Klozet Açıcı, klozet açıcılar, klozet açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

Klozet Açıcı, klozet açıcılar, klozet açma 3 Ocak 2016

Klozet Açıcı

Hepimizin başına en az bir kere gelen bir sorun ile karşı karşıyayız. Klozet tıkanması. Çözümü aslında gayet basit fakat burada hangi seçeneği seçmek sizin inisiyatifinize kalıyor. İlk olarak doğal klozet açıcı olarak isimlendirdiğimiz karbonat ve sirkeyi ele almakla başlayalım. Bir ya da iki çay kaşığı karbonatı ardından yarım çay bardağından biraz fazla sirkeyi klozete döküyorsunuz ve ardından bir litre kadar suyu üzerine ilave ediyorsunuz. Kimyasal bir madde kullanmak istemiyorsanız bu yöntem tam size göre fakat organik olmayan atıklar için pek de etkili olmadığı uyarısını göz önünde bulundurmakta fayda var. Peki, ne bu organik olmayan atıklar:

 • Yanlışlıkla klozetin içine düşürdüğünüz temizlik bezleri ve ya paspas parçaları.
 • Sigara izmaritleri
 • Çocuğunuz var ise ona ait plastik içerikli oyuncaklar
 • Klozete attığınız herhangi bir plastik-cam içerikli nesneleri bunlara örnek gösterebiliriz. Bunların birçoğunu kimyasal klozet açıcı ile çözebilir, marketlerde ve bakkallarda kolayca temin edebilir ve ürünün arkasında kılavuzu uygulayarak sorununuzu kısa sürede giderebilirsiniz.

Klozet açıcı işimize yaramadığında ne yapmalıyız? Bunun için konusunda uzman Meba Tesisat gibi servislere başvurup sorunumuzu kolayca çözmelerini isteyebiliriz. Böylelikle daha sağlıklı bir sonuca ulaşmış olup çocuğumuz var ise de onları kimyasal klozet açıcıların kullanım sırasında ortaya çıkardığı gazlardan korumuş oluruz. Meba Tesisat başta olmak üzere böyle servislere internet üzerinden ve ya telefon yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Klozet açıcı nasıl kullanılır?

Klozet açıcı sektöründe uzman firmamıza ulaşın.    Sıhhi tesisat konusu özellikle ev ekonomisini doğrudan ilgilendiren bir konudur. Bu tarz konular çok hafife alındığı için evde su basması gibi çok daha büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu tarz problemlerin maddi sonuçları da çok daha ağır olacaktır. Bu tarz problemlerinizi büyümeden önce bizim gibi uzmanlar ile çok daha kısa sürede çözmeniz mümkündür. Sizler için sunduğumuz hizmetler arasında özellikle son dönemde geliştirdiğimiz teknik ekipmanlarımız ile sağladığımız birinci sınıf tıkanıklık açma hizmetimiz yer almaktadır. Siz de başta istanbul olmak üzere türkiye’nin her yerinden uzman ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilir ve muhteşem sonuçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Hizmet sektöründe yaşanan amatör çalışma yöntemleri başta olmak üzere pek çok sorun türkiye’de ciddi problemlere neden olmaktadır. Siz de birbirinden kaliteli birinci sınıf çözümlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle

Kırmadan klozet açıcı

Klozet açıcı işlerinde uzman olan ekibimiz kırmadan ve robot ekipmanları ile bu taz açma işlemlerini sandığınızdan çok daha pahalıya paylayacak işlemler olabilmektedir. Klozet açıcı işlerinde çalışan ekibimizi kullandığı ekipmanları bilimsel metotlar ile belirlemekte ve özel olarak seçmektedir. Birçok tesisatçı bu tarz belirleme süreçlerinde çok daha sıkıntı yaratabilirken konuda uzman olan ekibimiz en kısa süre içinde dinleme cihazları ile yer tespiti yapmaktadır. Bu sayede çok daha net ve kalıcı çözümler elde etmeniz mümkün olmaktadır. Siz de bu tarz çözümler üreten firmalara ulaşarak çözümler bulabilirsiniz. Özel olarak bu işler için tasarlanmış ve farklı tıkanıklıklar için çözüm olabilen yöntemler bulunmaktadır. Bu tarz çözümler uzman tesisatçılar tarafından belirlendiği zaman etkili olmaktadır.

Robotla kırmadan klozet açıcı

Klozet açıcı işleri üzerinde çalışan birçok firma düşük kaliteli çözümler üretmektedir. Bu çözümler arasından özellikle hatalı ekipman seçimleri çok ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu konuda duvarınıza uygun ve birinci sınıf tespit cihazları kullanılması çok önemlidir.

Klozet açıcı tercihi yaparken özellikle bu tarz birinci sınıf çözümler getiren tesisatçılar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu size zamandan ve süreden kazandıracaktır. Doğru tespit yapılmadığı taktirde problemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde büyüyebilir ve içinden çıkılmaz bir duruma gelebilir.

Robotla kırmadan klozet açıcı yöntemi

Klozet açıcı yöntemli olarak genelde geleneksel yöntemler kullanılsa bile bazı durumlar çok daha ağır yöntemlerin kullanılması gerekebilir. Bazı art niyetli kişiler sizin bu ihtiyaçlarınızı sıkıntıya çevirebilir ve bundan para kazanmaya çalışabilir. Bu yüzden bizi arayın ve sorunlarınıza çok daha kolay çözümler bulalım.

Klozet açıcı işlerinizi firmamıza emanet ederek çok daha kolay çözümler üretmeniz mümkündür. Bırakın evinizi riske atmayın. Uzmanlarımız aracılığı ile Premium çözümlere ulaşın. Ekolojik ve temiz çalışma ilkemiz ile sizlere ve doğaya zarar vermeden ihtiyaçlarınız doğrultusundan en iyi çözümü üretiyoruz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları - 115 YORUM

 1. Serdar dedi ki:

  Merhaba ben Pendik’te yaşıyorum.Dublex dairemin alt katındaki tuvalet tıkandı.Pendik’e hizmet veriyor musunuz?

 2. Kıvanç dedi ki:

  Tuvaletim tıkandı her yer berbat kokuyor.Su iyice taşmaya başladı.Hemen geliyor musunuz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kıvanç Bey 0533 353 09 09 numaralı telefondan bize ulaşarak randevu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 3. Gizem dedi ki:

  Kimyasal klozet açıcıları nereden alabilirim ?

 4. Hafize dedi ki:

  Merhaba oğlum klozete küçük topunu atmış tıkalı şu an ben Samandıra’da yaşıyorum.Buraya hizmetiniz var mı vr randevulu mu çalışıyorsunuz ?

 5. Cemil dedi ki:

  Benim de klozetim tıkalı su gitmiyor.Sizce klozet açıcı kullanmalımıyım ?

 6. Kaan dedi ki:

  Klozet tıkanıklığı nasıl giderilir ?

 7. İsmail dedi ki:

  Merhaba kırarak mı açıyorsunuz tıkanıklığı .?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İsmail bey tıkanıklığı robot cihazlarla kırmadan açıyoruz.Daha sonra kamera ile hattın görüntülemesini yapıyoruz.Arkadaşlar orada size hattın durumu ile ilgili bilgi veriyorlar ve rapor bırakıyorlar.

 8. Tumuçin dedi ki:

  Tuvalet açıcı kimyasal ile tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır .?

 9. Atakan dedi ki:

  Tıkanıklığı kesin açıyormusunuz ? Açamadığınız taktirte ücret alıyormusunuz ?.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Atakan bey eğer hattınızda büyük bir problem yoksa hattınız açılıyor.Aksi taktirde gelen arkadaşlar orada size hattın durumu ile ilgili kameradan görüntüleme yaparak hat açılmazsa neden açılmadığı ile ilgili bilgi veriyorlar.Hattınız açılmaz ise servis ücreti olarak ücretin yarısını alıyoruz.

 10. Ayşe dedi ki:

  Klozet tıkanıklığını nasıl önleriz .?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım klozete lavaboya ve hiç bir gidere yabancı cisimler atmamalıyız.Kıl,diş macunu,diş fırçası,peçete vb.gibi.Bu şekilde biz önlemeye çalışsakta tesisatta da sorun olabilir.Bu durumda uzman bir firmadan yardım alabilirsiniz.

 11. Almira dedi ki:

  Merhaba ben Esenyurt’ta oturuyorum.Klozetim tıkandı randevu mu almam gerekiyor ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Almira hanım 0533 353 09 09 numaralı telefondan 7/24 bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

 12. Adnan dedi ki:

  Merhaba ben Hadımköy’de oturuyorum.Dükkanımdaki tuvaletlerden biri tıkandı randevu aldığım zaman hemen hemen geliyor musunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Adnan bey 0533 353 09 09 numaralı telefondan bizi aradığınız taktirde randevu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 13. Makbule dedi ki:

  Merhaba benim daha önce tuvaletim tıkanmıştı.Klozet açıcı kullandım açıldı şimdi de su az gidiyordu tekrar kullandım şu an su hiç gitmiyor ne yapmalıyım ?

 14. Buket dedi ki:

  Geçen sene benim de tuvaletim tıkanmıştı tam da misafirler gelecekti hemen bir tesisatçı firması aradım internetten Star tesisat çıktı karşıma firmayı aradım bir buçuk saat içinde geldiler bende misafirlere rezil olmaktan kurtuldum

 15. Birkan dedi ki:

  Klozet tıkanıklığı açma fiyatları nelerdir ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Birkan bey yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

 16. Yusuf dedi ki:

  Merhaba klozet açıcılar tuvaleti açıyor mu ?

 17. Sezer dedi ki:

  Merhaba ben Arnabutköy’de oturuyorum tuvaletim tıkandı tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Sezer Bey tıkanan tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır? Klozet pis su giderini sağlayan boru “S” harfine benzemektedir. Bunun amacı oluşabilecek kötü kokuyu önlemektir. Her tesisat kullanım amacına göre farklı yapılandırılır ve bu sıhhi tesisat tekniği de tuvalet gideri yapılandırılmasına özeldir. Söz konusu kendine has durum aynı zamanda herhangi sert bir cisim yoluyla veya tuvalet kağıtlarının sıkışması sonucunda kolaylıkla tıkanmaya sebep olmaktadır.

 18. Tansu dedi ki:

  Merhaba ben de klozet tıkanıklığı açtırmak istiyorum. Klozet tıkanıklığı açma fiyatları nelerdir ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Tansu bey yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

 19. Melek dedi ki:

  Merhaba sabah işe giderken lavabodan bir koku geldiğini farkettim.Klozetten de su az gidiyordu.Koku tespiti yapıyor musunuz ? Bunun sebebi ne olabilir ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Melek Hanım klozet koku problemi kameralı koku tespiti cihazları ile kullanıcılar banyolarından gelen kötü kokulardan kurtulabilmektedir. Banyolardan yayılan kötü kokuların olması, yaşam kalitesini son derece olumsuz etkilemektedir. Kötü kokuların giderilmesi için öncelikle kokuya sebep olan problemin anlaşılabilmesi gerekir.

 20. Coşkun dedi ki:

  Klozet tıkanıklığını ne kadar zaman da açıyorsunuz ?

 21. Kuzey dedi ki:

  Tıkanıklığı kesin açıyor musunuz ? Yaptığınız işlemler garantilimi.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kuzey Bey hattınız da büyük bir problem yoksa hattınızı açıyoruz,yaptığımız işlemler garantilidir.Fakat hattınızın durumu orada kamera ile görülerek size garanti kapsamı altında olup olmadığının bilgisi veriliyor.

 22. Yadigar dedi ki:

  Merhaba tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır ?Alaturka tuvaletim tıkandı.

 23. Özer dedi ki:

  Tuvalet tıkanıklığını ne kadara açıyorsunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Özer bey 0533 353 09 09 numaralı telefondan firmamızı arayarak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

 24. Selim dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Star tesisat daha önce alt komşuma su kaçağı tespiti için gelmişti.Araçlarında tıkanıklık açma,su kaçağı tespiti,petek temizleme gibi yazılar gördüm.Komşumda memnun kalmıştı.Bende çağırdım arkadaşları sıkıntısız bir şekilde sorunumu hallettiler.Tavsiye ederim iyi çalışmalar.

 25. Ünal dedi ki:

  Merhaba tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşıyorum.Suları döktükçe taşıyor pislikler yukarı geliyor Klozet Açıcı bile kullanmak istemiyorum. Direk ulaşabileceğim numaranız hangisi ?

 26. Yavuz dedi ki:

  Merhaba benim banyo giderim tıkandı.Nasıl açıyorsunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Yavuz bey robot cihazlarla açıyoruz hattın içine yay gönderiyoruz.Daha sonra hattı tıkayan cisimleri robot cihazlarla oradan çıkarıyoruz.Sonrasında kamera ile hattın görüntülemesi yapılıyor.

 27. Acun dedi ki:

  Merhaba klozet tıkanıklığını nasıl açıyorsunuz ?

 28. Erdem dedi ki:

  Tuvalet tıkanıklığını kırarak mı açıyorsunuz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Erdem bey robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklığı açıyoruz.Daha sonra kamera ile hattın görüntülemesini yapıyoruz.Neden tıkandığının bilgisi veriliyor.

 29. Elmira dedi ki:

  Klozet açıcılar tıkanıklığı kesin açıyor mu ?

 30. Ebru dedi ki:

  Ankaraya hizmetiniz varmı ??

 31. Evrim dedi ki:

  Tıkanıklığı nasıl açıyorsunuz ?

 32. Müjgan dedi ki:

  Tıkanıklığı önlemek için neler yapmalıyız ?

 33. Kemal dedi ki:

  Merhaba ben iki lt klozet açıcı kullandığım halde klozet açılmadı.Tıkanan tuvaleti açtırmak istiyorum ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kemal bey 0533 353 09 09 numaralı telefondan 7/24 bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 34. Taner dedi ki:

  Klozet açıcıların gidere zarar verdiğini duymuştum doğru mudur ?

 35. Taner dedi ki:

  Merhaba ben Çatalca’da oturuyorum.Tuvaletim tıkandı üç saattir açılmıyor.Hemen geliyor musunuz ?

 36. Tarık dedi ki:

  Tuvalet tıkanma sebebleri nelerdir ?

 37. Tufan dedi ki:

  Merhaba klozetim tıkandı gece gece randevu almam gerekiyor sanırım sabah gelirler değil mi arkadaşlar ?

 38. Buket dedi ki:

  Klozet tıkanıklığı sorununu en iyi ben bilirim galiba.Aynı sorunu bende yaşadım hem de misafirlerin geldiği gün kokular yavaş yavaş her yere yayılmaya başladı derken Star tesisat aklıma geldi.Kız kardeşime gittiğim gün onlar oradaydı onun da evinde su kaçağı vardı onun tespitp için gelmişlerdi ama tıkanıklık,petek temizliği gibi işlemler de yapıyorlardı.Aradım çok gecikmeden gelip sorunumu hallettilerTekrar tesekkurler

 39. Barış dedi ki:

  Koku tespiti nasıl yapılır ?

 40. Nazlı dedi ki:

  Merhaba ikinci kez tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşıyorum.İlkinde her yer kırılıp dökülmüştü.Bu işi kırmadan yapan firmalar varmış öyle duydum.Buraya yazmak istedim hiç bir yer kırılmadan tuvalet tıkanıklığını açıyorsunuz öyle mi ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklığı açıyoruz.Sonrasında hattın durumunu kamera ile görüntülüyoruz.Arkadaşlar orada size gereken bilgileri veriyorlar efendim.

 41. Nadile dedi ki:

  Tuvalet tıkanıklığını ne kadara açıyorsunuz ?

 42. Sevgi dedi ki:

  Merhaba benim banyo giderim tıkandı.Banyo gider tıkanıklığını nasıl açıyorsunuz ?

 43. Arda dedi ki:

  Ben Kadıköy’de oturuyorum.Orada dükkanım var kafe işletiyorum.Dükkanı kapatmadan önce lavaboya gittim ve tuvaletlerin tıkalı olduğunu gördüm.Saat geç olduğu için yarın hemen randevu almam gerekiyor.Çok geç gelmez değil mi arkadaşlar ?

  1. admin dedi ki:

   Sabah erkenden randevu alırsanız ilk ya da ikinci servis olarak size gelir arkadaşlar Arda Bey.

 44. Atakan dedi ki:

  Tuvaletim tıkandı acil yardım ??

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Atakan bey yukarıdaki telefon numaralarından 7/24 bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 45. ayça dedi ki:

  Tuvaletim tıkalı değil ama kötü kokular geliyor bunun sebebi ne olabilir ?

 46. Adnan dedi ki:

  Koku tespiti yapıyormusunuz ?

 47. Dilara dedi ki:

  Merhaba ben Kartal’da oturuyorum.Tuvaletim tıkandı da Kartala hizmet veriyor musunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Dilara hanım Kartala’da hizmetimiz var evet efendim.

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Dilara hanım Kartala’da hizmetimiz var evet efendim.Yukarıdaki telefon numaralarından 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 48. Özkan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar herkes aynı dertten muzdarip sanırım.Benim de alaturka tuvaletim tıkandı ne yapabilirim ?

 49. Ozan dedi ki:

  Merhaba tuvaletten su çok az gidiyor.Klozet açıcı kullandım ama hiç bir değişiklik yok.Randevu mu almam gerekiyor ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ozan bey yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak 7/24 randevu alabilirsiniz.

 50. Hazal dedi ki:

  Her iki yakaya’da hizmet veriyor musunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Hazal hanım Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere her iki yakaya’da hizmet veriyoruz.

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Hazal Hanım her iki yakaya’da hizmetimiz var evet.Yukarıdaki telefon numaralarından 7/24 bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 51. Orhan dedi ki:

  Merhaba ben Kocaelin’de oturuyorum.Lavabom tıkandı yalnız ben vardiyeli çalışıyorum.Bu hafta evde değilim yarın haftaya gelmeleri için randevu alsam o şekilde geliyormusunuz ?

 52. Seda dedi ki:

  Bizim ufaklık klozete yabancı cisimler atmış.Diş macunu,oyuncak falan.Klozet tıkandı.Bende evde bulunan klozet açıcıdan kullandım daha da kötü oldu.Şu an su hiç gitmiyor ve kötü kokular gelmeye başladı

 53. Cansu dedi ki:

  Klozet tıkanıklığı açma teknikleri nelerdir ?

 54. Burak dedi ki:

  Çalışma saatleriniz nelerdir ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Burak bey 7/24 yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 55. Burcak dedi ki:

  Hizmet verdiğiniz yerleri öğrenebilir miyim ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Burçak Hanım İstanbul genelinde Kocelin’den Silivri’ye kadar hizmet veriyoruz.7/24 yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 56. Berfin dedi ki:

  Tıkanıklığı açamadığınız taktirde ücret alıyor musunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Berfin hanım tıkanıklık açılmadığı taktirde ücretin yarısı olarak servis ücretini alıyoruz.

 57. Buse dedi ki:

  Tıkanıklık açılmadığı taktirde onarım gerekiyor değil mi ?

  1. admin dedi ki:

   Evet Buse hanım orada hattın durumu kameralı cihaz ile görülerek size bilgi veriliyor.Ne yapılması gerektiği ile ilgili.İstediğiniz taktirde garantili bir şekilde onarımı da yapıyoruz.

 58. Baran dedi ki:

  Kırmadan tıkanıklık açma işlemi ne kadar ?

 59. Melih dedi ki:

  Merhaba ben Ataşehir’den Melih klozetim tıkalı değil su da yavaş gitmiyor.Ama kötü koku geliyor bir haftadır.Bunun nedeni ne olabilir ?

 60. Murat dedi ki:

  Merhaba ben Altınşehir’de oturuyorum.Oturduğumuz bina 6 katlı ben en alt katta oturuyorum.Tuvaletim tıkand8.Yardımcı olurmusunuz ?

 61. ersin dedi ki:

  Merhaba ben Mecidiyeköy’de oturuyorum.İki gündür tuvaletin suyu çok yavaş gidiyordu şimdi tamamen tıkandı.Tıkanıklığı açtırmak istiyorum ??

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ersin bey yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak 7/24 randevu alabilirsiniz.

 62. Bülent dedi ki:

  Tuvalet tıkanıklığını neyle açıyorsunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Bülent bey öncelikle robot cihazlarla tıkanıklığı açıyoruz.Daha sonra kamera ile hattın içini görüntülüyoruz.Problemin ne olduğu neden tıkandığının bilgisi veriliyor size.

 63. Büşra dedi ki:

  Tuvalet tıkanmaması için ne yapmalıyız ?

 64. Esma dedi ki:

  Geçen hafta benim de tuvaletim tıkanmıştı.Daha önce su kaçağı tespiti için yardım aldığım Star tesisattan tekrar yardım aldım.Bu sorunumu da sıkıntısız bir şekilde hallettiler tekrar teşekkürler

 65. Ezgi dedi ki:

  Tıkanıklığı kırarak mı açıyorsunuz.??

 66. Songül dedi ki:

  Arkadaşlar benim de klozetim tıkandı.Kaynar su ile klozet açıcı döktüğüm halde açılmadı.Ne yapmam gerekiyor

 67. Yusuf dedi ki:

  Merhaba Songül hanım bence tesisatçı çağırmalısınız.Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açan firmalar var tavsiye ederim.

 68. Gökşen dedi ki:

  Klozet tıkanıklığını açmak için klozet açıcı kullanmalımıyım ?

 69. Tarık dedi ki:

  Kırıp döktükten sonra mı tıkanıklığı açıyorsunuz.?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Tarık bey kırmadan dökmeden robot cihazlarla öncelikle tıkanıklığı açıyoruz.Sonrasın da kamera ile hattın içini görüntülüyoruz.Tıkanma sebepleri ve ne yapılması gerektiği bilgisini arkadaşlar orada size veriyorlar.

 70. Pelin dedi ki:

  Tuvalet tıkanma sebepleri nelerdir ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Pelin hanım attığımız yabancı cisimler tuvaletin tıkanmasına sebep olur.Ya da tesisatla ilgili bir sorunda olabilir.Bunun için bir tesisatçı çağırmalısınız.

 71. Güzel dedi ki:

  Merhaba çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Güzel hanım 7/24 0533 353 09 09 numaralı telefondan bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

 72. Yasin dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benimde klozetim tıkalı.Aklınıza gelebilcek herşeyi denedigim halde açılmadı ne yapmalıyım?

 73. İhsan dedi ki:

  Klozet tıkanıklığı açma işlemi ne kadar sürüyor ?

 74. Gökhan dedi ki:

  Detektörle tespit yapıyor musunuz ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gökhan Bey yapıyoruz evet.Yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 75. Müjdat dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar tıkanıklığı açmak için önerebileceğiniz kimyasallar var mı ?

 76. Melih dedi ki:

  Klozet açıcıları kullanmalımıyız ?

 77. Duygu dedi ki:

  Merhaba hangi şehirde hizmet veriyorsunuz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Duygu hanım İstanbul genelinde Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere her iki yakaya’da hizmet veriyoruz.

 78. Erkan dedi ki:

  Teknoloji artık çok gelişti.Tıkanıklık açma işlemini kırmadan dökmeden açan firmalar var.Bende Star tesisattan hizmet almıştım.Tavsiye ederim bu sorunu yaşayan arkadaşlara.

 79. Hakan dedi ki:

  Klozet tıkanıklığını açmak için ne kullanmam gerekiyor.Kaynar su taktiği birşeye yaramadı da

 80. Aydanur dedi ki:

  Merhaba ben Bahçelievler’de oturuyorum. Tuvaletim tıkandı üst katlar kullandıkça bizim giderden geri tepiyor.Bu pisliği daha fazla görmek istemiyorum. Yardımcı olurmusunuz ?

 81. Emrah dedi ki:

  Gerekli yerler kırıldıktan sonra mı tıkanıklık açılıyor ?

BİR YORUM YAZ

Hemen Arayın