Klozet Bağlantısı Nasıl Yapılır? - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Bağlantısı Nasıl Yapılır? 3 Ocak 2016

Klozet Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Klozet bağlantısı nasıl yapılır? sorusuna kısa bir bilgilendir ve küçük tavsiyeler ile cevaplandırabiliriz. Bu klozetleri kurmadan önce lavabonuzda bulunan su çıkışlarının bulunduğu yere dikkat etmeniz bir hayli önemlidir. Eğer su borunuz yerde ise ayaklı, duvarda ise asma klozet almanızı tavsiye ediyoruz aksi takdirde fazladan masraflara girme durumunda kalabilirsiniz. Klozet bağlantısı nasıl yapılır? Sorusunun bir diğer kilit cevabı da yanınızda yardımcı birinin mutlaka olasıdır. Bu sayede daha hızlı ve daha güvenli bir montaj işlemi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca montaj işleminde birazdan vereceğimiz bilgiler sizin lavabonuzun büyüklüğüne göre küçük değişiklikler gösterebilir bunu göz ardı etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Klozet bağlantısı nasıl yapılır? sorusunu kısaca özetleyecek olursak:

  • Evin suyunu mutlaka kesin
  • Eski klozetten kalan bağlantılar varsa sökün, ilk defa takıyorsanız ise ürünle beraber gelen yeni bağlantı parçalarını takın.
  • Klozeti referans olarak alıp bağlantı yerlerini uygun bir kalemle işaretleyin.
  • İşaretlenen yerleri matkap ile deldikten sonra klozetinizi sabitleyin
  • Elinizde olan iki adet hortumdan birini rezervuar iç takımına diğerini ise taharet musluğuna bağlayın.(Flex hortum olarak adlandırılan bu hortumları ayrıca almanız gerekebilir.)
  • En son sifonu çekip su kaçağını kontrol ettikten sonra klozetin duvarla birleştiği yere silikon çekin.

Klozet bağlantısı nasıl yapılır? sorusuna bir diğer alternatif ise Meba Tesisat gibi güvenilir ve işini titizlikle yapan servislerden yardım almak olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ