Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Açmak - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Açmak 14 Aralık 2015

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma İstanbul’da hizmet veren uzman firmalar sayesinde oldukça kolay bir işlem haline gelmektedir. Uzman firmaların tuvalet tıkanıklıklarının açılması için kullandıkları modern yöntemler, kullanıcılara büyük kolaylıkla sağlamaktadır. Eski yöntemlerle yapılan tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri kullanıcılar için hem çok zor hem de pahalı bir uygulamaydı. Tuvalet tıkanıklığının açılması için tesisatçıların klozetleri sökmeleri ve boruları kırmaları sıklıkla kullanılan bir yöntemdi. Ev ve iş yerlerinde büyük hasarlara yol açan bu yöntemler, tesisat sistemlerinde başka arızaların ortaya çıkmasını da sağlayabiliyordu. Kullanıcılar için banyo ve tuvaletlerin günlerce kullanılamaması büyük sıkıntılar yaratıyordu. Bunlardan dolayı kullanıcılar tuvalet tıkanıklığını açmak için kendileri uygulayacakları yöntemleri denediklerinde, çoğu zaman sonuç alamadıkları gibi daha genel problemlerin ortaya çıkmasına da neden olabiliyorlardı. Sağlık standartları için de son derece olumsuz koşullar oluşuyordu.

Tuvalet tıkanıklığı açma İstanbul’da hizmet veren modern firmalar, uzman personelleri ve gelişmiş cihazların desteği ile tuvaletlerde hiçbir kırma işlemi yapmadan tıkanıklıklara çözüm getirebilirler. Gelişmiş cihazları kullanan bir tesisat personelinin tuvalet tıkanıklığını açmak için izleyeceği yollar şunlardır;

  • Gider borusunun ağzından uzatılarak gider borusu boyunca uzanabilecek olan kamera sistemi sayesinde, atık su gider borusunun görüntüsü elde edilir. Bu görüntüler aracılığı ile atık su gider borusunda meydana gelen kırık ve çatlaklar ile katı atık birikintileri ve tıkanıklıklar saptanır. Tıkanıklığın tam yeri tespit edilir. Tıkanıklığa sebep olan maddeler hakkında bilgi sahibi olunur.
  • Tuvalet tıkanıklığının hangi bölgede oluştuğu kesin olarak tespit edildikten sonra tıkanıklık açma robotu tıkanıklığın oluştuğu bölgeye kadar uzatılır. Tıkanıklık açma robotu, tuvalet tıkanıklığına sebep olan maddeleri parçalar. Parçalanan maddeler tazyikli su ile püskürtülür. Böylece tıkanıklığa sebep olan maddelerin kanalizasyona ulaşması sağlanır. Bundan sonra su ile atık su gider borusu tamamen temizlenir.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra atık su gider borusunda kalmış olabilecek katı maddeler, ilerleyen zamanda yeniden birikerek tıkanıklığa yol açabilir. Bunun önüne geçek için atık su gider borusunun tamamen temizlendiğinden emin olunmalıdır.

Tuvalet tıkanıklığı açma İstanbul firmaları, kullanıcıların tuvalet tıkanıklığı problemlerine hızlı, pratik, ekonomik çözümler sağlayarak kullanıcı mutluluğunu hedeflerler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ