Klozet Açıcı - Klozet Tıkanıklığı Açıcı - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Klozet Açıcı 3 Ekim 2015

Klozet Açıcı

Tuvaletlerde başımıza gelen tıkanıklık sorunları insanların zor durumda kalmasına neden olur. Bunun nedeni genellikle tıkanıklığı kendilerinin çözebileceğini düşünen insanlar bunun için çok zaman harcar ve tıkanıklığı çözmek için aldığı aletlere çok masraf yapar. Klozet açıcı işlevi için alınan malzemeler çözüm olmaz. Tıkanıklık açma işlemini yapan firmaların çok uzun sürede ve eve zarar vereceğini düşünen insanlar yanılıyor. Eski yöntemleri kullanmayan firmalar yeni ve modern cihazlarla tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu cihazlar sadece klozet açıcı olarak değil su kaçağı bulma ve kanal açma işlemlerinde de kullanılıyor. İnsanlar genellikle bu teknolojinin kullanılmasının daha pahalı olacağını düşünmektedir.

Eski yöntemlerde olan fayans kırma ve çeşitli yerlere zarar verme kullanılan bu aletlerle olmuyor. Kullanılan cihazlar sayesinde eve herhangi bir zarar verilmeden eski yöntemlere göre çok daha ucuz ve hızlı biçimde tamirat gerçekleştiriliyor. Başımıza gelen tuvalet sorunları sıkıntıları beraberinde getirir. Özellikle iş yerlerinde müşteri ve saygınlık kaybı olarak görülebilmektedir. Bunun oluşmasının nedeni tıkanan tuvaletler tamir edilmediği zaman koku yaymaya başlar. Bu koku çok rahatsız edicidir. Bu durum başımıza geldiğinde bilinmelidir ki büyük firmalar hızlı ve zararsız bir şekil tamirat yapabilmektedir. Tuvaletlerde oluşan tıkanıklığın başlıca nedenleri:

  • Malzemelerin yanlış kullanımı zaman içerisinde sorunlara yol açar. Kullanılan dirsekler sorun olabilir. Dirseği 90 derecelik bir tane kullanmak yerine 45 derecelik iki tane kullanmak daha faydalı ve yararlı olacaktır.
  • Tuvaleti kullanan insanların yanlış kullanması, gider borusuna atılmaması gereken çeşitli maddeleri dikkatsiz bir biçimde atması zaman içerisinde sorunların oluşmasına neden olur. Bu maddeler selpak, peçete, sigara izmariti, orkit, gazete kağıdı, orkit ve çocuk bezi olabilmektedir.

Klozet Tamirinde Modern Yöntemler

Klozet Açıcı ; Eski tarz ilkel yöntemlerle yapılan tamiratlar sonrasında aynı sorunun tekrar oluşması kısa sürmektedir. Yeni yöntemlerde ise çözülen sorun tekrar başımıza gelmez veya çok uzun süre sonra gelmektedir.  Eski yöntemlerde kırarak, fayanslara zarar verilerek çözüme ulaşmaya çalışır. Bu durum beraberinde masrafında artmasında neden olur. Yeni tarz yapılan işlemler herhangi kırma veya dökme işlemi olmadan tespit yapılır ve tamirat gerçekleştirilir. Bu işlem kameralı cihazlar ve robotlarla sağlanmaktadır.  Klozet açmak için kullanılabilir. Tuvalet tıkanıklığı çözümü için ilk önce kameralı cihazlarla tespit yapılır ve tıkanıklığın yeri belirlenir. Bundan sonra robot gönderilir ve oluşan pislik arındırılır. Tıkanıklık tekrar başımıza gelmemesi için yağlama ve tazyikli suyla yıkama gerçekleşir.

Geri dönülemez durumların oluşmasına neden olur. Bu durum bile büyük firmalara başvurmanız gerektiğini göstermektedir. Tuvalette oluşan her soruna çözüm bulan firmalar bu tarz sorunlarla çok karşılaşmış ve gerekli tecrübeye ulaşmışlardır. Başınıza gelen bu sorun evdeki veya iş yerindeki insanların canını sıkar. Bunun için hızlı bir şekilde hizmet verebilen firmalar vardır. Modern yöntem kullanılır ve tamir yapılan yere herhangi bir zarar verilmez. Sağlığınıza zarar gelmesini istemiyor, ucuz ve hızlı bir şekilde sorununuzun giderilmesini istiyorsanız işinde 10 yıldan fazla süredir hizmet veren Star Tesisat firmasına ulaşmanız sizin için faydalı olacaktır.

Avrupa’dan ithal ettiği makinalarla güvenli ve hızlı bir biçimde tamir yapabilirken, tecrübeli ustalarıyla tuvalet sorunları kesin olarak tespit edilip tamirat yapılır. Star tesisat tüm sorunlarınızı çözebilmek, hızlı ve makul fiyatlarıyla hizmet etmek için hazırdır.

 

Klozet Açıcılar

Hepimizin başına en az bir kere gelen bir sorun ile karşı karşıyayız. Klozet tıkanması. Çözümü aslında gayet basit fakat burada hangi seçeneği seçmek sizin inisiyatifinize kalıyor. İlk olarak doğal klozet açıcı olarak isimlendirdiğimiz karbonat ve sirkeyi ele almakla başlayalım. Bir ya da iki çay kaşığı karbonatı ardından yarım çay bardağından biraz fazla sirkeyi klozete döküyorsunuz ve ardından bir litre kadar suyu üzerine ilave ediyorsunuz. Kimyasal bir madde kullanmak istemiyorsanız bu yöntem tam size göre fakat organik olmayan atıklar için pek de etkili olmadığı uyarısını göz önünde bulundurmakta fayda var. Peki, ne bu organik olmayan atıklar:

  • Yanlışlıkla klozetin içine düşürdüğünüz temizlik bezleri ve ya paspas parçaları.
  • Sigara izmaritleri
  • Çocuğunuz var ise ona ait plastik içerikli oyuncaklar
  • Klozete attığınız herhangi bir plastik-cam içerikli nesneleri bunlara örnek gösterebiliriz. Bunların birçoğunu kimyasal klozet açıcı ile çözebilir, marketlerde ve bakkallarda kolayca temin edebilir ve ürünün arkasında kılavuzu uygulayarak sorununuzu kısa sürede giderebilirsiniz.

Klozet açıcı işimize yaramadığında ne yapmalıyız? Bunun için konusunda uzman Star Tesisat gibi servislere başvurup sorunumuzu kolayca çözmelerini isteyebiliriz. Böylelikle daha sağlıklı bir sonuca ulaşmış olup çocuğumuz var ise de onları kimyasal klozet açıcıların kullanım sırasında ortaya çıkardığı gazlardan korumuş oluruz. Star Tesisat başta olmak üzere böyle servislere internet üzerinden ve ya telefon yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Klozet açıcı nasıl kullanılır?

Klozet açıcı sektöründe uzman firmamıza ulaşın.    Sıhhi tesisat konusu özellikle ev ekonomisini doğrudan ilgilendiren bir konudur. Bu tarz konular çok hafife alındığı için evde su basması gibi çok daha büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu tarz problemlerin maddi sonuçları da çok daha ağır olacaktır. Bu tarz problemlerinizi büyümeden önce bizim gibi uzmanlar ile çok daha kısa sürede çözmeniz mümkündür. Sizler için sunduğumuz hizmetler arasında özellikle son dönemde geliştirdiğimiz teknik ekipmanlarımız ile sağladığımız birinci sınıf tıkanıklık açma hizmetimiz yer almaktadır. Siz de başta istanbul olmak üzere türkiye’nin her yerinden uzman ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilir ve muhteşem sonuçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Hizmet sektöründe yaşanan amatör çalışma yöntemleri başta olmak üzere pek çok sorun türkiye’de ciddi problemlere neden olmaktadır. Siz de birbirinden kaliteli birinci sınıf çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle

Kırmadan klozet açma

Klozet açıcı işlerinde uzman olan ekibimiz kırmadan ve robot ekipmanları ile bu taz açma işlemlerini sandığınızdan çok daha pahalıya paylayacak işlemler olabilmektedir. Profesyonel kozet açma işlerinde çalışan ekibimizi kullandığı ekipmanları bilimsel metotlar ile belirlemekte ve özel olarak seçmektedir. Birçok tesisatçı bu tarz belirleme süreçlerinde çok daha sıkıntı yaratabilirken konuda uzman olan ekibimiz en kısa süre içinde dinleme cihazları ile yer tespiti yapmaktadır. Bu sayede çok daha net ve kalıcı çözümler elde etmeniz mümkün olmaktadır. Siz de bu tarz çözümler üreten firmalara ulaşarak çözümler bulabilirsiniz. Özel olarak bu işler için tasarlanmış ve farklı tıkanıklıklar için çözüm olabilen yöntemler bulunmaktadır. Bu tarz çözümler uzman tesisatçılar tarafından belirlendiği zaman etkili olmaktadır.

Robotla kırmadan klozet açıcı

Klozet açıcı işleri üzerinde çalışan birçok firma düşük kaliteli çözümler üretmektedir. Bu çözümler arasından özellikle hatalı ekipman seçimleri çok ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu konuda duvarınıza uygun ve birinci sınıf tespit cihazları kullanılması çok önemlidir.

Klozet açıcı tercihi yaparken özellikle bu tarz birinci sınıf çözümler getiren tesisatçılar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu size zamandan ve süreden kazandıracaktır. Doğru tespit yapılmadığı taktirde problemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde büyüyebilir ve içinden çıkılmaz bir duruma gelebilir.

Robotla kırmadan klozet açıcı yöntemi

Klozet açıcı yöntemli olarak genelde geleneksel yöntemler kullanılsa bile bazı durumlar çok daha ağır yöntemlerin kullanılması gerekebilir. Bazı art niyetli kişiler sizin bu ihtiyaçlarınızı sıkıntıya çevirebilir ve bundan para kazanmaya çalışabilir. Bu yüzden bizi arayın ve sorunlarınıza çok daha kolay çözümler bulalım.

Klozet açıcı işlerinizi firmamıza emanet ederek çok daha kolay çözümler üretmeniz mümkündür. Bırakın evinizi riske atmayın. Uzmanlarımız aracılığı ile Premium çözümlere ulaşın. Ekolojik ve temiz çalışma ilkemiz ile sizlere ve doğaya zarar vermeden ihtiyaçlarınız doğrultusundan en iyi çözümü üretiyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ