bozuldu gibi olumsuz bir durumda insanların ya kendi başlarına soruna çözüm bulmak istemesi ya da hizmet kalitesi düşük olan tesisat firmalarından hizmet alması sorunları daha da büyütmektedir. Klozet sifonu taktırma işlemi de su kaçağı bulma işlemi de kesinlikle profesyonel tesisat firmaları tarafından yapılmalıdır. Sokak aralarında olan tesisat firmaları cihaz yöntemleri kullanmadıkları için her tesisat sorununa bakamayacaktır. Bu yüzden de böyle sifon takma gibi işlere bakacaktırlar. Fakat diğer tamiratlardaki zararlarını böyle kolay işlerde kapatmaktadırlar. Bu tesisat firmalarının servis ücretleri çok yüksek olacaktır. Normal bir tesisat firmasının servis ücretinin neredeyse iki katını talep edecektirler. Ayrıca kullanacakları rezervuar takımları da son derece kalitesiz olacaktır. Bu kalitesiz ürün için de piyasa fiyatının iki üç katı fiyat isteyecektirler. Kullanışsız olan bu rezervuar takımı nedeniyle bir süre sonra sifon tekrar su damlatacak veya su dolmayacaktır. Bu seferde internet araştırması ile profesyonel bir tesisat firması arayışı başlayacaktır. Bu arayışı en başta yapmak hem bu kadar masraftan kurtaracak hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak. Ayrıca sorunların da tekrar tekrar yaşanmasının önüne geçecek ve bir seferde kaliteli bir onarım sağlanmış olacaktır.

Tüm tesisat sorunlarında aynı kalitede hizmet veren Star Tesisat firması kullandığı kaliteli tesisat cihazları ve teknolojik tesisat sistemleri ile yapılardaki her türlü tesisat probleminde profesyonel işlemler sunmaktadır. Tesisat arızlarında ve bu şekilde sifon VS onarımlarında ustalık mahareti çok önem taşımaktadır. Bu işlemleri yapan ustaların uzun süreli tamirat yöntemlerini kullanması gerekir. Bu yöntem ile yapılan tamiratlar da bir daha aynı sorun görülmez. Bu sayede de kişiler problem yaşamadıkları gibi tekrardan da bir tamirat masrafı ödemek zorunda kalmazlar. Star Tesisat firması yaptığı tüm işlemlerde uzun süreli firma garantisi vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ